Усі новини

6 способів розлучитися

6 способів розлучитися

6 способів розлучитися або "Той, що виганяє баб"
Прийшов час розлучитися. Але твоя подруга перебуває в полоні власних помилок і думає, що у вас все добре. Розвій її мрії і скажи їй: До побачення!

Попрощатися треба красиво, без істерик і мелодраматичних сцен. Звичайно, ти не збираєшся з'ясовувати стосунки, але ось чи надійде так само твоя подруга? Так що не форсує події, а наполегливо дави їй на хворі "мозолі" - дівчата пристрасть як цього не люблять. Ось побачиш - скоро вона збере свої речі і втече сама.

Зайва турбота.

Навіть худющі блондинки з осикою талією і комариний вагою стурбовані правильністю харчування і зайвими калоріями. І худеньких, і товстушки однаково прискіпливо щовечора дивляться на своє відображення в дзеркалі. І страшно не люблять "компліментів" щодо власної ваги.

Убивча фраза: "Дорога, пора придбати нові електронні ваги, старі безумовно брешуть. Тобі не здається, що ти поправилась ?!" Також підійде пропозиція купити дзеркало ширше, щоб вона в ньому містилася, або м'які тапочки, а то під її вагою скрипить паркет.

Нав'язливе згадка.

Навряд чи ти ставишся до рідкісної породи щасливчиків, кому в подруги дісталася сирота. А значить, у тебе є (нехай і формальна) теща. Це не жінка, а ходяча концентрована таблетка отрути. Звичайно, для своєї донечки вона бажала кращої долі, ніж ти. Зверни тещу в свої союзники. В гості до мами - кожні вихідні! Нехай ця "мила" жінка в тисячний раз пробубонів доньці на вухо, який ти страшний негідник. Дивишся, після тисяча першого разу вона прислухається до мами. Якщо немає, є безпрограшний спосіб озлобити тещу - розбий її улюблену вазу, і вона зробить все, щоб тебе більше не було в її і її дочки життях.

Убивча фраза: "Я затримаюсь сьогодні на роботі, хочу отримати в цьому місяці премії, а також витратити їх на квиток тещі на Північний полюс в один кінець !!!"

Ти глухий і німий.

Ти перестаєш прислухатися до її тріскотні. В її монологи ти вставляєш тільки виразне мукання. І то зрідка Всім своїм виглядом ти даєш їй зрозуміти, що тебе не цікавить все з нею відбувається. Як, втім, і вона сама. "Дорогий, принеси склянку води", - вередує вона. Після паузи по Станіславському говориш: "Так, люба, дуже хочеться пити, може бути, плеснешь мені водички ?!" Одним словом, не потурай її капризам і вередуй сам.

Убивча фраза: "Мила, не можеш повторити все, що ти весь останній час говорила? Вибач, я відволікся".

Не ревнуй.

"Ой, мій хлопець такий ревнивий, це щось", - говорить вона подругам з неприхованою гордістю. Повір, коли жінки твердять, що чоловічі ревнощі - це порок, вони нахабно брешуть. Вони з іншими хлопцями фліртують часто лише заради твоєї бурхливої ​​реакції. Відмінно.

Убивча фраза: "Люба, ти вільна загравати з усіма чоловіками світу! І розповідь про домаганнях твого шефа на роботі мене не хвилює".

Безпрограшний хід.

Якщо дівчина виявилася товстошкірої і всі твої прийоми і хитрощі не призводять до належного результату (вона все ще спить в твоєму ліжку), пора приймати відчайдушні заходи. Нехай вона застукає тебе, приміряє її нижню білизну. Зміну орієнтації вона ще зможе тобі пробачити, але ось спробу привласнити улюблені мереживні труси - ніколи!

Убивча фраза: "Ми занадто багато грошей витрачали на твоє нижню білизну, пора і мені при- купити що-небудь гарненьке".

ЖЕСТЬ

Якщо, незважаючи на всі твої спроби, дівчина і раніше не розуміє, що пора б і честь знати, можеш перейти до тактики порівняння: постійно порівнюй її з іншими не на її користь. Але врахуй, що це жорстокий спосіб і крайній захід.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю