Усі новини

Віра і довіру у відносинах

Віра і довіру у відносинах

«Я тобі повірив (повірила), а ти » - такий закид часто кидають закохані в обличчя своїм віроломним партнерам
«Я тобі повірив (повірила), а ти » - такий закид часто кидають закохані в обличчя своїм віроломним партнерам. Чому ж це відбувається так часто, і втратити віру в партнера так легко?

У відносинах мають місце і віра, і довіру. Віра - почуття більш абстрактне, пов'язане з тим, що ми передаємо свою долю в руки іншої людини. Довіра - більш конкретно і пов'язане з колом повсякденних життєвих ситуацій. Це означає, що якщо улюблена затримується, то дійсно на роботі, а той симпатичний хлопець - дійсно брат вашої подруги.

Давайте простежимо, як зароджуються і розвиваються відносини, що грунтується на вірі, а що - на довірі.

І чоловік, і жінка при виборі партнера налаштовані на краще і схильні бачити в обранцеві або обраниці втілення своєї мрії. Вони схильні також приписувати предмету обожнювання неіснуючі у нього якості і тлумачити його вчинки виправдально. Жінкам властива жертовна любов: вони з самого початку налаштовані на безмежну віру в свого обранця.

Що ж відбувається потім? Вступивши в відносини, кожен автоматично бере на себе відповідальність за іншу людину, але не всі це розуміють, тим більше, що далеко не у всіх виходить нести відповідальність навіть за себе. Відносини тягнуть за собою зміни в особистому житті, але попереднє життя при цьому нікуди не зникає. Друзі, захоплення, спокуси, звички - все це може стати подразником для «половинки». Не завжди вдається протистояти умовлянням друзів, обставинам, - і довіру в парі руйнується.

Довірі можуть шкодити і громадські установки. Багато чоловіків думають, що справжньому «мачо» належить мати багато зв'язків, і навіть щиро люблячи свою дівчину, вони намагаються відповідати заданому образу.

Однією з основних помилок, що призводять до краху віри і довіри у відносинах, є завищені вимоги. Треба розуміти, що ваш обранець - звичайна людина: він жив своїм життям, у нього є своє минуле і сьогодення, і він не може повністю розчинитися в любові до вас. Людині необхідно особистий простір, зберігати яке він готовий навіть ціною обману.

Віра не повинна мати безпідставні ілюзії і затемнювати істинний сенс вчинків людини. Не треба ідеалізувати партнера або партнерку, тоді не доведеться в них розчаровуватися.

Дуже важливо обговорити всі з самого початку, тому що один і той же випадок для одного виглядає дрібницею, а для іншого - трагедією. Важливо встановити загальні правила і межі віри та довіри, прийняті двома.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю