Усі новини

Пригоди зліва - направо

Пригоди зліва - направо

З чого це раптом навколо розвелося стільки красивих, а головне жахливо сексапільних дівчат? Чому з еротичних снів, зникла твоя нинішня супутниця життя?
З чого це раптом навколо розвелося стільки красивих, а головне жахливо сексапільних дівчат? Чому з еротичних снів, які ти став бачити в два рази частіше, зникла твоя нинішня супутниця життя?

Та й взагалі захоплення від думки зайнятися з нею сексом поменшало, а бажання розглядати журнали для дорослих підозріло зросла. Що за напасть така? Адже ти любиш і цінуєш свою подругу. З статевим життям у вас все в порядку. Ти молодий, досить щасливий, в міру честолюбний і намагаєшся бути "правильним хлопцем". У чому ж справа? Діагноз простий і досить поширений - з тобою стався "напад полігамії". Розмаїття захотілося в спілкуванні з протилежною статтю. Якщо совість або ще якісь міркування не дозволяють тобі обрати найпростіший метод лікування - сам знаєш який, у нас для тебе є кілька рецептів. Простих і складних, хороших і різних Втім, суди сам.

" Чоловік" розмова

Спробуй розповісти їй відверто про все, що з тобою відбувається. Тільки ні в якому разі не роби цього будинку. Ідеальне місце - пивбар. Яку жінку не цікавить, про що такому особливому розмовляють чоловіки за парою-трійкою кружечек пива? Ось і продемонструй їй, що таке справжній чоловіча розмова без натяків.

Плюси: Якщо подруга любить тебе, вона пустить в хід такі жіночі хитрощі. про яких ти й не підозрюєш.

Мінуси: Розмова то, звичайно, чоловічий. Але співрозмовник щось - жінка. Одна необдумана фраза може зруйнувати все.

9 1/2 тижнів

Ну що з того, що всі ці фокуси в своїх еротичних снах ти межі ваешь з незнайомою пишногрудої блондинкою? Зроби казку бувальщиною. Чому тобі це раніше не спадало на думку? Все дуже просто: спочатку ви обидва були так захоплені одне одним, що обходилися стандартним набором з п'яти шести обкатаних поз і двох-трьох перевірених місць типу ліжка, ванни і крісла качалки. До речі, їй це не приходило в голову тому ж, чому і тобі.

Плюси: Уява жінки набагато багатша чоловічого. Може бути, то, що вона запропонує в якості відповіді ініціативи - тобі і не снилося.

Мінуси: Вони з'являться, якщо твоя власна незграбність і незграбність змусять її поставити хрест на подібних експериментах.

Приватний детектив

Вранці подруга сказала, що у неї маса справ в різних кінцях міста. Відмінно! Дзвони на роботу, бери відгул і вперед - за нею. Згадай всі детективи вича ти читав, і використовуй всі хитрощі, щоб вона тебе не помітила. Маса нових відчуттів. Зверни увагу на те, як дивляться на твою подругу перехожі чоловіки. А може не тільки дивляться, але і клеїтися намагаються. Словом, пробуди в собі злегка задрімав азарт суперництва.

Плюси: Такий ти її не бачив ніколи.

Мінуси: Вона тебе все ж помітила, а ти не помітив, що вона помітила. Сцена ображеної невинності забезпечена. А ще Її "маса справ" може виявитися імпозантним чоловіком і все таке.

Змій-спокусник

Заборонений плід завжди солодкий до надзвичайності. Дай самому собі обітницю, що не будеш торкатися до своєї подруги, наприклад тиждень або два дні, в залежності від твого темпераменту. І тримайся до останнього. Правда, доведеться неабияк напружити фантазію, щоб придумати більш-менш прийнятний виправдання своєї нео жида холодності.

Плюси: Звісна річ: чекати і наздоганяти - гірше немає. Але зате коли вже нарешті дочекаєшся і наздоженеш

Мінуси: Вона запідозрить, що ти підчепив десь на стороні якусь гидоту і лікуєшся потайки.

Предметотерапія

Всі ми трохи фетишисти. Наука це авгорітетно підтвердила. Подолай незручність і купи їй якесьнебудь суперсексуальною білизна - від пінно-мереживних трусиків бікіні до чорного садо-мазопояса з чорними панчохами-чобітьми. Втім, саме на білизну ми не наполягаємо. Можливо, з часів пубертатного періоду в твоїй свідомості закарбувалися куди простіші, але більш збудливі предмети.

Плюси: Мета виправдовує засоби, якими б вигадливими вони ка залісь. Тим більше що про їх істинному значенні зовсім не обов'язково всім розповідати. Та й її можна особливо не присвячувати. На перших порах, по крайней мере.

Мінуси: В основному фінансового характеру. Хоча можуть виникнути і морально моральні, якщо ти переоцінив почуття міри. І своє і її.

Шукачі пригод

А може, ви дуже добре живете? Тоді займи у друзів гумовий човен, намет і двомісний спальний мішок і вперед Куди? Ідеальне місце для неспішної водної прогулянки в Підмосков'ї - Москва-ріка. Падаєш в човен і пливеш за течією, влаштовуючи пікніки на мальовничих галявинах, а краще - на острівцях Плюси: Ти, вона і природа.

Плюси: Спільне освоєння непростий для городянина науки виживання. Це зближує. А кайф від повернення додому? А поржать, згадуючи цю пригоду?

Мінуси: Несподівана похолодання з дощем і градом, мурашник, який опинився під наметом, забуті вдома презервативи Словом, зі стихією не посперечаєшся.

Розбуди в ній Отелло

У неї є нерозлучна подружка. Так, балакуча і страшна як смертний гріх. Тим простіше об'єктивно перевірити своє акторське обдарування. Словом, коли її подруга в черговий раз заявиться до вас в гості в суботу, зроби їй трохи більше знаків уваги, ніж зазвичай. Жартів надай легкий відтінок двозначності. Або грайливості.

Плюси: Не забувай, що відносини постійних партнерів підкоряються закону сполучених посудин. Тобто причина твоїх проблем може бути наслідком її труднощів такого ж роду. Підвищити емоційний рівень взаємин не шкода але. А якщо тобі вдалося розбудити в ній ревнощі, можеш забути про візити подруги твоєї подруги.

Мінуси: Якщо переусердствуешь - см. Вільям Шекспір ​​"Отелло", останній акт.

Основний інстинкт

Добре прогулятися в парку, на гірках американських покататися, морозива-пива поїсти-попити в вуличних кафе Запроси її розважитися. Форма одягу - коротка спідниця і повна відсутність трусиків.

Плюси: Ти очей не відвести від неї Навіть якщо вона трусики насправді і не думала знімати.

Мінуси: З гігієною у нас сутужно, розумієш. Загалом, в Європі та Америці проводити такий експеримент куди доречніше і безпечніше. Втім, про смаки не сперечаються.

Місто контрастів

Як відомо, все пізнається в порівнянні. Знайди в газеті оголошення типу "Страсна кішечка у віці елегантності познайомиться з молодим чоловіком для романтичних зустрічей". Запроси "кішечку" на побачення в бар з двома виходами, де ти точно не зустрінеш нікого зі знайомих. Коли ти побачиш ту, з якої пропонується провести "романтичну зустріч", тобі відразу захочеться виявитися поруч зі своєю подругою.

Плюси: Все це - від моральної підготовки до дзвінка до довгого прихованого спостереження за потенційної партнеркою - відмінна емоційний струс. Саме вона тобі зараз і необхідна.

Мінуси: Можуть виникнути, якщо передбачувана обідрана "кішечка" виявиться граціозної пантерою. Але це навряд чи
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю