Усі новини

Ангел у плоті

Ангел у плоті

Незаперечний факт: на зорі відносин і чоловіки, і жінки схильні прикрашати дійсність, прибріхувати. Але, зізнаємося, жінки все-таки перевершили чоловіки в цьому мистецтві

Незаперечний факт: на зорі відносин і чоловіки, і жінки схильні прикрашати дійсність, прибріхувати. Але, зізнаємося, жінки все-таки перевершили чоловіки в цьому мистецтві. Вердикт - винні! Тільки цікаво - це жінки більш брехливі або чоловіки більш чесні? Це ціла психологія. Насправді чоловік повинен включати певний фільтр, коли дівчина починає говорити чергову солодку вигадку, і це допоможе йому зорієнтуватися, навіщо вона це робить, і чи варто бити на сполох.

Вашій увазі представлені кілька пунктиків, які деякі дівчата схильні видавати за правду, навіть якщо насправді це не так.

«У мене до тебе було »

Так, жінки брешуть щодо числа своїх колишніх коханців. Не всі звичайно, але дуже і дуже багато. Причому брешуть як в сторону збільшення числа, так і його зменшення. Наприклад, якщо ви повідомите, що у вас за все життя було всього два великих роману, вона навряд чи повідомить вам про своє багатому досвіді - швидше за все, вона відніме кілька чоловіків з довгого списку. І навпаки, ваше визнання в досить насиченого життя може збентежити її в тому випадку, якщо вона не може цим похвалитися, адже ви можете порахувати її недосвідченою.

Що робити?

Ми всі прекрасно знаємо, що жінці дуже важливо відчувати себе впевненою у відносинах, і вирішити проблему можна у відвертому довірчій розмові, яка не передбачає ніяких насмішок або здивування з приводу кількості.

«Я вболіваю за »

Деякі пари мають спільні інтереси, які допомагають їм зміцнити відносини, і одним з таких сполучних ланок може бути спортивна команда, за яку обидва (нібито) хворіють. Це необов'язково повинен бути спорт, але також хобі, улюблене кіно, жанри музики, які роблять з пари отаких нерозлучники. Це не означає, що вона відчуває відразу до фінального матчу чемпіонату світу з футболу, але швидше за все, є тут щось не цілком щире.

Що робити?

Взагалі-то в невеликому перебільшенні немає нічого особливо страшного, однак тут варто зберігати деякий холоднокровність і не кидатися з головою в нові відносини тільки тому, що вам здалося, що у вас дуже багато спільного - це не завжди так. Непогано було б у самої дівчини попередньо поцікавитися щодо її захоплень, тоді ви краще зрозумієте, що вона любить насправді і так чи багато у вас спільного.

«Твої друзі такі класні!»

Так уже склалося по життю, що дівчата не можуть всім серцем полюбити всіх ваших друзів, тим більше на самому початку роману. Вам сильно подобаються дівочі плітки і всі ці типові жіночі штучки і розмови, приховані від чоловічих поглядів і вух? Навряд чи. Те ж саме відбувається і з іншого боку. Напевно деякі з ваших друзів жахливо нудні і нудні, і самі ви від них не в захваті. Але дівчина так хоче бути частиною вашого життя, що вона навіть згодна розділити з вами всі тяготи вашої дружби. І все це, щоб сподобатися вам.

Що робити?

Варто визнати, що цей пункт має скоріше позитивну сторону, ніж негативну. Однак не забувайте про тверезий погляд і на своїх друзів і на нову кохану, яка насправді може і не мати настільки доброго розташування до вашого оточення.

«Ой, та це мотлох я тільки що начепила!»

На першому етапі відносин дуже важлива сексуальна привабливість, і жінки роблять все можливе, щоб для вподобаного чоловіка виглядати ідеально. Але найголовніше - він не повинен цього помічати, тому всі компліменти, що стосуються зовнішності, одягу можуть прийматися з приміткою, що начебто, нічого особливого вона і не зробила, щоб виглядати так карколомно.

Що робити?

Та нічого не робити - насолоджуватися цим періодом, тому що пізніше, коли пташка (тобто ви) виявиться в клітці, раніше бездоганна зовнішність може вже не виявитися такою, тому що уваги їй приділятися буде набагато менше.

«Я ще ніколи цього не робила »

Якщо мова йде про гру в гольф, на яку ви її привели, то, цілком можливо, що це дійсно так. Якщо ви вже лежите в одному ліжку або тільки прямуєте туди, то, швидше за все, це неправда.

Що робити?

Думайте про хороше. Якщо вона робить це з вами, - неважливо, що було до вас, - просто насолоджуйтеся, і ні про що більше не думайте.

Ангел у плоті

Незважаючи на те, що брехати негарно, можна іноді бути поблажливим до невеликих перебільшень дівчата, адже вона робить це тільки з однієї причини - вона настільки хоче бути з вами поруч, що готова на маленьку брехня для порятунку. Все, що вам потрібно в цьому ситуації - це визначити межу, переходити яку небезпечно. Погодьтеся, що якщо ваша пасія говорить про те, що без розуму від всієї збірної Англії з футболу і знає їх поіменно, - це одне. Якщо ж мова йде про приховування якихось важливих деталей її минулого життя, можливо не зовсім красивих або навіть протизаконних - це зовсім інше.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю