Усі новини

Чому вони змінюють?

Чому вони змінюють?

Таким питанням задаються багато чоловіків Сексологи розкривають декілька причин жіночих зрад
Таким питанням задаються багато чоловіків Часом навіть дуже розумні, привабливі, турботливі та люблячі чоловіки не здатні запобігти зраду. Чого ж не вистачає жінкам, які йдуть на зраду близької людини? Сексологи розкривають декілька причин жіночих зрад.

Однією з таких є сексуальна незадоволеність. Багато жінок бояться зізнатися, що не відчувають оргазму зі своїм чоловіком. Проте, таке буває, і тоді жінка шукає задоволення в стосунках з іншим чоловіком. Часто чоловіки просто не сприймають критики на свою адресу, тим більше, якщо це стосується їхніх здібностей у ліжку. А між тим, краще жінці не стає, вона не може поділитися своїми відчуттями з чоловіком і залишається незрозумілою. Все закінчиться добре, якщо для жінки не настільки важливо сексуальне задоволення. Якщо ж навпаки, то зради не уникнути. Чоловік зберігає непохитний статус в своїх власних очах, але лише до тих пір, поки не знає про зраду. Тому дайте жінці можливість висловити свою думку про ваших сексуальних талантах (або їх відсутності), це дозволить вам разом вирішити проблему і урізноманітнити вашу спільну сексуальне життя.

Крім того, існують жінки-німфоманки, яким потрібен секс заради сексу. Краще відразу розгледіти таку особу і не зав'язувати з нею серйозних стосунків, якщо ви прихильник традиційної сім'ї, а не так званої "вільного кохання".

Інша причина жіночих зрад - з тремление позбутися психологічної залежності від свого чоловіка . Всі жінки вважають себе неординарними, неповторними і просто винятковими. Так вони і справді такі. Ось тільки шлюб вони часом сприймають як кайдани, що не дозволяють їм проявити свою індивідуальність в повній мірі. Жінка змушена погодитися з тим, що їй нав'язують. Те, що вона пригнічує в собі поряд з чоловіком, вона може реалізувати поруч з іншим. В такому випадку жінки іноді мають і кілька романів, в кожному з яких грають особливу роль.

Намагаючись позбутися психологічної залежності, жінка починає шукати у відносинах з іншим чоловіком не тільки і не стільки секс, скільки спілкування. Буває, що чоловік просто в силу свого характеру не може зробити спільне життя більш насиченою та цікавою. Недолік емоцій в шлюбі вона заповнює, спілкуючись з іншими чоловіками, які здатні урізноманітнити сірість її існування. При цьому чоловік часто залишається надійною опорою сім'ї та вихователем дітей. І такий шлюб може проіснувати досить довго.

Однією з найсерйозніших причин невірності дружини може стати зрада чоловіка . Деяким жінкам це потрібно для підвищення самооцінки і підтримки впевненості в собі. Часто невірність чоловіка може дати певну свободу жінці, і вона починає діяти за принципом: "Йому можна, чому мені не можна?". Крім того, елементарне бажання помститися може змусити жінку змінити невірного чоловіка.

Багато жінок змінюють, повністю розчарувавшись в своєму обранцеві . Всі її старання зробити шлюб таким, яким представлявся на початку сімейного життя, ні до чого не приводять. І тоді жінка починає шукати нового супутника життя. Деякі роблять це дуже активно, хапаючись за першу ж підходящу кандидатуру. Часто виявляється, що і нове кохання - зовсім не любов. На своєму шляху ці жінки роблять багато помилок. Іноді на пошуки йде дуже багато часу. Нового партнера жінка може так і не знайти, при цьому зіпсувавши життя собі і своєму чоловікові. Боязнь кардинально змінити своє життя і розірвати вичерпали себе відносини, прагнення до стабільності і постійні пошуки чогось кращого призводять до того, що жінка проживає безрадісне життя з нелюбом людиною.

Багатьом жінкам вдається знайти своє щастя з іншим чоловіком, для деяких віддушиною стає робота. У новому шлюбі такі жінки не змінюють, тому що вважають, що знайшли своє щастя і псувати відносини, що склалися ні до чого. Крім того, більшість жінок за своєю природою не схильні до зради .

Невдоволення жінки своїм сімейним життям може вислизнути від уваги чоловіка, тому однією зі складових щасливого шлюбу є взаєморозуміння і вміння уважно ставитися до проблем, потреб і бажань близької людини.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю