Усі новини

Жіночі переваги

Жіночі переваги

Якщо з чоловіками все більш-менш зрозуміло, то жінки зі своїми об'єктами для знайомства не розібралися до сих пір. Воно зрозуміло, жінки люблять невідомо яким місцем, та й місцем взагалі.

Якщо з чоловіками все більш-менш зрозуміло, то жінки зі своїми об'єктами для знайомства не розібралися до сих пір. Воно зрозуміло, жінки люблять невідомо яким місцем, та й місцем взагалі. Частенько замислювався над цим питанням, коли на мене западала якась красуня, а поганенька, підкотити до якої, були всі шанси, посилала куди подалі. Одна справа секс, оскільки і чоловік, і жінка схильні до такого знайомству, але ось продовжити відносини вдається далеко не кожен раз. А все тому, що у наших красунь на тижні навіть не сім п'ятниць, а вісім-дев'ять. Навіть самі жінки знають, що зміни своїх переваг в знайомствах прогнозувати не можуть. Сьогодні їх тягне до хуліганів, від яких несе запахом сигарет і постійно напідпитку, а завтра їм хочеться вищих матерій, віршів, прогулянок під місяцем і ручки при виході з трамвая.

Я питав своїх респонденток про причини такої поведінки, але нічого толком не впізнав і тоді включив власні мізки, щоб зрозуміти всі тонкощі жіночих метаморфоз з перевагою протилежної статі. Сподіваюся, мої роздуми будуть цікаві не тільки чоловікам, але і самим жінкам, а то ж ламають гарні головки в роздумах. По ходу все переваги слабкої статі для знайомства обумовлені своєю власною вигодою. Так, вираз «любов зла, полюбиш і козла» швидше за бажання жінок відвести чоловічу життя в сторону, ніхто з дам не виявляє бажання заводити дружбу з козлами. Нехай викриють мене у брехні, але в кожному, навіть самому цапиному цапа в образі чоловіка є якісь привабливі для жінки якості, гроші, наприклад. Хтось мені колись намагався прогнати, ніби любов не продається, однак сам з двох кандидатур вибрав зовсім не ту, до якої відчував велике почуття.

Так що жінки в своїх перевагах на знайомство віддають їх потенційно вигідним партнерам, спочатку орієнтуючись на вигоду. Жінки в цьому випадку на три порядки розумніші за чоловіків, які западають на симпатичну мордочку, великі груди і струнку фігурку. Все інше проявляється потім, коли знайомство вже відбулося. У жінок, якщо це не останній вихід актриси, все обмізковував ретельно. Як правило, якщо зв'язок передбачається короткочасна, самець вибирається красивий, сексуальний, спортивний, активний і все в такому стилі. А ось якщо у жінки є види на майбутнє, то зовнішній вигляд і внутрішній зміст вже не домінують. Тут все пізнається в сукупності порівнянь. Ось чому багато красені переймаються, коли відверті аутсайдери наставляють їм роги.

На що западають жінки?

Ідеалу серед чоловіків немає, не було, і бути не може. А все тому, що дами наші не мають постійного думки на цей рахунок. Я от не п'ю, не курю, спортсмен (відносний), маю свій бізнес і не один, що стосується сексуальної підготовки, сам можеш судити за обсягом фоліанта, яким при нагоді вбити можна і, тим не менш, не зрослося. Саме це незрозуміло чоловікам, так і жінкам теж. Запитай будь-яку назвати десять позицій, за якими вона вибрала б собі чоловіка для знайомства і перепитай її через месячішко - половина позицій не збіжиться. А вже як змінюється думка жінок з віком саме тому обчислити, на що западають таки наші красуні можна тільки відносно. Почнемо з того, що за важливістю позицій в порівнянні з чоловічими різниця досить суттєва:

- вухами

Так, більше 50% жінок можна доводити, чи то пак елементарно умовляти самими банальними компліментами. При цьому вони можуть пробачити чоловікові його зовнішній вигляд, спортивну підготовку і практично все інше за винятком статевої активності. Якщо не задовольняти жінку сексуально, то балачок надовго не вистачить. Особисто мені не раз доводилося переконуватися в тому, що слабка стать любить вухами, тому базіка знахідка не тільки для шпигуна, а й для жінки. Я теж люблю поговорити, може бути тому, незважаючи на свою невиданий зовнішність, жіночою увагою ніколи обділений не був. Ось тільки не варто думати, що якщо базіка, то універсал. Насправді те, що подобається вухами одній особі, може не сподобатися інший.

- очима

На другому місці за ступенем порушення жіночої цікавості до знайомства з чоловіком стоїть очний нерв. Саме візуально дами в кількості 30% западають на чоловічий образ. Ось тільки дивляться вони на чоловіків все по-різному. Якщо молоді особи, то, перш за все, оцінюють особа, потім фігуру і те, що збурюється в штанах як показник чоловічої сексуальності, то трохи пізнали чоловічу сутність дівчини починають візуальну оцінку в зворотному порядку. Жінки в цьому відношенні набагато уважніше чоловіків і якщо тих легко надурити за допомогою макіяжу, корсетів і бюстик з підкачкою, то для дам таких способів не існує. Але навіть якщо всі зовнішні реалії є незаперечними зразками, є ще кілька оціночних постів, пройти які вдається далеко не кожному красеню при спортивній фігурі.

- тактильно

Знайомство на тактильних засадах, як правило, починається в танці. Саме в танці слабка стать відчуває підтримку сильного і від того, як вона справляє враження, залежить прагнення цієї дами знайти собі такого знайомого. Багато самці не наділяють танцюльки тієї значимістю, яку вони мають для самочок. Так якщо хочеш знати, часом для знайомства досить галантно подати руку красуні при посадці в таксі або виході з тролейбуса. Легке, але міцний потиск в цей момент передасть як мінімум листів тридцять всілякої інформації, з якої жінка зрозуміє все, що ти хотів їй сказати. Близько 10% жінок в захваті від галантності чоловіків, які при нагоді дають можливість торкнутися свого тіла, а вже якщо вона створена для жіночих торкань, тоді достатньо буде однієї думки про таку можливість, щоб будь-яка особа зробила всі спроби для знайомства.

- запах

Якщо чоловічі носики в основному реагують на сморід, і ні чого не роблять для розмежувань в відтінках ароматів, то для 10% жінок подібні речі є домінантними. Часом досить обчислити улюблений жіночий запах, щоб знайомство з нею відбулося всупереч всім негативним передумов. Для чоловіка головне звернути на себе увагу, так ось в шнопачних знайомствах цьому служить саме виділяється чоловіком аромат. Це як у мене - досить появи одного знайомого, після чого весь жіночий колектив до самого закінчення робочого дня обговорює його переваги і недоліки. Все просто, його індивідуальний запах залишається на довгі хвилини, а ось пам'ять про нього - на довгі години. Деякі чоловіки вважають свої природні запахи надмірно збудливими, але це самообман, в реалі амбре від поту і немитих геніталій провокує до знайомства лише невеликий відсоток збоченок, знайти яких не так-то легко.

Об'єкти для знайомства серед чоловіків

А тепер поговоримо про жіночих перевагах в знайомстві, оскільки таких пунктів в жіночому арсеналі багато більше ніж у чоловіків. Це тільки здається, ніби чоловік вибирає собі подругу для знайомства, насправді саме подруга дозволяє себе вибрати, а буває, що не дозволяє. Ось чому мова піде про жіноче виборі:

Алкоголіки

Я не обмовився, насправді існують прекрасні створення, які прирікають свої молоді роки на витягування чоловіків з алкогольної залежності. Чи то вони виконують якийсь борг, то чи дійсно хочуть увійти в історію як великомучениці, але часто цілком нормальні на вигляд дами знайомляться з кілька напідпитку кавалерами. Воно ж зрозуміло без слів, якщо пара побачень протікає під алкогольними парами, то і всі інші будуть не краще, але, тим не менш, стосунки зав'язуються і нерідко переростають під вінець. Сам особисто був свідком таких знайомств, при цьому не один раз.

Альфонси

Нехай жінки не погодяться зі мною в цьому моєму твердженні, але клюють вони на альфонсів як попало. Згоден, ці хлопці на порядок активніше звичайних, так і зовні вони виграють, але результат такого зв'язку передбачуваний. І, тим не менше, знайомляться жінки з альфонсами як і раніше. А ось я знаю, чому так відбувається - кожна дама настільки впевнена в своїй привабливості, що вважає, ніби цей гарненький хлопець, від якого без розуму всі її подруги зупиниться саме на ній. Знаю хлопців, які все життя ось так катаються на шару, користуючись жіночої добротою і дурістю. Але це зовсім не означає, що я засуджую таких альфонсіков, може по життю цих хлопців жінки скривдили куди гірше.

Бабії

Образливе прізвисько, оскільки придумано самими жінками і в якому віддає негативом. Я б назвав - любителі жінок. Серед чоловіків є така група, яку хлібом не годуй, дай за груди потриматися, себе, до речі, відношу саме до цієї категорії чоловіків. Жінок до таких тягне, оскільки все, що потрібно від чоловіка-самця тут можна отримати з лишком. Для чоловіків такого складу розуму кожна жінка стає бажаною, саме цією слабкістю і користуються дами, заводячи знайомства з бабіями. Так, текучка є, але все розлучаються, залишаючи в серці шматочок того щастя, яке встигли отримати за короткий період цього самого душевно-генітального контакту.

Блатні

Багато жінок мріють про НЕ фемінізована чоловікові, який в змозі проявити себе в ролі справжнього самця, безапеляційного, крутого та сексуального. Як правило, такими якостями володіють люди, які пройшли сувору школу життя в місцях позбавлення волі. Зазвичай до таких тягне тих дамочок, які жадають бути поневоленими у всьому, виконувати будь-які забаганки свого чоловіка за першим бажанням, при цьому не обтяжувати себе зайвими роздумами. Чим правильніше виховання, тим більше тягне таку красуню до блатним асоціальною елементам і за моїми спостереженнями це закономірно.

Ботаніки

До ботаніків, тобто тим представникам чоловічого світу, хто заточений під розумову працю на шкоду фізичному, тяга у жінок як жінок вкрай обмежена. Але тільки до тих пір, поки ботанік вчителює в церковно-приходської школи по десятій сітці. Але як тільки з'являється перспектива, чи заумні предки підкидають очкарик некволе спадок типу п'ятикімнатній квартирки в елітному будинку, у нього з'являється безліч шанувальників серед протилежної статі, а то і свого. Та й в епоху нарик - Аліков - педиков навіть ботаніки виглядають бажаними самцями, а куди діватися слабкій статі, жити-то статевим життям хочеться.

Геї

Жінки в чоловічому вигляді, а також чоловіки віддають перевагу чоловіків теж користуються попитом у слабкої статі. Справа в тому, що в деяких соціальних шарах приналежність до сексуальних меншин ще не прописалася в повній мірі. І так званим геям доводиться маскуватися під натуралів. Знаючи такий розклад, багато красунь заводять знайомства в такому середовищі, оскільки можна не тільки зробити кар'єру, а й стати маскуванням для високопоставленого любителя чоловічої ласки. Серед моїх знайомих такі дівчата є і не одна, тим більше, наліво ходити таким не забороняється.

Гобліни

До такого класу чоловічих натур тяжіють малолітки, і ті дами хто виріс з думкою про крутому партнері у всіх справах. Міцні плечі і голений потилицю для багатьох донині є символом майбутнього благополуччя і успіху у всіх починаннях. Саме тому такі хлопці, якщо вони дійсно є те, про що мріють дівчата, користуються в знайомствах надзвичайним попитом. І не біда, що багато надто обкормлени стероїдами і прочитали лише кілька сторінок букваря - для деяких жінок це не показник на початковій стадії знайомства.

Дівичі

Є ботаніки, які досягають успіху в моносекс і просто жадають володіти класної «телицею», а є ботаніки, яким по барабану секс взагалі, оскільки мамка з самого дитинства втовкмачували, що це не просто брудна справа, але ще невдячна. Під гнітом неспростовних доказів хлопці виростають незайманими не тільки на головку, але і на голову теж. Як не дивно, але в якості знайомств такими цікавляться не тільки аналогічні діви, але і справжнісінькі відірву. Так, в якості опори і домашньої робочої сили багато побачили життя дівчата знайомляться з незайманими, благо ввести «дуреп» в оману можна легко і просто.

Женатікі

Для багатьох жінок характерні знайомства з вже як би зайнятими чоловіками, благо є можливість подивитися, якими вони будуть у справі, та й в тілі заодно. Звичайно, є деякі складності з відвойовуванням хлопця у старої подруги, але якщо це того варте, то чому б не повоювати. Знову ж якщо сам чоловік не проти, завдання спрощується далі нікуди.

Коханці

Найпоширенішим по ходу є знайомство заради любовних пригод, куди природно вплітається і статевий зв'язок. Знайомство з коханцем може відбуватися паралельно з будь-якими іншими видами знайомств, так що характерно всім підвидів беспенісного спільноти.

Мажори

Тяга до безбідного існування характерна абсолютній більшості жінок нашої планети. Воно зрозуміло, вся це закладена генетично. А хто може дати таке благополуччя - той, у якого є гроші. Одним з таких підрозділів в чоловічому середовищі є мажори, тобто дітки багатих батьків, всякі там зірки, коротше кумири. Саме на них ведеться постійне полювання з боку слабкої статі, при цьому знайомство такого роду вважається надзвичайною удачею.

Нарики

У перехідному віці багато дівчат впадають в отріцалово і роблять все можливе, щоб протиставити себе всьому білому світу. Саме в цей момент на їхньому обрії з'являються хлопці з «писати очками», розкуті і Поважні, для яких життя в цьому світі вже закінчилася, а в іншому ще не почалася. Доторкнутися до наркотичної культурі чомусь стало вважатися модним, а щоб увійти в неї потрібно товариш. Це потім доведеться все решту місяців життя проклинати таке знайомство, поки згасаюче свідомість буде намагатися хоч щось згадати, але спочатку таке партнерство виглядає круто.

Папіки

Тут все виглядає однозначно - або недоотриманий в дитинстві турбота з боку батьків чоловічої статі, або тяга стати самостійною, завдяки зв'язкам і грошам уже сформувався в усіх відношеннях самця. Як правило, тим дамочкам, що вибирають для знайомства цих самих татусів, часто є що показати і що сказати теж є.

Праведники

Невелика група чоловіків, які з якоїсь незалежної від них причини проповідують щось світле, непорушне і вічне. Природно з такими знайомляться ті жінки, які розчарувалися звичайним життям або переситилися їй. Добре, якщо подібні праведники не шахраї який-небудь секти, але трапляється таке вкрай рідко. В основному для слабкої статі таке знайомство нічого не змінює, тільки психічно це обставляється дещо в іншому світлі.

Сопливі

Педофілія властива не тільки чоловікам, багато пані теж не проти заманити в свої мережі сопливого молодика, який буде слухати її промов і дій, відкривши рот. Та й труснути спогадами юності справа досить хвилююче, одних ендорфінів, скільки підніме на поверхню. Чим крутіше статус жінки, тим частіше її пробиває на знайомства з молодими хлопцями і це факт.

Старпери

В основному з чоловіками похилого віку знайомляться шлюбніаферистки, а також просто аферистки, оскільки нормальній жінці для подібних цілей цілком вистачає папіка. Але якщо з тим необхідно хоча б імітувати звичайну життя, стариган можна дурити по повній програмі. Чим більше активи такого дідугани, тим більше його шанси піддатися атаці жінок з метою знайомства. Ні, звичайним стариганів теж можна сподіватися на подібний розклад, жіночі запити у всіх різні і якщо одним подавай квартиру, золото, гроші, інших цілком влаштує склянку самогонки

Трудяги

Не перевелися ще на землі і звичайні чоловіки, яких як завжди абсолютна більшість, принаймні, на просторах нашої неосяжної. Природно на кожну жінку не вистачить представника вигідних категорій чоловічого братства, ось і доводиться задовольнятися тим, що є.

Трутні

Серед жінок зустрічаються так звані мазохістки, чи то пак особи, які люблять створювати собі проблеми. Саме такі якимось внутрішньому чуттям обчислюють такого мужика, жертвою якого їм належить стати. Вони працюють на трьох роботах, виховують купу дітей і містять свого самця, який ніяк не може знайти роботу, а тільки те й робить, що користується послугами своєї пасії.

Чайники

Ті ж самі сопливі, а також ті, хто сопливими залишаються до старості зараховуються мною до чайникам, тобто початківцям користувачам відносин з протилежною статтю. Затребувані такі хлопці не те щоб дуже, але якщо мають якимись особливостями, то без бажаючих з ними познайомитися не залишаться. Це потім дами можуть прозріти, але спочатку вони теж займають гідне місце в рейтингу жіночих уподобань.

Зрозуміло я не зміг осягнути всіх чоловічих статусів, але при бажанні себе ти зможеш знайти в будь-якій проміжній стадії. Що характерно, відстійних об'єктів для партнерських міжстатевих знайомств немає. Згоден, шукати відвертого алкаша ніхто з жінок не стане, але якщо він відмовиться від розмов із зеленим змієм хоча б до того часу щоб протверезіти, помитися і поголитися, то знайомство з прекрасною статтю йому забезпечено.Автор: Валерій Салтиков

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю