Усі новини

Подзвони мені, подзвони

Подзвони мені, подзвони

Більшість чоловіків не люблять розмовляти по телефону Чому потрібно вміти спілкуватися з жінками по телефону? На які теми можна говорити, а які краще не зачіпати, і як за допомогою дзвінка підкорити її серце?

Більшість чоловіків не люблять розмовляти по телефону: одні не вміють спілкуватися без візуального контакту зі співрозмовником, інші не можуть підтримати розмову, треті бояться сказати щось зайве. І всі вони твердять жінкам, що розмови по телефону - марна трата часу. Чому потрібно вміти спілкуватися з жінками по телефону? На які теми можна говорити, а які краще не зачіпати, і як за допомогою дзвінка підкорити її серце?

У мене задзвонив телефон! Хто говорить? Слон!

Психологи стверджують, що людині достатньо 10 секунд розмови по телефону, щоб сформувати образ співрозмовника. Довіра або, навпаки, недовіра складається моментально. Від інтонації, пауз, голоси, і, безумовно, слів буде залежати те, яке враження складеться про тебе.

Так, наприклад, люди, що володіють низьким голосом, чіткою дикцією, тобто прекрасними ораторськими здібностями, сприймаються як відповідальні, серйозні персони. А ось володарів високих голосів, квапливо лопочущіх, зазвичай асоціюють з незібраними і незрозумілими людьми.

Найперший розмови

Перше спілкування по телефону має являти собою коротка розмова, в якому ти чітко і дохідливо висловиш свої думки. Відчуваю себе впевнено, адже перший дзвінок хвилюючий і для дівчини. Спілкування має закінчитися в той момент, коли ти зрозумієш, що все саме розумне сказав, т. Е. Те питання, по якому ти дзвонив, вже заданий, а відповідь на нього отримано.

Далі у жінки виникає бажання трохи поговорити на розмиті теми. Саме це потрібно запобігти. Чому? По-перше, так вона буде чекати зустрічі ще більше. По-друге, вона і без розмов про погоду ще не раз ввечері обмусоліть з подружками детально кожне твоє слово. По-третє, абсолютно не важливо, що ти сьогодні готовий весь день з нею проговорили по телефону, тому що у тебе вихідний.

Головне, справити враження людини, яка живе повноцінним життям, зайняті чоловіки більше цікавлять жінок, ніж ті, які надмірно своєму розпорядженні вільний час. "От і домовилися! Приємно було поспілкуватись. А тепер у мене є справи! До зустрічі! »А поки ти говорив цю коротку і просту фразу, вас вже оцінили по достоїнству.

Самий не останній розмові

Твій дзвінок завжди повинен мати певну мету. Сказати, що ти набрав номер просто, щоб почути її голос, значить зробити розмову порожнім і беззмістовним. Він швидко закінчиться, тому що дівчина, швидше за все, розгубиться. Тому вже якщо дуже хочеться сказати про принади її голосу, скажи це після запрошення на вечірню зустріч.

Питання часу

Після першого побачення потрібно дзвонити через пару днів. Тут головне не поспішати нагадувати про себе на наступні ж добу, але і перетримати до чотирьох теж не можна. У жінці потрібно підтримувати стан зацікавленості. Другий-третій день після зустрічі - ідеальні для дзвінка. Зателефонувавши, не дратуй перераховувати місця, де ви були або які саме шкарпетки були на тобі в той день. Просто подякуй за вдалий вечір, не згадуючи про можливість нової зустрічі. Нехай дама буде в передчутті чергового дзвінка, який можна зробити або на наступний день, або через один.

Час дзвінка має бути відповідним. Якщо ти вирішив домовитися про побачення на вихідний день, краще про це подбати заздалегідь, наприклад, в середу або в четвер. У неї буде можливість продумати своє вбрання і відмовити у зустрічі іншим людям. І, врешті-решт, ти ж не хочеш, щоб вона подумала, що ти її запросив в останню чергу, коли всі інші жінки вже відмовили. Так само, якщо ти вирішив зателефонувати в робочий час, краще вибрати обідні години, щоб у неї не було незручності в розмові перед колегами. А у вечірній час дзвонити до 8-9 годин. По крайней мере, на початку знайомства.

Про що говорити, а про що - мовчок!

Часом зустрічаються дівчата, які для продовження спілкування говорять: «Ну, розкажи мені що-небудь!». Запам'ятай, ти не клоун, розважати нікого ти не повинен. Якщо вам обом нічого один одному в даний момент сказати, не тягни гуму і закінчуй розмову. Але якщо тобі є що розповісти, а мова не дає сказати їй сухе «поки», рука не дозволяє твердо натиснути на червону кнопку «завершення дзвінка», розслабся і поговорити з нею. Виключіть скарги на роботу, розповіді про невдачу на футбольному матчі, свої страхи, про програш великої суми грошей або трагедії в особистому житті. Це все для друзів в пивній або особистого аналітика. Поговори з жінкою про неї саму, коханої, ніщо не є таким захоплюючим і цікавим для співрозмовниці. Запитай її, як вона провела день, чи була закордоном, де хоче відпочити влітку, і як здорово, що настала весна. Жінки часто люблять хвалитися подружкам про те, скільки годин вона проговорили з співрозмовником, і що якби не сіла телефонна трубка, ще пару годинок вона б точно мило щебетала. Чомусь багато чоловіків бояться кінцевого діалогу «Ні, ти перший /перша поклади трубку». Дозволь зробити це їй, не кожна дівчина любить слухати короткі гудки в трубці. Придумай вагому причину, наприклад, твоя кішка помре з голоду, якщо ти її не погодуєш, або у тебе сідає батарея в телефоні, тобі треба завершити справи по роботі. Закінчити розмову потрібно на позитивній ноті, наприклад, комплімент.

Розмова з автовідповідачем

Чому чоловіки бояться залишати повідомлення на автовідповідачі - незрозуміло. Це лише треба робити правильно! Уявляєте на початку розмови і говори, на який номер потрібно передзвонити, раптом вона випадково його втратила. Стислість - сестра таланту, ніяких інтимних подробиць, адже це можуть почути її родичі, якщо вона живе не одна. Жінка не залишить без уваги твою аудіозапис. Ти навіть не можеш собі уявити, як вони люблять такі послання! Особливо коли після фрази «залиште своє повідомлення після звукового сигналу», ти кажеш «як шкода, що власниці такого чудесного голосу немає вдома або вона не може відповісти на дзвінок, але » Чоловіки, залишайте повідомлення частіше, закликаю!


Автор: Маргарита Вагнер

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю