Усі новини

Стосунки на відстані. Які вони?

Стосунки на відстані. Які вони?

Будь-які відносини мають право на існування. Вони можуть бути як поганими, так і хорошими, мати щасливу кінцівку (весілля і троє дітей), так і не дуже (розрив, біль втрати)

Будь-які відносини мають право на існування. Вони можуть бути як поганими, так і хорошими, мати щасливу кінцівку (весілля і троє дітей), так і не дуже (розрив, біль втрати).

У будь-якому випадку розлука змінить ваші відносини, це серйозне випробування, яке торкнеться вас обох. Головне - бути готовою до змін і відкинути всі сумніви (якщо ви дійсно любите цю людину).

Вважайте, що це своєрідна перевірка ваших почуттів. Якщо ви витримаєте її і без вагомих втрат пройдете це випробування, то точно будете знати, що це Ваша жінка. Адже, на думку психологів, для відносин страшна не розлука, а тривале спільне проживання (побут і різні життєві проблеми «з'їдаю» все почуття).

Як зберегти стосунки на відстані?

Щоб зберегти такі відносини треба дотримуватися наступних правил:

- Вірити, що відносини здатні витримати розлуку.

- Зберігати позитивний настрій і не впадати в зневіру.

- Всіляко підтримувати зв'язок з коханою.

Як підтримувати відносини на відстані?

Найважливіше - це спілкування. Ви повинні підтримувати його будь-якими шляхами (благо, сучасні технології надають просто неймовірна кількість видів віртуальних комунікацій): дзвінки, смс-ки, електронні листи, відеозв'язок через веб-камеру, IСQ, звичайні листи, нарешті (адже це так романтично).

Довіра, взаєморозуміння, готовність йти на компроміси і входити в положення партнера - ось, що допоможе зберегти ваші відносини і почуття.

Як уникнути сварок?

Такий вид спілкування утяжеляется ще і тим, що ви не бачите очі партнера і його міміку при розмові. Ви маєте можливість судити про його почуттях тільки по сказаним і написаним словами (які нерідко розуміються різними людьми по-різному). Тому часто виникають непорозуміння і сумніви. Як бути?

- Уважно прислухатися до інтонацію її голосу при телефонній розмові. Вже вона точно завжди каже правду!

- По можливості використовувати веб-камеру - рідне обличчя зовсім поруч, її емоції як на долоні.

- При листуванні користуватися смайлами. Начебто і дрібниця, а приємно!

І наостанок

Безумовно, відносини на відстані нелегкі. Але як і в звичайні треба вкладати чимало сил. Просто намагайтеся залишатися частиною життя один одного, діліться найпотаємнішим, обговорюйте все, що вас хвилює, любите і чекайте зустрічі! І вірте: вона буде незабутньою!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю