Усі новини

Друга спроба: всі "за" і "проти"

Друга спроба: всі "за" і "проти"

Як це часом буває, смерть разобідевшісь або не на жарт посварившись, а потім розлучившись зі своєю подругою або другом, ми думаємо, що це назавжди
Як це часом буває, смерть разобідевшісь або не на жарт посварившись, а потім розлучившись зі своєю подругою або другом, ми думаємо, що це назавжди. Але проходить день (тиждень, місяць), і ми починаємо нудьгувати, сумувати і оплакувати свою долю. Нам здається, що всі нинішні невдачі і промахи пов'язані з втратою коханої людини, який як ангел-хранитель оберігав нас від життєвих бур. При цьому ми геть забуваємо, звичайно ж, через що, власне кажучи, сталася ключова сварка і, не замислюючись, стрімголов (не побоюся цього слова), кидаємося назад для того, щоб почати все спочатку.

Уявіть собі, всюдисуща статистика стверджує, що дуже багато, хто знаходить в собі сили повернутися до, здавалося б, колишнього друга в широкому сенсі цього слова, виявляються зрозумілими, прийнятими, і більш того - їх відносини приходять до тривалого і довготривалого згодою. Однак перш, ніж повертатися до свого екс-одному або екс-подрузі, необхідно гарненько помізкувати на дозвіллі і серйозно зважити всі "за" і "проти". Давайте зважувати разом.

В першу чергу слід знайти для себе відповідь на такий ось нехитрий питання: що послужило причиною цього самого розриву - ваші відносини або просто невдалі обставини? Якщо ви вважаєте, що у цьому винна обставини, то у вас явно нічого ще не втрачено. Навпаки, тимчасові труднощі в міру їх подолання можуть посилити почуття і взаємну прихильність. Іноді люди, розлучаючись навіть на рік або на два (їдучи на навчання, наприклад) і не опинившись здатними при цьому гідно попрощатися і пообіцяти один одному писати, дзвонити і т. Д., Проте залишаються своєї любові вірні (навіть незважаючи на інші захоплення). Тоді при довгоочікуваної зустрічі вони відчувають ще більший тяжіння, ще більше щастя, ніж спостерігалося перед "розлукою". Інша справа, якщо причина розриву якоїсь парочки укладена в них самих (наприклад, один вважає, що інтелектуально поступається іншому, відчуває антипатію до його родичам або друзям, або просто не схвалює професійної діяльності партнера). Тоді все виявляється набагато складніше. В цьому випадку, перш ніж знову сходитися, дуже важливо для себе визначити, що у вашому сприйнятті жізнібило неадекватно - ваші життєві цінності або ж ваші смаки.

Що стосується цінностей, то до них відноситься той спосіб життя, до якого ви прагнете, ті уявлення, керуючись якими ви збираєтеся будувати своє майбутнє, ваші кар'єрні амбіції і т. Д. Інша річ, якщо у вас не збігаються смаки. З цим набагато простіше - якщо вам, наприклад, подобається АрменДжігарханян і "Весна священна" Стравінського, а вашій подрузі - Антоніо Бандерас і рок-опера Ллойда Вебера "Евіта", то це пережити можна. Згодом смаки почнуть збігатися, а не будуть збігатися, так і бог з ними. Інша справа - неадекватність життєвих уявлень. Подумайте: якщо покинута вами пасія найменшу можливість, щоб в вашому відсутності (або присутності) пофліртувати із загальним іншому, а то і залізти до нього в ліжко, чи має сенс повертати її, прирікаючи себе на нові тривалі муки. Знайте, що, відновивши відносини, вам доведеться заздалегідь примиритися з тим, що в вашому партнері вас не влаштовувало і перед сваркою. Інакше просто не буває. так що в подібних випадках поспішати зовсім не варто. Ну а якщо справа стосується тільки розбіжності в смаках, дерзайте, коли так вже не терпиться.

Отже, припустимо, ви зважилися на другу спробу. Врахуйте, що, по крайней мере, одному з двох при цьому обов'язково доведеться знизити рівень своїх запитів, тобто опустити свою планку. Однак навіть при всій готовності піти на це не слід відновлювати відносини без попередньої милої бесіди з серйозним, але тим не менше обговоренням того, що привело вас до розриву. Якщо така бесіда не відбудеться попереджають психологи, ваші відносини будуть точним повторенням минулих. А цього нікому б не хотілося. Тому дуже спокійно, без зайвих емоцій, потрібно обговорити всі ваші проблеми і розбіжності, поки не відчуєте, що жоден із двох не таїть образи або зла на іншого.

Але це ще не все. Справжні зусилля з вашого боку будуть потрібні, виявляється, коли ви знову опинитеся разом. А потрібні вони для того, щоб направити ваші відносини, уникаючи при цьому допущених раніше помилок, за новим, більш правильним шляхом, який не привів би знову до грандіозного або камерному фіналу ваших відносин. Зовсім не слід робити предметом обговорення питання, хто кого кинув (кинута сторона, між іншим, в більшості випадків має прицьому більш вигідною положення), або, скажімо, не слід говорити один з одним про те, що може статися, якщо ви знову посваритеся. Краще думати не про те, через кого і чому ви розлучилися, а про те, що є у вас спільного, тому що саме це "загальне" і змусило вас знову бути разом.

Ще одне, про що слід подумати, перш ніж навострить назад свої лижі, - це ваша особиста ситуація на даний відрізок часу. Статистика знову ж показує, що чим успішніше йдуть ваші справи і чим більш незалежним ви відчуваєте себе в житті, тим гарантованіше успіх в наміченому вами заході. Прикиньте самі: вас переслідують невдачі, на вас ніхто не звертає уваги, вас мучать думки про покинуту вами (або кинув вас одного), і взагалі облом у вас у всьому безпробудний. А може бути, при такому положенні справ вас зовсім не образ екс-друга або екс-подруги вабить, а це ваше превосходительство Самотність бажає розвіятися? Саме тому в подібному стані зовсім не варто робити кидків в минуле. Вам просто потрібен хтось, хто вас зрозуміє і пошкодує. І цією людиною швидше може стати хтось інший, а не ваш колишній друг, відносини з яким один раз вже не склалися. Безперечно, більше шансів у того, хто успішний. В цьому випадку є вибір: якщо ви віддасте перевагу іншим вашу стару любов - значить, ваш вчинок об'єктивний, і це той єдиний чоловік, який вам потрібен.

І останнє питання, на який вам варто відповісти, перш ніж набрати заповітний телефонний номер: Чи не хочете ви тільки чисто теоретично довести собі, що здатні повернути свою колишню пасію? Чи не з чистого чи егоїзму і марнославства, чи не заради того, щоб похвастіться перед друзями або задовольнити власну цікавість ви збираєтеся ворушити минуле? Якщо зрозумієте, що це саме так і є, не розраховуйте на довгий продовження вашого роману - його не буде. Якщо ж ваші помисли чисті, ви успішні і впевнені в своїй любові - намагайтеся! І знайте при цьому, що вдруге розставання буде набагато менш болючим, ніж в перший
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю