Усі новини

Як визначити, що вона вас відшиває?

Як визначити, що вона вас відшиває?

Ви доглядали за сподобалася дівчиною протягом довгого часу. Але вона рідко дзвонить вам, фліртує з іншими чоловіками в вашій присутності

Ви доглядали за сподобалася дівчиною протягом декількох тижнів, можливо навіть витратили на неї не один місяць. Але вона рідко дзвонить вам, фліртує з іншими чоловіками у вашій присутності, а ви як і раніше сподіваєтеся, що вона буде з вами. Даремно сподіваєтеся. Придивіться до своєї пасії, вона посилає вам безліч сигналів, що ви їй не потрібні, але ви вперто їх ігноруєте! Ми пропонуємо вашій увазі деякі з них. Прочитайте, вивчіть, прийміть до відома, щоб наступного разу вийти із ситуації з гордо піднятою головою!

1. Вона каже, що не готова до серйозних стосунків. Класична відмазка, жінки часто її використовують, спілкуючись з тими, хто їх, в принципі, мало цікавить, як потенційний кавалер. Тут можна не вдаватися в подробиці і не пояснювати причини. Чи не готова і все. Якщо ви почуєте від своєї подруги ці слова, то знайте, що вона просто не хоче бути з вами і вам практично нема на що сподіватися. Шансів що вона коли-небудь передумає дуже мало.

2. Вона ніколи не дзвонить вам. І не передзвонює. Або уникає розмовляти з вами по телефону. Ви намагаєтеся тішити себе думкою, що вона просто забула або у неї немає часу. У будь-якому випадку, це означає, що ви їй малоцікаві, і вона вважає за краще спілкуватися з іншими, а не з вами. Запам'ятайте важливе правило - якщо дівчина не передзвонює вам після першого вашого дзвінка, має сенс зателефонувати їй ще раз. Якщо вона не передзвонює і після другого вашого дзвінка, то варто задуматися, чому вона так робить. Хоча, майже у всіх книгах для жінок зі зваблення чоловіків пишуть, що чоловік повинен домагатися жінок, і вона не дзвонить вам навмисне. Але після третього пропущених дзвінка, забудьте про неї!

3. Вона уникає фізичної близькості і намагається не дивитися вам в очі при розмові. Один з явних ознак, що ви їй не потрібні, а чоловіки на нього чомусь не звертають уваги. Якщо дівчині подобається чоловік, вона буде намагатися бути ближче і дивитися йому в очі - це дуже важливо. Якщо ж вона ухиляється від вашого пильного погляду, то, швидше за все, вона не хоче бути з вами, але не наважується сказати про це відкрито. А може вона просто тримає вас як запасний варіант і тому мовчить. У будь-якому випадку, задумайтеся, чи потрібно вам бути разом або все ж краще пошукати інший предмет пристрасті.

4. У розмові з вами вона часто говорить про інших чоловіків. Ні, вона зовсім не хоче викликати у вас почуття ревнощів (якщо тільки вона - не ваша колишня, але це, як то кажуть, зовсім інша історія). Найбільш ймовірно ви потрапили в категорії просто «друга», що означає лише одне - вона вас сприймає як одну зі своїх подружок, з якими можна просто поговорити про все. Їй навіть не спало на думку, що у вас до неї якісь почуття. Не дуже добра ознака.

5. Вона намагається познайомити вас з іншою жінкою. Робить це тому що, як і в пункті номер чотири, їй просто не прийшло в голову, що вас можна розглядати не тільки як «просто друга». Можливо, ви їй дороги, вона навіть може і любить вас, але тільки як друга. Але безумовно не хоче мати з вами ніяких романтичних відносин.

6. Вона не сміється над вашими жартами. Якщо у дівчини все в порядку з почуттям гумору і тільки ваші жарти не викликають у неї сміху, то можна зробити два висновки. По-перше, вона не поділяє ваше почуття гумору, ваші жарти здаються їй плоскими, несмішними і дратують її. По-друге, сміх - одна з форм флірту, отже, ви їй не цікаві і ваші жарти в тому числі.

7. В її планах немає місця вам. Сьогодні вона зустрічається з подружками, завтра сидить з племінницею, на наступному тижні йде з друзями в нічний клуб Вас там немає! Може вам теж варто спланувати своє життя з іншою дівчиною?

8. Вона регулярно скасовує зустрічі з вами. Звичайно, причини можуть бути різні, але якщо побачення скасовуються всі частіше і частіше, то, швидше за все вона вважає що ні ви чоловік її мрії.

9. Її опису прекрасного принца мало нагадують вас. Вона мріє про латиноамериканському мачо, прекрасно танцівника сальсу, а ви, швидше за скандинавський чоловік, який не може відрізнити кадриль від польки-метелики. В принципі, жінки рідко дотримуються однієї думки і, в підсумку, її обранцем виявиться саме скандинав, але це не ви. Нехай це буде тонкий натяк, що ви не її прекрасний принц.

Якщо ви знайшли у своєї дівчини один або декілька з цих ознак, будьте впевнені, що вона вами не цікавиться. Якщо ознак три - вона не буде з вами ніколи. Робіть висновки і не заганяйте себе в глухий кут. Краще не витрачайте на неї дорогоцінного часу і рухайтеся далі. Навколо повно дівчат, які напевно захочуть бути з вами.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю