Усі новини

Що нас дратує в жінках

Що нас дратує в жінках

Критикувати і знущатися над недоліками інших жінок при чоловікові є рисою, притаманною усім представницям жіночої роду
СХИЛЬНІСТЬ до пліток
Критикувати і знущатися над недоліками інших жінок при чоловікові є рисою, притаманною усім представницям жіночої роду. Це свого роду захисна практика, покликана усунути можливу конкуренцію. Однак, чоловік не виносить, коли його подруга постійно паплюжить інших. Це робить її в його очах жалюгідною і неприємною.

Користолюбство
Чоловіки не люблять, коли жінки полюють тільки за їхнім гаманцем. Питати їх при зустрічі - Чим ти займаєшся? або Ким працюєш? - одне і те ж, що спросіть- Скільки ти заробляєш?

Занудство
Чоловіки ображаються, коли їм постійно вказують на їх помилки або докоряють, що вони могли б щось робити краще. Така критика не подобається нікому.

БЕЗПОРАДНІСТЬ
Чоловікам не подобається, коли жінки в усьому покладаються на них і нічого не можуть зробити самостійно. Деякі жінки не можуть, не запитавши ради чоловіки, навіть вибрати собі блюдо в ресторані. Такі жінки, постійно смикаючи чоловіків, стають для них нестерпні.

Ревнивий
Кращий спосіб зберегти чоловіка- залишити йому свободу. Якщо відчуваєте, що можете йому доверять- не ображайте його незаслуженими підозрами. Якщо знаєте, що він змінює, залиште його.

Невдячна
Чоловіки ненавидять, коли після того як вони всіма правдами і неправдами вибираються на побачення, везуть жінку в ресторан, доставляють її потім додому і натомість не отримують навіть простого спасибі. Кращий спосіб зробити чоловікові приємне, це на наступний день зателефонувати йому і подякувати йому ЩЕ РАЗ за гарно проведений час.

Неврівноваженість
Чоловік не зможе відчувати себе зручно з жінкою, яка не може спокійно жити навіть сама з собою.

РОЗМОВИ ПРО МИНУЛЕ
Чоловік не переносить, коли жінка весь час згадує про свої минулі романах. Йому здається, що вона проявлется своє невдоволення їм або що минулий коханець для неї залишається привабливіше, ніж він. Чоловіки також не люблять, коли їх просять розповідати подробиці їх минулі любовні пригоди.

ХРОНІЧНЕ ниття
Жити з хронічним скиглієм, якому все не так, не зможе навіть самий витриманий чоловік.

Балакучість
Не намагайтеся дошкуляти чоловіків нескінченними розмовами на жіночі теми-їх не цікавить, хто що вчора надів, хто користується якою косметикою і що сказала ваша перукарка. Знайдіть для розмови інші теми, які можуть здатися чоловікові цікавими.

ПРАГНЕННЯ підганяв І ЇЗДИТИ
Їдучи на відпустку не робіть з чоловіка вантажника, який повинен переносити десятки сумок і валіз. Чи не грайте з себе примадонну, якій обов'язково потрібно взяти в дорогу весь гардероб. Подумайте, що зайвий багажем це для чоловіка головний біль і що йому потрібно відпочити теж

Необов'язково
Не змушуйте чоловіка чекати вас занадто довго. Якщо ви йому сказали, що вам потрібно пофарбуватися перед виходом - це ще не означає, що ви можете спокійно провести перед дзеркалом цілу годину.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю