» » » Чому чоловікам важко вибрати між дружиною і коханкою?
Усі новини

Чому чоловікам важко вибрати між дружиною і коханкою?

Чому чоловікам важко вибрати між дружиною і коханкою?

Чоловіки, як правило, звертаються до психотерапевтів набагато рідше, ніж жінки. А даремно
Чоловіки, як правило, звертаються до психотерапевтів набагато рідше, ніж жінки. А більшість з тих, хто все-таки зважився прийти до фахівця, з'являються в кабінеті психолога в повній розгубленості і з абсолютним нерозумінням того, як же їм жити далі.

"Ось вже 15 років я живу на дві сім'ї", "Чи знаєте, я думаю, дружина щось підозрює, так як я їжджу у відрядження на три дні щотижня", "Проблема в тому, що я не можу розлучитися з жодною з них, мені здається, я втрачу частину себе, зробивши остаточний вибір ". Ці слова звучать від чоловіків різного віку, рівня доходу і освіти. Об'єднує їх одне - нездатність вибрати між двома жінками. Причому ці муки можуть тривати роками.

У моїй практиці був випадок, коли клієнт прийшов на прийом після 32 років подвійного життя. Найдивовижніше в усіх цих ситуаціях - однакова по силі любов, яку нещасні чоловіки відчувають до своїх не менше нещасним обраницям. На перший погляд, це здається досить дивним: адже часто дружина і коханка являють собою абсолютні протилежності. Однак це тільки на перший погляд.

У парадоксу любові до двох жінок є як психологічні, так і фізіологічні основи. Психологічні причини сягають корінням в раннє дитинство. Маленькому хлопчикові ніколи не буває достатньо тієї любові, турботи і уваги, які він отримує від своєї мами. Йому завжди хочеться більшого.

Коли хлопчик дорослішає, його фантазії про нескінченно люблячої мами трансформуються в бажання отримувати якомога більше ласки і турботи від інших жінок. І в основі більшості чоловічих романів на стороні лежить саме невротична дитяча потреба в любові, а зовсім не сексуальний аспект, як прийнято думати в суспільстві.

Ще один цікавий момент полягає в тому, що багатьох чоловіків-багатолюбам спільно з мамою виховувала бабуся. Про роль бабусі в сім'ях нашого народу сім'ї, взагалі-то кажучи, можна написати не одну книгу. У своїй практиці я неодноразово стикалася з ситуаціями, коли дружина і коханка за типажем були схожі на матір і бабусю чоловіка.

У такій ситуації несвідоме в прямому сенсі слова не дає людині зробити вибір, оскільки в дитинстві вибір між мамою і бабусею був просто неможливий, та й не потрібен.

Фізіологічна сторона відносин з двома жінками була вивчена не так давно. І сексологи зробили дивне відкриття. Виявилося, що під час статевого акту жіночий організм виділяє біологічно активні речовини - так звані природні стимулятори ерекції (ЕСЕ), які через слизову оболонку безпосередньо потрапляють в чоловічий статевий орган і підсилюють приплив крові до нього.

І чим більше рівень збудження жінки, тим вище ступінь виділення цих речовин. Вони існують півтори-дві хвилини і за цей час дають чоловікові можливість відчути себе сексуальним гігантом. Згодом, через 2-3 роки організм чоловіка як би "звикає" до природних стимуляторів ерекції, які виділяються його партнеркою, і їх вплив на нього знижується.

У разі ж, коли чоловік отримує ЕСЕ не від одної, а від двох жінок, це звикання сповільнюється. Чоловік чудово відчуває себе як сексуально, задовольняючи двох жінок, так і психологічно, заповнюючи свою дитячу брак любові. Не дивно, що спроби відмовитися від однієї з жінок викликають у нього справді наркотичну ломку.

На щастя, подібні проблеми сучасна психотерапія допомагає вирішувати досить успішно. Кому-то допомагають сеанси гіпнозу, для кого-то порятунком є ​​психоаналіз, хтось позбавляється від любовної залежності на психодраматних сесіях. А найголовнішим кроком до виходу з пастки подвійного життя було і залишається бажання самого "Штірліца" знайти душевну рівновагу і комфорт. З коханою і єдиною жінкою.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю