» » » Дружба між чоловіком і жінкою: міф чи реальність?
Усі новини

Дружба між чоловіком і жінкою: міф чи реальність?

Дружба між чоловіком і жінкою: міф чи реальність?

Чи можуть відносини між чоловіком і жінкою залишатися просто близькими і дружніми без жодних задніх думок?

Чи можуть відносини між чоловіком і жінкою, однаково цікавляться протилежною статтю, залишатися просто близькими і дружніми без жодних задніх думок?

Мені згадався серіал "Друзі". З шести кращих друзів в результаті тривалого спілкування склалося дві парочки: Рейчел і Росс, Моніка і Чендлер. У них були міцні відносини, вони не просто добре знали один одного, а й встигли полюбити і прийняти один одного такими, якими вони є. Вони успішно минули період притирання, ще, будучи друзями. Додавши в свої відносини секс, герої серіалу зрозуміли, що ідеально підходять один одному. З дружньої любові виросла Справжня Любов. Це можливо тільки в серіалі або дійсно схоже на правду?

Існує справедлива думка, що чоловік від такої дружби завжди хоче більшого, а жінка тримає його біля себе на всякий випадок і про запас. Або навпаки, але хтось комусь завжди подобається більше (ніж просто друг). З цим навряд чи хтось сперечатиметься.

Особисто я навіть друзів жіночої статі вибираю за привабливу зовнішність в тому числі. Вірніше, не те що б вибираю - просто так виходить. Мені приємно спілкуватися з людиною, яка для мене привабливий або міг би таким виявитися при інших обставинах (не нашої дружби). Напевно такий підхід - взаємний. Несвідомо, але люди тягнуться до людей, які їм приємні. Або хоча б не огидні. Адже дружба - та ж любов без сексуальної складової.

Хоча адже існує дружній секс! Особливо під приводом алкогольного сп'яніння. Або розради в складній особистої ситуації. Або ще під якимось. Секс без зобов'язань і офіційних відносин. Просто секс. І ще - щира дружба. Ви в такі казки вірите? Я насилу. Комфортно в таких відносинах буде хіба що двом пропаленим циніків, що не визнає сентименти.

Я думаю, що якщо в дружбу втручається секс, то він або стане просто дурістю, яку дружба переможе (а скоріше ні!), Або це має перерости в усвідомлення того, що ви - ідеальні половинки одне одного, які нарешті знайшлися. Хоча чому це розуміння не спадало раніше? Не просто ж так ви вибрали саме дружній стиль спілкування, а не флірт У будь-якому випадку, очевидно, що секс і дружба поняття несумісні.

Однак з сексу може вирости дружба. Один молодий чоловік розповідав мені, що у нього є краща подруга. Спочатку вона йому сподобалася як дівчина. І ось, в самий відповідальний момент, у нього нічого не вийшло. Так народилася велика дружба.

Як би там не було, дружити з протилежною статтю - справа надзвичайно захоплююче. З одного боку, у тебе є хороший друг, близька людина, якій ти довіряєш, в кому впевнений і про кого знаєш апріорі набагато більше, ніж про свого партнера (навіть гіпотетичне). А з іншого боку, це запорука здорових і чесних любовних відносин

У мене є подруга жінка, з якою ми спілкуємося зі школи. Ми дуже близькі і дуже любимо один одного. Нам весело і цікаво разом. Ми підтримуємо і жаліємо одне одного Такого щирого і трепетного ставлення до себе я не зустрічав і не чекав ні від однієї своєї дівчини.

Я часто думаю про наш можливий спільне майбутнє. Тому що я впевнений, що воно може бути. Я знаю, вона думає про це теж. І її мама думає, і давно вже нас одружила. Але один крок в бік інших відносин - і Раптом дружба не витримає? Раптом цей крок буде помилкою? А наша дружба мені важливіше, ніж можливі відносини, ніж будь-які відносини. Як же я буду жити без одного?

Якби це від самого початку була любов, все було б по-іншому. І, швидше за все, не було б нам добре разом ось уже шість років. Або таке буває, що сексуальний апетит і сексуальна привабливість з'являються і проявляються під час їжі? Чи варто поставити на карту все і спробувати? Питання азартність.

Дружба часто триває довше, ніж любов. Мимоволі задумаєшся, а може, твій друг-жінка і є твоя доля? Адже, по ідеї, з дружніх відносин повинні вийти ідеальні любовні. Але чи можуть існувати відносини, якщо в них спочатку не було сексу?

Звичайно, якщо тобі потрібен певний статус, або потрібні діти, або і те, і інше разом, один стане прекрасним порятунком від самотності і невлаштованості. І секс тут ні при чому. Але якщо секс ні до чого, навіщо все це? Чим тоді відрізняється твій друг-партнер від всіх інших друзів?

В одному, як гіпотетичному партнері, не в порівняння більше плюсів, ніж в когось стороннього, з ким тебе пов'язує тільки пристрасть. Хоча, що значить "тільки"? Так, один майже напевно не заподіє тобі біль, і все у вас буде гармонійно, стабільно і спокійно. Але неспокійно і бурхливо буде з тим, кого ти не знаєш, але дуже хочеш (дізнатися). І, можливо, що буде боляче. Але саме тому наші пристрасті нам так добре і запам'ятовуються. І саме тому вони створюють відчуття повноти життя і роблять нас по-справжньому щасливими.

До яких би висновків ми не прийшли, життя все розставить на свої місця. Життя покаже, чи потрібні будуть друзі один одному в якості коханців або подружжя. Єдине, що по-справжньому лякає, це те, що в обійми друга може штовхнути відчай. Хоча раптом в цих обіймах виявиться справжнє щастя? Можливо, казки в життя мають місце бути. Можливо все.

А дружба між чоловіком і жінкою все-таки існує - в самій що ні на є природною формою здорових і певних відносин.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю