Усі новини

Як налагодити і зберегти хороші відносини?

Як налагодити і зберегти хороші відносини?

На це питання допомагають відповісти психологи, що склали список правил, яких необхідно дотримуватися, щоб поліпшити взаємини

Всі ми хочемо любити і бути коханими, однак не всім це дано. У чому ж проблема? На це питання допомагають відповісти психологи, що склали список правил, яких необхідно дотримуватися, щоб поліпшити взаємини з близькими людьми.

1.Следует знати, що думає ваша друга половина про ваші стосунки. Ви ж не хочете закохатися в того, хто не збирається бути з вами відвертим?

2. Не плутайте любов і секс. Часто на початку відносин секс і пристрасть помилково приймається за любов.

3. Ви повинні знати, чого ви хочете від відносин, і відкрито говорити про це зі своїм партнером. Багато чоловіків і жінок бояться відкрито говорити про свої бажання, і намагаються приховати їх. В результаті з'являється почуття розчарування, тому що ви не отримуєте того, чого хочете. Відносини - це не гра в здогади. Близькість неможлива без чесності.

4.Ви повинні бути однією командою. Володіючи різними вміннями, даними і можливостями, ви повинні прагнути до однієї мети.

5.Научітесь поважати свою другу половинку разом з усіма її відмінностями від вас самих. Однакових людей немає. І життя тому й цікаве, що ми всі різні.

6. Не слід миритися з недоліками партнера. Ідеальних людей не існує, і тому, як ми будемо ставитися до недоліків інших: миритися з ними, намагатися виправити їх, залежить багато чого. Якщо вас щось не влаштовує, то відкрито говоріть про це. Нехай ваш партнер пояснить, чому він так чинить. Тільки тоді ви зможете прийти до згоди.

7.Решайте всі проблеми, як тільки вони з'являються. Якщо відкладати рішення проблем у довгий ящик, то вони перетворяться в лавину, яка не залишить від ваших відносин і сліду.

8.Учітесь домовлятися. Часи, коли наречену вибирали батьки, пройшли. Тепер культура відносин між чоловіком і жінкою грає, куди меншу роль, ніж раніше. Все залежить тільки від вибору двох люблячих сердець.

9.Научітесь слухати свою другу половинку. Тоді у неї з'явиться почуття опори.

10.Работайте над тим, щоб у вас з'явилося відчуття близькості. Близькість ніколи не з'являється сама. Коли її немає, люди стають нецікавими один одному.

11.Делітесь один з одним планами на майбутнє. Прохання не розцінювати весілля як угоду, завдяки якій ви проведете все життя, що залишилося разом.

12.Следіте за особистою гігієною. Не можна недооцінювати роль, яку вона відіграє у ваших стосунках.

13.Не забувайте про секс. Це один з важливих елементів ваших відносин. Розмови під однією ковдрою після гарного сексу створюють відчуття близькості.

14.Нікогда не лягайте спати, якщо відчуваєте негативні почуття. Постарайтеся позбутися від них до сну.

15.Не бійтеся просити пробачення. Кожен з нас робить помилки, і чим раніше вам вдасться їх виправити, тим краще.

16.Ви повинні залежати один від одного, але ця залежність не повинна бути у всьому. Повна залежність від свого партнера робить нещасними обох.

17.Сохраняйте самоповагу і почуття власної гідності. Вашій другій половині буде легше любити вас, якщо ви самі любите себе.

18.Украсьте свої відносини новими інтересами. Спробуйте зайнятися яким-небудь видом спорту, яким ніхто з вас до цього не займався.

19.Сотруднічайте один з одним. Делите обов'язки. Чим чесніше буде ваша співпраця, тим більш близькими будуть ваші відносини.

20.Серьезно ставитеся до здоров'я. Гарне здоров'я - запорука успіху будь-яких відносин.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю