Усі новини

Така далека і близька

Така далека і близька

Добре, що за останні сто років прогрес зробив крок так далеко, що зробити далеку подругу близькою можна буквально за пару секунд. Ось кілька прикладів

Добре, що за останні сто років прогрес зробив крок так далеко, що зробити далеку подругу близькою можна буквально за пару секунд.

1. Електронна поштова скринька

Якщо ви разом

Зазвичай e-mail використовують в особистих цілях, тільки якщо на роботі не встановлена ​​або заблокована ICQ. Електронна пошта - не найвдаліший технічний засіб для з'ясування, яких би то ні було відносин, не кажучи вже про сексуальні одкровеннях. Звичайно, ти не дурень і будеш тільки радий, якщо отримаєш обширний опис її набухають сосків, міцно переплетених ніг і регулярно стискаються стегон. Але їй читати про те, де ти тримаєш в даний момент праву руку, не так цікаво, як тобі. Краще напиши, як ти її любиш, як сумуєш за нею кожну хвилину і чекаєш не дочекаєшся, коли, нарешті, настане вечір, і ви побачитеся. Без жартів, це куди краще діє на жінок, ніж проста фізіологія. І не забудь, що, якщо ти пишеш на її робочу адресу, лист може стати надбанням колег.

Якщо ви знайомі недавно

Тут якраз електронна пошта більш доречна, ніж ICQ, SMS і, вже звичайно, веб-камера. Вважай, що у тебе є можливість проявити себе по повній програмі. Пиши про те, що хвилює тебе в даний момент, обговорюйте близькі вам обом теми, зближується, коротше кажучи. Між іншим, небезпека зганьбитися, листуючись з незнайомкою, так само велика, як і спілкування з допомогою веб-камери. Не варто писати: "Привіт, кошеня. У мене зараз дикий завал на роботі, вилізти нікуди не можу, може, ввечері просто прийдеш до мене? "Цілком ймовірно, що дівчина (якщо вона, до речі кажучи, дівчина, а не щільний чоловік років 55 в окулярах мінус 10) розповість про новий знайомому своїм друзям і більш того - опублікує весь діалог в своєму блозі.

2. Отримайте і розпишіться

Якщо ви разом

Нормальна, наземна пошта - вже злегка старомодне і тому зворушливе явище. Жінки люблять отримувати що-небудь поштою, особливо якщо це бандероль або великий пакет, обклеєний з усіх боків яскравими марками. У вашій ситуації добре підійдуть всякі еротичні іграшки, але, якщо ти вважаєш, що це занадто тривіально, зійде і дорогу білизну. Головне - пам'ятати, що російська пошта не бездоганна в сенсі термінів. Тому, якщо ти хочеш підгадати з посилкою /листом до якого-небудь терміну, найкраще скористатися однією з численних кур'єрських служб.

Якщо ви знайомі недавно

Колись слово "заочник" гриміло по всій території Радянського Союзу. Ситуація, коли дівчина знайома тільки по фото, а подальші відносини розвиваються шляхом взаємної листування, до сих пір добре відома тюремним ув'язненим і багатьом військовослужбовцям. Якщо ти не належиш ні до перших, ні до других, можеш знову ж скористатися поштою як романтичним консервативним способом передачі квитків в кіно, туру в Єгипет на двох і т.д.

3. Абонент доступний!

Якщо ви разом

Як це не дивно, але просте питання по телефону: "Що на тобі одягнуто?" - може стати прекрасною еротичної прелюдією навіть для людей, які живуть разом вже кілька років. Розкажи їй, як ти сумуєш, як добре пам'ятаєш цю саму кофточку (ти ж пам'ятаєш?), Її запах. Підготувавши, таким чином, грунт, можеш переходити до головного. Якщо ви в розлуці надовго і секс по телефону - єдина можливість підтримати відносини, дій так само, як і в ліжку. Не кричи, як доктор з серіалу: "Я увійшов!" Обговоріть з нею ваші улюблені місця на тілі, перераховуйте всі заповітні родимки, ерогенні зони та інше. І врахуй: на папері це виглядає, звичайно, вульгарно. Але якщо ти не бачив кохану дівчину вже тиждень або дві, а лібідо таке, що навіть очі болять, то секс по телефону - саме воно.

Якщо ви знайомі недавно

У розмові по телефону з незнайомкою купа плюсів. По-перше, ти точно знаєш, що на тому кінці дроту не бородань з п'ятьма дітьми і злий потворною дружиною. По-друге, по телефону вона точно не завагітніє. По-третє, зараз твій голос - головне знаряддя. Вона навряд чи слухає те, що ти говориш. Їй важливий звук, інтонації. Ось і не розчаровуй її. Говори нешвидко, з брюсуіллісовскімі паузами, але і не дуже затягуй, а то вона подумає, що ти аутист. Теми можуть бути найрізноманітніші, але закінчувати варто завжди в одному ключі: непогано б вам перетнутися і погуляти - погода класна, чого сидіти по домівках і дихати в трубку. Вона любить тусовки? Можна і в клуб. Але краще спочатку пройтися - треба ж іноді і свіжим повітрям дихати. Знову ж для здоров'я корисно.

4. Знову три букви

Якщо ви разом

Якщо ви разом, говорити нема про що. Про секс по асьці пояснювати не треба. Головне - випадково не відправити детальний опис своїх дій колезі або начальникові. Якщо це все ж сталося і сторопілий шеф читає: "Глибше, маленька повія, глибше!", - саме час відправити йому пояснення: "Уявляєте, Борис Борисович, мені розповіли, що саме так наші конкуренти вирішили озаглавити свою рекламну кампанію! Як вам це подобається? "Аська тим і хороша, що ніхто не бачить твого обличчя та інших частин тіла.

Якщо ви знайомі недавно

Обмін миттєвими повідомленнями - прекрасний засіб, щоб ближче пізнати жінку, з якою ти познайомився в інтернеті. Тут можна розкрутити її і на фотографію, і на номер мобільника, і навіть на всякі еротичні одкровення. Ну і взагалі зачарувати по повній програмі. Фотографія, правда, може виявитися з сайту інтим-знайомств, номер мобільника - належати капітанові ГИБДД, а еротичні одкровення будуть замінені незліченною кількістю смайликів, крапок і знаків оклику. З іншого боку, не помиляється той, хто нічого не робить. Взявся за гуж в загальному, ти сам це затіяв.

5. No! Yes! SMS!

Якщо ви разом

В еротичному плані сила SMS якраз в їх стислості. Завдяки їй пари виробляють спеціальну мову символів, зрозумілий тільки їм. Справді, адже ніхто в житті не здогадається, що означає повідомлення: " # $, як французька булка". Зате твою подругу воно змусить почервоніти і солодко закусити губу. Так само як і ти, отримавши в розпал робочого дня sms'ку: "Хочу &, щоб @ і%", напевно вибачишся перед співрозмовником і хвилин на 10 терміново відлучитися з робочого місця. Добре, коли повідомлення складено так, щоб не тільки порушити її, але і порадувати. Звичайно, приємно прочитати: "Я щіптам бири", але якщо там буде сказано: "Я щіптам бири. І купив квитки до Парижа ", лист принесе тобі куди більші дивіденди.

Якщо ви знайомі недавно

Флірт по SMS - справа прищавих пікаперів. Всі ці "Як життя?" І "Що поробляєш?" З підморгуючим смайликом - заняття абсолютно недостойна чоловіки з нормальним рівнем лібідо і всього іншого. Вона тобі подобається? Хочеш з нею зустрітися? Дізнайся її телефон, подзвони і запитай, як справи. Своїм власним, оксамитовим голосом. Сказано ж: жінки люблять вухами. По правді кажучи, простий телефонний діалог дає тобі і їй куди більше шансів на вдале знайомство.

6. ЖК-любов

Якщо ви разом

Жінкам здається, що секс за допомогою веб-камери нагадує порнофільм. Хоча який же це порнофільм? Їм же за це не платять. У будь-якому випадку переконати подругу, що ніхто, крім вас двох, не побачить, як ви передаєте в ефір свої найінтимніші частини тіла, - вже півсправи. А то деякі жартівники мають з обох боків від камери друзів, і ті, в найгарячіший момент, засовують в об'єктив свої щасливі спітнілі обличчя. Поки нещасна дівчина намагається прикритися тоненькими трусиками, друзі кидають слину і кричать: "Гайдар крокує попереду!" Якщо подруга, на щастя, без комплексів, а обидві веб-камери в справності, можна переходити до справи. Люди досвідчені не радять відкладати його в довгий ящик. Дистанційний секс з веб-камерою - НЕ стриптиз. Якість зображення не те, та й роздягатися по черзі перед поблискуючим оком якось дурнувато. За статистикою, 85% чоловіків хочуть бачити по той бік екрану виключно жіночу мастурбацію. Треба думати, і ти не виняток. А ось з бажаннями подруги все може бути набагато складніше. Жінки, як відомо, люблять не очима, а вухами, тому, швидше за все, ти будеш підбадьорювати її в мікрофон пристрасним шепотом.

Якщо ви знайомі недавно

У цьому випадку непогано б задатися питанням: а з чого це дівчина так легко погоджується на веб-секс? Відповіді два: або тобі дійсно невимовно пощастило, або незабаром тебе чекає приємна несподіванка: ролик на YouTube.com під назвою My Virtual Boyfriend Caught JerkingOff. Для тих, хто не в ладах з англійським, приблизний переклад: "Я застукала свого віртуального друга за читанням другої частини епілогу роману Льва Толстого" Війна і мир ". Загалом, ти зрозумів. З незнайомими людьми краще не тільки не розмовляти на вулицях, але і не займатися сексом з допомогою веб-камер.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю