Усі новини

Вчіться правильно говорити компліменти

Вчіться правильно говорити компліменти

Жінка, як відомо, любить вухами. А значить, саме на цей орган почуттів і слід впливати максимально правильно

Жінка, як відомо, любить вухами. А значить, саме на цей орган почуттів і слід впливати максимально правильно. Що сказати жінці, щоб її серце затремтіло?

Навіщо говорити компліменти?

Навіщо, по суті, потрібні ці телячі ніжності - запитаєте ви. Все просто: говорячи компліменти дівчині, ви вбиваєте відразу двох зайців - задовольняєте її потреба і в захопленні і в підтримці. Особливо сильний ефект від компліменту, коли, повідомляючи їй що-небудь приємне про неї, ви принижуєте себе - образно висловлюючись, простягали біля її ніг. Адже більше всього на світі жінка хоче зробити з чоловіка людини. Хіба можна відмовити їй в цьому задоволенні?

За допомогою славослів'я можна завести знайомство, спокусити і, нарешті, додати вогню вже зрілим відносинам. Якщо ви разом вже кілька років, це зовсім не означає, що у вашої половини "відпала" потреба в словесних ніжності. Завзяті спокусники порівнюють компліменти з приправою, перчинкою в розмові. Це ті самі слова, які допомагають дівчині відчути вашу увагу і зацікавленість нею, а значить - грунт під ногами. Але бувають дами, які, почувши від вас комплімент, тільки що ляпас НЕ відважать. До таких закомплексованим особам і підхід особливий - від словоблудства в цьому випадку краще утриматися.

Які компліменти говорити?

Що ж таке потрібно нашептати, щоб потрапити в ціль? "Завжди говори жінці, що вона не така, як інші, якщо хочеш отримати від неї те ж, що від інших" - казав англійський письменник Уиндем Льюїс. Складаючи приємність, огляньте об'єкт зацікавленості з голови до ніг: за що очей зачепиться - то і варто похвалити, будь то нова блузка (сумочка, зачіска), сяюча посмішка або рум'янець, заграв на щоках. Комплімент буде особливо до речі до святкової зміні іміджу: в Жіночий день ваша дама неодмінно захоче відзначитися манікюром, новою стрижкою або тоном губної помади.

Тут треба бути особливо уважним, щоб вчасно помітити і похвалити зміну способу. Навіть сама впевнена в собі дівчина жадає підтвердження своїй привабливості. Виділяйте вашу обраницю з усіх: "Ти так виглядаєш, що у мене захоплює подих, я тебе здалеку помітив у натовпі".

Говорячи комплімент малознайомій дівчині, не здумайте посміхнутися. Це розцінять як насмішку, а, отже - напад. Якщо потенційна жертва вашого красномовства піде в глуху оборону - вважай, війна програна. А ось з перевіреною бойовою подругою легкий гумор навпаки послужить добру службу. Тримаючи в долонях її голову, з тривогою заглядаючи їй в очі, скажіть тремтячим голосом: "Тобі не можна сьогодні виходити на вулицю". - Пауза, і далі абсолютно серйозним, навіть скорботним тоном: "Ти неприпустимо прекрасна - перехожі просто рехнуться від такої краси".

Жінка - справжнє джерело приводів для похвали. Добрих слів у вашій богині заслуговують жіночність, елегантність, доброзичливість, товариськість, неабиякий розум, чарівний голос, стійкість, терпіння, співчуття, дбайливість і багато ще чого. Головне - пам'ятати про це.

Комплімент - знак уваги

Якщо хтось вам сказав, що вміння робити компліменти у джентльмена в крові, не вірте. Цьому можна навчитися. Головне в цій науці - щирість. Чи не Завирай - відверта лестощі сприймається гірше і образливіше будь-якої брехні. Будете зловживати велемовні виразами або загальними словами (на кшталт "най-най", "завжди", "чудово", "чудово"), ніхто вам не повірить, і комплімент лише відніме у вас окуляри. Якщо вже без кліше не обійтися, то додайте до нього яке-небудь ексклюзивне уточнення.

Ні прекрасній незнайомці, ні дружині, ні в якому разі не можна говорити "сьогодні ти прекрасно виглядаєш" або "яка ти сьогодні гарна". Будь-яка з цих фраз автоматично запише вас у ворожий стан, тому що між рядків читається, що вчора ця ж сама особа виглядала далеко не такою привабливою.

Компліменти говоряться впевненим доброзичливим тоном, без зайвої захопленості, підкидання брів і інших театральних жестів. Приємність не варто розтягувати. Пуститеся в міркування про жіночу красу - і самі заплутаєтеся, і супутниці наб'єте оскому.

Вишукуємо приховані гідності, намагаємося не говорити очевидних речей. Тільки ледачий не хвалить в дівчині очі і усмішку. А ось помітити і оцінити витончену форму рук, відтінок волосся, вигин шиї або форму ступень в стані лише вишуканий кавалер. Нарешті, комплімент повинен бути, що називається, як ложка до обіду - вчасно і до місця. Фраза на кшталт "мене засліпила твоя посмішка" в той час, коли дівчина дивиться на вас з-під лоба, тільки все зіпсує.

Ось самі вбивчі компліменти:

1. «У тебе така гарна рожева туш!» (Мав на увазі бузкові тіні)

2. «Ти правильно робиш, що вдома майже не фарбуватися, а то звикну, будеш без косметики здаватися блідою.»

3. «Мені здається, я погладшала.» - «Ну що ти, у тебе просто занижена самооцінка»

4. «Волосся у тебе гарні, прям як у Самари з Дзвінка»

5. «Коли ти п'єш чай, здається, що в сусідній кімнаті хтось блює»

6. «Навіщо ти фарбуватися, у тебе синців під очима майже не видно.»

7. «Так, ладно тобі, подумаєш пляма, можна подумати, на вулиці тебе хтось розглядати буде.»

8. Хлопець, дивлячись на фотографію дитячого віку: «Треба ж, в дитинстві все такі красиві»

9. «У тебе волосся пахнуть як мої черевики після прогулянки під дощем»

10. Якось подружки сиділи в кафешці, а повз проходить чоловік сказав: «Ой дівчина, ви вагітні або це у вас груди така велика?»

11. «Ти до старості стаєш і стаєш стильної порідіння, з нальотом стервозності»

12. «У тебе в контакті на аватарі фотка гарна, тільки вираз обличчя, як ніби тобі в око дали»

13. «Ой, а ти так і не схудла!» - у відповідь можна почути «Ой, а ти так і не став мудрішим!»

14. «Ти така гарна на цій фотці, прям не схожа на себе!»

15. «Ти знаєш, тебе так багато в усьому: емоції, темперамент, зріст, вага »

16. «А це у тебе прищики або комарики покусали?»

17. Викладач бере заліковку, щоб поставити оцінку за екземи. Відкриває на першій сторінці, де фотографія, і видає: «Ой, а яка гарна на першому курсі була! що політех з дівчатами робить »

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю