Усі новини

Як не потрапити в жіночі мережі?

Як не потрапити в жіночі мережі?

Чого ж від нас хочуть більшість жінок? Хочу бути чесним і відразу попередити вас про силу жінок!

Так, я цинік. Мій кайф - творчість, мої цілі - кар'єра і гроші! Жінки? Я даю їм мало, але отримую від них все, що мені потрібно. Я не одружуся і ні за ким не страждаю (це в минулому). Я просто користуюся і продовжую свій шлях, я вільний! Хочете бути таким? Хочете більше ніколи не побачити "милих" жінок?

Хочу бути чесним і відразу попередити вас про силу жінок!

Прочитати щось, стати розумним і "крутити" жінками майже неможливо. Кілька років тому я збирався написати "Психологію", так як вважав, що мав великий досвід. Що ж ви думаєте? Незабаром я потрапив в лапи до такої красуні, що поводився як ягня довгі місяці! Потім я знайшов в собі сили (і засоби) з нею розлучитися. Не думайте, що жінки - це прості істоти, що грають за правилами! Якщо ви хочете перемогти їх, як мінімум - грайте без правил. Раніше я не розумів вираз "любов - це війна". Але це так. Мільйон разів! У жінок відмінне чуття, чудова інтуїція, часто вони знають чоловіків "від і до", і повірте, вони пустять в хід всі свої можливості, не замислюючись, щоб отримати від вас все, що їм треба. У будь-якому разі, не майте ілюзій - швидше запасіться йодом і пластиром, щоб змащувати болящі рани від красивих нігтів (моя особиста аптечка завжди напоготові). Але якщо так, то навіщо ж тоді жінки нам потрібні?

"Щоб трахать їх", - скаже наймолодший читач.

"Щоб прати і готувати", - скаже "просунутий", трохи втомлений від життя чоловік.

"У жінок є енергія, без якої нам буває дуже погано", - скаже хтось, схожий на мене.

Я згоден з усіма, і давайте обговоримо все по порядку.

Для сексу хороші хороші повії (якщо у вас міцний презерватив, щоб не померти через п'ять років від СНІДу). Якщо вам потрібен тільки секс, і у вас в кишені є щомісячні 0-200 то навіщо вам щось ще? Враженнями ділиться мій знайомий: "Я зняв повію за - кайф! Дівча нічого з себе" не будує ", виконує всі мої бажання, порушувати її не треба. Одне погано - багато віддає сутенера, так що потрібно шукати початківців, без" контори ".

Щоб прати і готувати - у мене були подружки, які прийшовши до мене, радісно приймалися за цю нелегку справу. Але надовго рідко кого вистачає! Ви любите смажити котлети самі? Ні? Тоді більше заробляйте, і найміть собі стару економку. якщо ж у вас немає грошей, а ваша дружина - нероба, то ваше життя п ревратітся в голодний кошмар!

Жіноча енергія, без якої нам так погано, - це основна проблема!

І ось тут-то ми і вступаємо на слизьку доріжку, йдучи по якій, ми витрачаємо купу грошей, а деякі навіть одружуються (25%, втім, вельми вдало). Отримати енергію і при цьому віддати мало своїй, дати мало свого усвідомлення - це і є той "шлях по лезу бритви", який я намагаюся позначити. Вам повинно бути добре з вашою дамою, по крайней мере, більшу частину спільно проведеного часу!

А що робити, якщо ви вже попалися до неї в лапки?

Жінка не та, а ви закохані і страждаєте. Знайома картинка? Не буду даремно міркувати, наведу пару прикладів з життя.

Один мій друг пристрасно любив тіло своєї подруги. Я не вважав, що воно було супер, але у нього просто "їхала дах" від її форм і ліній! Хлопець був естет, від жінки йому потрібна була краса, причому не общестандартная, а саме така, як у його подруги! Він жив з нею якийсь час, але жінка виявилася не зовсім тією, з якою він міг жити. Почала пити (спадковість у неї погана була, чи що), "шлялася" по барах, не знаю, змінювала чи Друг сильно страждав, але таки знайшов вихід з положення! Взяв напрокат камеру, і зняв пристрасно улюблене їм тіло у всіх позиціях, у всіх ракурсах. Після цього не без скандалу, але розлучився зі своєю дівчиною і тепер живе розкошуючи: спить, природно, з іншими, але для душі іноді дивиться ту касету. Він "при своїх", з тією лише різницею, що тепер він щасливий!

Інший мій знайомий, будівельник, був одружений на Аудиторша (до теми нерівних шлюбів ми ще повернемося).

Він любив її, все прекрасно, і раптом, несподівано (а що, це хіба буває очікувано?), Він дізнається, що вона зраджує йому зі своїм начальником. Наш будівельник трохи не збожеволів: впав у депресію (уявляєте собі депресію у здорового робочого), перестав їсти (і пити не міг!), Начисто втратив смак до життя. Але йому пощастило з друзями - вони буквально силою повезли його до знайомого екстрасенса! Читали про них в газетах - "приворот - одворот, любовна магія", - вам доводилося посміхатися над цими оголошеннями? Так слухайте! Екстрасенс за 0 повернув хлопця до життя, той зустрів іншу дівчину, одружився на ній, завів дітей, тепер щасливий! Важко повірити? Випадок з життя, хлопця звуть Льоша.

Так що я вважаю, що в спілкуванні з жінками (читай, "в постійній боротьбі за свободу") всі засоби хороші (тільки без крайнощів). Чому гарні всі засоби - я вже сказав: жінка набагато перевершує чоловіка в інтуїції, чуття і в досвіді. Сумніваєтеся? Повірте моєму досвіду - жінка, не замислюючись, пустить проти вас весь свій арсенал: інтуїцію і досвід, знання своїх подружок, чари "ворожок" і поради батьків - все, до чого "тільки вона зуміє дотягнутися". Жіноча хитрість безмежна! Втім, зазначу - виключення зустрічаються. Є добрі за вдачею жінки (один мій друг одружений на такий), з нормальними моральними "гальмами", якими нагородили їх батьки. Одна на тисячу така жінка знайдеться. Але ви впевнені, що сьогодні ввечері зустрічаєтеся саме з нею?

Чого ж від нас хочуть більшість жінок?

Грошей, грошей, грошей. Розваг, розваг. Величезна кількість уваги (життєвої енергії) і далеко не завжди сексу. Заміжжя, звичайно, або ж прописки. Гроші. Багато грошей. Це властиво всім жінкам Питаєте про жінок, для яких гроші нічого не значать? Ну, припустимо, це молода хіппушка (хоча за які дулі ви купите їй сигарети?). Одна моя знайома - колишня хіпі, - зараз управляє фармацевтичною фабрикою в Європі (просто змінила переконання)! При романі витрат не уникнути. Але можна зберегти контроль над ситуацією, встановивши суму, яку ви готові витрачати на неї в місяць, і не виходити за її межі. Сума велика? А хто поруч з вами - суперзірка? Якщо так, і вона дає вам все - то все в порядку.

Так, вони люблять розважатися!

Якщо у вас багато грошей, купа вільного часу, і ви любите шинки і клуби, то все в порядку! Але в будь-якому випадку "стежте за відсотками". Ви повинні отримати від своєї подруги все, що вам треба - інакше у вас не той "об'єкт інвестицій". Я був просто вражений, коли мені розповіли про хлопця, який "чотири місяці водить дівчину по кафе, а вона йому не дає!" Не дає йому, значить, дає іншому або "з дивацтвами" - ви точно впевнені, що на неї треба витрачати гроші?

І знову про те, що виявляється найнеприємніше!

У мене, скажімо, цікава і творча, але важка робота, і я зовсім не збираюся приходити від подруги вичавленим як лимон, з блаженною порожнечею в голові! Хочете відчувати себе "щасливим ідіотом" - приймайте прозак! А ще краще - знайдіть дівчину, йдучи від якої будете відчувати себе на вершині творчого підйому. Ви зобов'язані зберігати свою індивідуальність! Ви ж мисливець, врешті-решт, ви повинні приносити додому $$$ - мамонтів і ваш мозок повинен працювати бездоганно. Не згодні - одружитеся на першій зустрічній, вам можна.

Хочете одружитися прямо зараз?

Так одружитеся, які проблеми? Тільки перш скажіть, скільки вам років? Якщо до 25 то вам просто хочеться сексу! Медичний факт, нічого не поробиш. "Вона не дає, вона хоче, щоб я одружився", - найсмішніше, що я чув у своєму житті. А подружка її дає? А ваша одногрупниця? Ви точно пробували?

У маркетингу є такий прийом - підвищення вартості торгової марки.

Я не знаю великих віртуозів цього підходу, ніж жінки! Типовий приклад наших шлюбів: Саша прийшов з армії, на роботу ще не влаштувався, хоче одружитися. Два місяці по тому: "Саша адже одружується, його наречена вагітна!" Рік по тому: "Саша розлучився (не зійшлися сім'ями, вона йому чимось не підійшла) "

Підсумок: "Саша кинув дитину, працює пожежним". Гарна історія? Це про моє родича по материнській лінії. Чи не народжуйте нещасних дітей, будьте розумнішими і розважливий Саші! А якщо у вас вже є дівчина, але щось між вами не те? Для того щоб обчислити фазу "дитинко, прощай", я дивлюся ось на що:

- вона вічно незадоволена (вам не вдається "бути з нею хорошим" - а навіщо вам треба бути з нею іншим, не самим собою?);

- вона вас не поважає (а поважає рокерів або, наприклад, тільки військових); вона робить з себе суперзірку, але при цьому не розумна, що не крута, і навіть не фотомодель і просто покійниця в ліжку - дивіться, хлопці, але ж вона ніяка, - спите з нею, але шукайте собі іншу!

- вона соковито розповідає, як спала з іншими, але не дає вам (в це важко повірити, але таке спіткало мого найкращого друга - незабаром, на щастя, вона поїхала в Америку);

- їй плювати на ваш бізнес і кар'єру (без коментарів);

- вона погана господиня, а ви збираєтеся з нею жити;

- її батьки вас ненавидять - буває не так часто, зате глибоко гидотно і нічим не лікується, не живіть ілюзій;

- їй потрібна ваша квартира (прописка, кредитка ), а самі ви їй не потрібні (тримайте очі і вуха відкритими, тримаєте очі і вуха відкритими, тримаєте очі і вуха відкритими!);

- вона ледащо, а ви ні;

- вона ненавидить ваших друзів;

- у вас різний темперамент (соціальна психологія, до речі, говорить про те, що протилежності зовсім притягуються);

- вона проти презервативів або ж явно намагається завагітніти;

- вона не дзвонить вам з відряджень, але повертається з сяючими очима;

- вона курить, а ви «не цілуєтеся з паровозами".

Коротше кажучи, якщо вона робить або любить те, що вам дуже не подобається і не збирається нічого міняти.

Так як же знайти собі подругу життя?

Питання правильного вибору і є питання №1. Отже, зібралися розписуватися - не поспішайте (я раз поквапився, потім бігав по судах). Якщо ви зустрічаєтеся зі своєю милою кожен день, спите з нею і ходите на ринок (або даєте їй грошей, а вона їздить туди на "Ауді"), коротше, ведете спільне господарство у всіх його проявах, то, можливо, що дама через півроку "розкриється" перед вами.

Будь-яка жінка - суперактріса.

Розумні німці без "тренувального шлюбу" і кроку не зроблять в комісаріат (або як у них це називається?). Люди просто хочуть бути щасливими - і мати щасливих дітей. Для щасливого спільного життя у вас повинні збігатися інтереси - ви повинні любити схожу музику, одних і тих же домашніх тварин, клубочитися в одних клубах і так далі. Якщо я люблю слухати Михайла Круга, а вона - Чайковського, якщо я "сова", а вона - "жайворонок", якщо я трудоголік, а вона - ледащо, то нічого хорошого у нас не вийде (tested on humans).

Ваші життєві цілі повинні бути однаковими - мільярд доларів або, наприклад, духовна реалізація, орієнтири ваші повинні збігатися. Я "прусь" від Ріо, вона ж і не думає покидати рідні краї - як ви думаєте, ми розлучимося, або я буду мучитися все життя? Або ж секс - я знав панночку, яка ненавиділа "раком" і ніколи, просто до істерик, цього не дозволяла. Зате це була моя улюблена поза. Як ви думаєте, ми довго прожили разом?

Уже й не кажу про те, що до подачі заяви треба з дівчиною ретельно переспати (що б там не було в мізках у неї і у її тата) - "коти в мішках" можуть виявитися дохлими.

СУПЕРВАЖНО!

Ваші батьки повинні бути одного класу: інтелігенти - інтелігенти; військові - військові, торговці - торговці, бандити - бандити, робітники - робітники. Думаєте, старий Крупський був не правий, коли говорив про класової ненависті? Класову самосвідомість - зовсім не абстракція, воно сидить на рівні ДНК, і цілком здатне розірвати ваш шлюб так, як це робить з мишами смажена на салі пробка (жорстокий спосіб боротьби з гризунами).

Ваша звужена не повинна любити своїх подруг більше, ніж вас (придивившись до однієї уважніше, я з подивом виявив поряд з собою лесбіянку). Ваша наречена не повинна бути болючою - подумайте про те, чим може обернутися для ваших дітей погана спадковість!

І останнє: не хочете ускладнень - користуйтеся презервативами.

Щоб у вас не виникло ускладнень на самому початку знайомства (півроку - рік, я серйозно), то користуйтеся презервативами! Уявляєте собі її тата з криками типу "одружуйся, мерзотник, моя дочка вагітна"? Якщо ви крутий, то тата можна відсунути. А якщо ні, то деякі батьки побіжать в міліцію! Як вони не розуміють, що вимушений шлюб не буде щасливим, і що все життя ви будете ненавидіти такого тестя ?! Рятівні пакетики є в кожній комерційній наметі!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю