Усі новини

Випробування першим побаченням

Випробування першим побаченням

У кращому випадку, перше побачення є просто невеликим випробуванням, а часто тут виникають складні для вирішення ситуації
У кращому випадку, перше побачення є просто невеликим випробуванням, а часто тут виникають складні для вирішення ситуації. Звичайно, ви можете красиво одягнутися, надушитися, але крім цього перед вами все одно варто дуже важке завдання: домогтися згоди на наступне побачення.

Чи не правда, було б набагато простіше справити хороше враження, якби ви знали, про що дівчина думає? Вам це не сильно допоможе, однак у кожної дівчини є свій список, який дозволяє оцінювати ваші правильні і неправильні (на її думку) вчинки. На жаль, нам не судилося дізнатися, що саме присутній в цьому списку.

Прочитайте наші приблизні припущення про основні положення, присутніх в подібних списках, а також способи, які дозволять вам пройти такі випробування.

Однак не забувайте, що це тільки частина айсберга, і вам може знадобитися кмітливість. Раптом вам попадеться дівчина, яка потребує по-справжньому серйозного ставлення.

Вона пропонує заплатити за себе

Це найпоширеніший приклад перевірки. Оскільки вже давненько немає чіткого правила щодо того, як поводитися в подібній ситуації, вам обов'язково потрібен план. Можливо, вона чесно передбачає, що з її боку було б грубо не запропонував вам заплатити хоча б за себе.

Але все не так просто, оскільки оцінка вашої поведінки цілком залежить від її індивідуальних якостей. Деякі дівчата будуть практично ображені до глибини душі, якщо ви запропонуєте заплатити кожен за себе, а деякі будуть обурені тим, що ви заплатили за все самостійно.

Підказка: Ідіть на компроміс. Дайте їй зрозуміти, що ви просто хочете її пригостити і заплатите за все самостійно, а вона зможе заплатити, коли ви підете ресторан (кафе, бар, клуб) разом в наступний раз.

Це, здебільшого, гіпотетичну пропозицію. Можете пожартувати з цього приводу і сказати щось на кшталт "Задоволення від твоєї присутності є відмінним внеском" і т.п.

Вона висловлює своє невдоволення

Це дуже провокаційне випробування. Якщо або коли вона говорить про те, що їй щось не подобатися (вино, їжа, навколишнє оточення), то ваша реакція буде правдивим віддзеркаленням вашої особистості.

Якщо ви з тих людей, які практично ніколи не звертають уваги на подібні скарги, то вам потрібно навчитися робити це.

здатність вирішити виниклі проблеми подібного роду - ключ до успіху, оскільки більшість людей, схоже, не вважають, що їх комфорт досить важливий, щоб скаржитися. Однак якщо їй щось заважає, швидше за все, це вже проблема.

Підказка: Бездіяльність зробить вас ганчіркою в її очах. Ви можете запропонувати їй піти в інше місце (якщо навколо шумно) або можете поговорити з обслуговуючим персоналом.

Якщо ви зробили останнє, то будьте уважні. Тонкий підхід і ввічливе поводження - ключ до успіху в даній ситуації. Будь-яке грубе зауваження обов'язково буде відмічено, і це в будь-якому випадку далеко вас не заведе.

Вона намагається збити вас з пантелику

Під час побачення ви можете зіткнутися з різними коментарями і каверзними питаннями на вашу адресу. Постарайтеся не сприймати це на свій рахунок. Подражнити вас і ставити дурні питання - це одне з випробувань вашого настрою і почуття гумору.

Їй може насправді цікаво дізнатися про вас те, що вона запитує і пряму відповідь - хороший вихід з подібної ситуації. Однак найкращий спосіб - не відчувати себе зачепленим її питанням і не показувати цього.

Підказка: Тримайтеся спокійно і найголовніше - говорите їй правду. Незалежно від того, що вона вас питає (ваші симпатії і антипатії, минулі відносини), брехня - абсолютно неприйнятний спосіб.

Якщо вона запитує ваша думка з приводу сорочок або вибору ресторану, потрібно придумати не менш оригінальний відповідь. Головне, щоб ви не втрачали самовладання, адже вона просто хоче дізнатися вас справжнього.

Вона волає до вашого шляхетності

Ніколи не потрібно недооцінювати жінок. Однак це не означає, що вони не цінують благородства. Це одне з найпоширеніших почуттів у всіх людей: нам всім дуже подобатися, коли хтось про нас піклується. Тому подбайте про неї. Її випробування може стати справжнім викликом, проте у вас завжди має знайтися час, щоб відкрити для неї двері.

Підказка: Постарайтеся не бути смішним (бігти до дверей не потрібно), намагайтеся відповідати вашому віку.

Ключ до успіху - спокій, і намагайтеся не перестаратися. Всі ваші дії повинні бути природними. Намагайтеся відкривати двері саме тоді, коли ви бачите, що це потрібно зробити; намагайтеся робити все, щоб вона відчувала себе комфортно.

Якщо вона і не думала вас перевіряти, правильна поведінка може навіть перевершити її очікування. Нічого так не допомагає завоювати прихильність дівчини, як приємні сюрпризи.

Вона дозволяє вам вести розмову

Хорошим способом зрозуміти ваші наміри, просто послухати те, що ви скажете. Можливо, дівчина спеціально дала вам поговорити, оскільки це відмінний спосіб краще вас дізнатися.

Крім того, якщо ви розмовляєте невтомно і не даєте їй навіть вставити слово у відповідь, стає зрозуміло, хто насправді вам доріг.

Підказка: Якщо ви зрозумієте, що занадто багато говорите, задайте кілька запитань їй. Попросіть її розповісти про свої інтереси. Це не означає, що вам не потрібно нічого про себе говорити, просто запитаєте, що цікаво для неї, і ваша розмова пройде цілком природно.

Вона п'є

Одним з цілком природних елементів побачення є спиртні напої. Однак тут потрібно бути дуже обережним. Перш за все, якщо дівчина п'є, можливо, вона просто стежить за вашою реакцією.

Для тих, хто веде тверезий спосіб життя, це важливе питання. Те, як ви ставитеся до того, що вона напивається, їй і потрібно знати.

Підказка: Контролюйте себе, особливо якщо вам ще потрібно відвозити її додому. Якщо ви занадто нап'ється, то можете стати надмірно нервовим, а в її очах будете виглядати просто п'яницею.

Краще рішення - дотримуватися мінімальної дози алкоголю, по крайней мере, під час стадії розмови. Якщо ви потім збираєтеся потанцювати, нехай вона веде (не потрібно кричати в барі "налийте мені ще").

Намагайтеся завжди контролювати свої почуття і емоції. Якщо все пройде добре, потім ви зможете ходити разом з нею по вечірках і напиватися, але на першому побаченні вам потрібно зробити на дівчину враження.

ДОСЯГТИ СВОЄЇ

У загальному і цілому, не потрібно занадто навантажувати себе цими тестами. Ваше схвильована поведінка ніколи не зможе допомогти вам завоювати популярність. Просто розслабтеся і добре проводите час на побаченні.

Намагайтеся стежити за тим, що робите ви, і як на це реагує вона. Ви повинні бути самою ввічливістю. Тоді всі ваші вчинки справлять враження навіть на саму вимогливу дівчину.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю