Усі новини

Як повернути колишні стосунки?

Як повернути колишні стосунки?

Ви одружилися, і у вас з'явився довгоочікуваний первісток. У турботах про дитину і хліб насущний ви не помітили, як секс у вашому сімейному житті зійшов практично нанівець

Часів нестримного сексу в крихітній кімнатці, коли вона була твоєю чарівною герлфренд, а у вас ще не було квартири, безповоротно минули. Чому я згадую тут про квартиру, запитаєте ви. Та тому, що, не дивлячись на це гнітюче обставина, ніхто і ніщо не заважало вам постійно займатися сексом. Ні її господиня в сусідній кімнаті з виключно чуйним слухом, ні сусіди за стінкою, які починали стукати від твоїх стогонів і її криків, ні ранні пробудження на роботу

Все тоді було в кайф, і вона хотіла тебе ще частіше, ніж ти її При цьому вона постійно провокувала тебе на думці про це. Писала пустотливі sms-ки протягом робочого дня (ти не міг ефективно працювати, відволікаючись на її образ), ходила по кімнаті в панчохах і спокусливій нижній білизні, нахилялася, щоб підняти впали трусики або маєчку, та так, що дух захоплювало

Згодом усе змінилося. Ви одружилися, і у вас з'явився довгоочікуваний первісток. У турботах про дитину і хліб насущний ви не помітили, як секс у вашому сімейному житті зійшов практично нанівець. Це означає, що займаєтеся ви цим виключно тоді, коли хоче твоя дружина. На жаль, буває це не частіше одного разу на 1-2 тижні. Адже вона завжди "втомилася", "не хоче", "їй не до цього" і "у неї і без цього багато проблем".

При цьому в тобі абсолютно нічого не змінилося. Ти як і раніше хочеш сексу не рідше одного разу в день. І, не дивлячись на дві роботи, не думати про це просто не можеш. Що робити? Відомий "Чернишевський" питання психологу.

Розділити проблеми

Варто задуматися над тим, що, можливо, ти дійсно більшість проблем (як мінімум домашніх, як максимум - всіх) перекинув на свою дружину. На ній і дитина, і побут, і робота, і турбота про літній мамі, і допомога молодшому братові Що говорити, якщо тільки одна дитина - це та приготування, і прання, і магазини, і уроки, і зборів в школі, і походи в цирк і т.д.

Бути може, небажання займатися з тобою любов'ю викликано аж ніяк не фізіологічними факторами. Швидше - це образа на тебе, твоє неувагу і небажання брати участь у вирішенні сімейних проблем. Надавши їй допомогу в чомусь, і тим самим розвантаживши від нагальних проблем (до речі, допомога повинна практикуватися постійно), ти можеш зламати стіну образи, за якою сховалася від тебе дружина.

Порушити і здивувати в ліжку

- Мені здається, вона стала фригідною, - розповідає мені друг Віталік. - Що б я не робив, вона залишається холодною, і секс виглядає скоріше як насильство над її тілом або особистістю.

Через тиждень слухаю Свєтку, дружину Віталіка:

- Ти не повіриш: стільки років живемо разом, а в ліжку - кожен раз те ж саме. Пози стандартні, світло вимкнене. Набридло!

- Жінкам давно відомо, що чоловіки люблять нас очима. Але і ми ж не сліпі! Нам теж потрібні зорові враження. Наприклад, для мене немає кращого способу збудитися, ніж побачити, як мій Сашик ходить по кімнаті в нижній білизні. І робить це, як модель на подіумі, виляючи стегнами А ще мені подобається підглядати, як він миється у ванній - розповідає інша моя подруга Маша.

Зрештою, в світі існує стільки різних поз, що просто нерозумно зупинятися на декількох з них. Потрібно постійно пробувати щось нове, кожного разу дивуючи жінку своїми знаннями.

Сублімувати

Разом з тим, я допускаю, що всі ці заходи можуть не допомогти. Зрештою, ваша дружина теж має право на "важкий період в житті". Зрозумійте, що ви можете просто чогось не знати. Наприклад, їй подобається колега по роботі, але ні його, ні свою сім'ю руйнувати не хоче. Ось і бореться вона зі своєю пристрастю, своїм нав'язливим бажанням зробити це. Але їй потрібен час, а тут ви зі своїм вічним бажанням лежати без прелюдії в стилі "зробимо це по-швидкому"

Не хоче - не треба змушувати! Знайди джерела сублімації. Один мій знайомий фотограф Єгор знайшов собі чудове хобі - фотографія. Він робить фотографії дівчат в стилі "ню" і тим самим направляє свою сексуальну енергію в фоторусло. Чи є у нього думка зрадити дружину? Напевно, є. Головне, що йти від Даші він точно не збирається. А хобі своє називає пустощами.

Змінити

Всі ми слабкі, всі ми - люди. І коли тебе по ногах і руках пов'язує нова пристрасть - нестримна, божевільна, незрозуміла, боротися ти не можеш. Новий роман - це завжди виплеск скопилася енергії, це нове дихання життя, це, паралельно з почуттям провини перед дружиною, незрозуміла легкість і радість буття.

Тобі знову 18 у тебе немає дружини і тещі, квартири і банківського кредиту на неї, відповідальній посаді і начальства, яке постійно норовить зіпсувати вихідні своїми завданнями і планами. Зрада те саме пляшці гарної горілки із солоним огірком, тільки голова на ранок не болить.

Краще шкодувати про те, що зроблено, ніж про те, що не зроблено. Зрештою, це всього лише секс. І він означає небагато в порівнянні зі справжньою любов'ю. Адже гармонія в ліжку ще не означає гармонії в інших областях. І з людиною, до якого відчуваєш тільки пристрасть, жити разом до самої старості, швидше за все не зможеш.

Тому до своєї дружини Іринці випробовуй ніжність, шкодуй її, маленьку і тендітну, дбай. А відчайдушна Алка - стервозна кішка з довгим хвостом - нехай стане яскравою прикрасою твого життя, про який можна згадати в самотній холодний вечір. Це різні речі, не потрібно їх змішувати. І ні про що жалкувати не доведеться

Розлучитися

Але якщо холодне повітря, що панує у вашій квартирі, не зігрівається, якщо, приходячи додому, тобі не хочеться нічим ділитися зі своєю дружиною, якщо життя більше не радує, не треба цих жертв. Розлучайся! Бути може, твоя дружина давно хоче того ж самого, але боїться виглядати в очах родичів руйнівницею сімейного вогнища. А, можливо, вона вже давно любить кого-то другого, але з почуття провини не хоче залишити тебе, боячись заподіяти біль

Ми так мало знаємо про тих, з ким живемо поруч. У будь-якому випадку спочатку краще просто поговорити. І по реакції ти зрозумієш, чи можна врятувати вашу любов.

Жінки - взагалі дивні істоти, які рідко розуміють, чого хочуть. І їм завжди всіх шкода в будь-якій ситуації Тому якщо ваша ліжко стала холодною (не дивлячись на те, що вас в ній двоє), будь чоловіком - роби рішучі вчинки до зміни ситуації, що склалася.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю