Усі новини

Як дізнатися, що вона вам зраджує?

Як дізнатися, що вона вам зраджує?

15 ознак жіночої невірності, які повинен пам'ятати кожен чоловік, що б на його голові не виросли гіллясті роги
15 ознак жіночої невірності, які повинен пам'ятати кожен чоловік, що б на його голові не виросли гіллясті роги

1. Подивіться на свою другу половину уважніше. Чи не помічаєте ви там чогось нового, незвичного?

Це може бути не зрозуміло звідки взялася блиск в очах, а може, не властивий вашій дамі денний макіяж. З якого це переляку вона вирішила нафарбуватися посеред білого дня? А якщо раптом у неї виявиться нова стрижка або новий колір волосся, то це може служити непрямою доказом, таким собі тривожним дзвіночком. Насторожитеся!

2. У вас перестали просити грошей

Або зовсім, або набагато менше - не важливо. Важливо зловити момент, коли це почало відбуватися систематично, і зіставити з моментами її "підозрілих" запізнень додому: відзначайте час її відсутності і її пояснення з цього приводу. Деякі для зручності складають графіки, щоб не переплутати дати. А потім роблять песимістичні висновки.

3. Вона стала проводити багато часу зі своєю найкращою подругою

або мамою, чи сестрою, або якоїсь нової знайомої Танею, якій вона тепер приділяє весь вільний час. Почастішали походи з її шкільними друзями в ресторан і в кіно (а також подальше бурхливе переказування цих нудних подій) - теж явна ознака того, що справа нечиста.

4. Якщо ви живете разом - зазирніть до неї в гардероб

Чи не з'явилося там чого-небудь новенького у великих кількостях? Чого-небудь, на чому, можливо, ще висять цінники? Не полінуйтеся, загляньте в здавалося б безцільно бовтаються на ниточках папірці. Що ви там бачите? По-перше, ціну. А по-друге, і це набагато важливіше, - назва і навіть, можливо, адреса магазина. Загалом, дуйте за адресою, трусіть кофтиною за пів вашої зарплати і з'ясовуйте, хто і за яких обставин все це купив і чим заплатив. Якщо карткою American Express, якої у вашої супутниці зроду не було, я вам не заздрю.

5. Її батьки раптом розбагатіли і стали обсипати її дорогими подарунками

Квартира, автомобіль, так, так, і таке трапляється на очах у здивованої публіки. Але найчастіше це шуби, ювелірні вироби з діамантами. Близьких родичів у таких ситуаціях використовують для прикриття всі нормальні жінки.

6. Вона періодично НЕ ночує вдома під абсолютно безневинними приводами

А саме: вона поїхала на дачу зі своєю двоюрідною сестрою подихати свіжим повітрям. Ні, ви тільки вдумайтеся: коли вона в останній раз проводила час зі своєю двоюрідною сестрою? А дачу хіба любить? А чому поїхала ні з вами? Інший варіант: "Ой, ми з подружкою так нажерлися мартіні, що я прямо у неї і заночувала, а телефон просто здох - зарядки не було підходящої " Теж виникає маса питань. Спробуйте, до речі, набрати подружці. Почуєте багато цікавого.

7. У неї весь час задоволене вираз обличчя

Це взагалі нікуди не годиться. Самі подумайте: чого їй радіти? Згадайте, коли ви в останній раз її з нею ну, в загальному, коли у вас з нею в останній раз було ЦЕ? Згадали? Ні, вчора це була мастурбація в душі, і думали ви про Джесіці Сімпсон. Ага У п'ятницю? Відмінно! Так чого ж це вона з п'ятниці така задоволена і сяюча ходить? Ну зовсім невибаглива у вас дама!

8. Вас залишили в спокої

Спочатку ви насолоджувалися цим спокоєм, потім стали ловити себе на думці, що якось порожньо без цих звичних прохань, стусанів, претензій і скандалів. А потім ви раптом з жахом усвідомили: вас дійсно залишили в спокої. Зовсім. Чи не просить винести сміття (вже, до речі, смердить на всю кухню), не вимагає купити кішці корм і навіть перестала скаржитися на ваш хропіння, так як на вихідні поїхала на дачу до вищезгаданої родичці. Щоб утвердитися в свої підозри, зробіть крок трохи далі: коли повернеться, нехай виявить ваші шкарпетки: скажімо, на люстрі. Якщо вона, не кажучи ні слова, зніме носок з люстри і звичним рухом руки засуне його в диванні подушки, бийте на сполох.

9. Останнім часом вона відразу закривається у ванній, як тільки заходить в квартиру

Можливо, вона там готується до спілкування з вами: змиває з себе запах вашого суперника, а заодно з ним намагається видалити хтиве вираз з обличчя.

10. Вона раптом поїхала (або стала систематично їздити) в закордонні відрядження

Та ще й в такі вдалі місця - суцільно курорти або європейські столиці моди. Попросіть її розповісти вам все в подробицях, і в цей момент бажано, щоб вона дивилася вам прямо в очі. Вона почне або червоніти, або замислюватися, закочуючи очі вгору, або робити наголос погляд в підлогу. У будь-якому випадку вона буде йти від питань, посилаючись на втому, зайнятість або на те, що її поїздка була нудною.

11. У вас дуже маленький член

Не ображайтеся, але, скоріше за все, змінює. Навіть можна не перевіряти. Тільки, будь ласка, не ображайтеся.

12. Вона погладила вам сорочку!

Хтось її навчив, не інакше. Плюс почуття провини перед вами - і ось результат. Вона вас шкодує і тому, виключно з жалю, вирішила хоч раз нормально погладити вам сорочку. Вам, до речі, дуже йде.

13. Ви ще не зійшли з розуму від ревнощів і параної?

Тоді читайте далі: напевно це не ваша дитина
Зараз дуже модно проводити ДНК-тести на батьківство. Так ось, виявляється, що навіть ті пари, які пройшли ці тести як контрольна група, виявили дивно велика кількість випадків, коли аналіз давав негативний результат. Так що якщо у вас є діти - терміново перевірте. Тільки майте на увазі - гарантія точності все одно не 100%!

14. Останнім часом ваша з нею сексуальна життя раптом стала переживати епоху відродження

А тепер подумайте, від кого виходила ініціатива? Звідки, власне, хвиля прийшла? Ні, про Нінку зараз не час думати, вона тут ні при чому. Чи не в Нінка, так би мовити, справа. А справа в тому, що раніше ваша подруга собі такого не дозволяла. А тепер раптом виконує такі номери, що вам впору на розлучення подавати, а ви радієте. Ну як дитина, їй-богу!

15. Вона почала досить дивно поводитися на кухні

І справа навіть не в тому, що тепер вона хоче навіть на кухонному столі (див. Пункт №14). Просто якщо раніше вона взагалі не готувала, то зараз готує як заведена, наготавлівает на тиждень вперед, щоб ви щовечора могли собі чого-небудь розігріти і не бухтелі б потім, що вас не годують. Поки ви насолоджуєтеся, вона з почуттям виконаного подружнього обов'язку пропадає десь зі своєю кращою подругою /мамою /сестрою або якоїсь нової знайомої Танею. Єдине, чим ми можемо вас втішити, - Тані-то таких різноманітної їжі вона напевно не встигає приготувати. Тобто Таня тиждень ходить голодна, а ви - нагодовані як ніколи!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю