Усі новини

Віртуальна любов: плюси і мінуси

Віртуальна любов: плюси і мінуси

Науково-технічний прогрес накладає на наше життя, наші звички і підвалини певний відбиток
Науково-технічний прогрес накладає на наше життя, наші звички і підвалини певний відбиток. Інтернет вже давно заволодів думками і почуттями самої прогресивної категорії людства в усьому світі. І Україна, особливо останнім часом, не є винятком.

Інтернет змінив наше світорозуміння і світовідчуття, і ми часом вже не уявляємо собі, як отримати цікаву для нас інформацію без Інтернету. За допомогою Інтернету ми пишемо реферати, граємо, дивимося фільми, слухаємо музику, читаємо книги, заробляємо гроші і робимо безліч інших цікавих речей.

Тому видається закономірним, що Інтернет проник і в таку область людських взаємин, як особиста симпатія і любов. Безліч сайтів знайомств пропонують всім охочим знайти собі партнера по спілкуванню і зав'язати стосунки.

Чим же відрізняється кохання через Інтернет від реальних відносин, і які переваги та недоліки такої любові?

Почнемо з переваг. Ви самі можете вибирати, з ким вам спілкуватися і будувати відносини. Зазвичай сайти знайомств пропонують дуже великий вибір кандидатів, і ваше завдання - вибрати того, хто вам більше всіх сподобався.

Крім того, при спілкуванні через Інтернет ви можете злегка прикрасити свої достоїнства, проте,
якщо ви націлені на довготривалі стосунки, робити це не рекомендується, оскільки під час реальної зустрічі людина відразу побачить всю фальш, яку ви намагалися видати за правду.

Ще один істотний плюс любові через Інтернет - ви можете будувати ваші відносини поступово, не поспішаючи, не поспішаючи і не ризикуючи, як в реальному житті, в певний момент сказати не те, що потрібно, або не те, що ви насправді хотіли сказати . Сидячи біля монітора комп'ютера, у вас завжди є час і можливість подумати, проаналізувати свої думки і вирішити, що ви хочете написати своєму обранцеві в даний момент часу.

Ще одна перевага відносин по Інтернету - відкритість людей (зрозуміло, при їх бажанні відкритися). Через Інтернет можна висловити ті думки, які ви ніколи не зважилися б оприлюднити в реальному житті. Ми не бачимо реакції співрозмовника на наші листи - це може бути як позитивною, так і негативною стороною любові через Інтернет.

Що ж стосується глибини почуттів, то вона може захопити не менше, аніж відносини в реальному житті. Люди чекають віртуальних зустрічей один з одним, вважаючи дні, години, хвилини.

Однак є і негативні моменти . Спілкуючись за допомогою Інтернету, ми не бачимо співрозмовника, не чуємо його голосу, а фотографія в профайлі може не дуже точно передавати нюанси його зовнішності. Найчастіше люди видають себе не за тих, ким вони є насправді, і коли справа доходить до реальної зустрічі (якщо доходить, звичайно), настає жорстоке розчарування, і воно тим жорсткіше, ніж більш прив'язується до вигаданого образу.

Крім того, часто ваш співрозмовник може перебувати за тисячі кілометрів від вас, в іншому місті або навіть в іншій країні. Зустрітися з таким співрозмовником більш ніж проблематично. До того ж в Росії Інтернет поки все ще залишається розкішшю через свою дорожнечу, тому на Заході знайомства і кохання через Інтернет - явище більш поширене, і там більше випадків, коли віртуальний роман переходить в реальний зі щасливим кінцем.

До слова сказати, свою дружину я знайшов саме в Інтернеті, і таких випадків в нашій країні стає все більше і більше. Тому моя вам порада, шановні жінки: не думайте, що кохання через Інтернет - доля невдах, сміливо знайомтеся і заводите віртуальні романи. Головне - не боятися і сміливо йти вперед до наміченої мети!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю