Усі новини

Чи можна пробачити зраду

Чи можна пробачити зраду

У світі є і хороше і погане - так уже він улаштований. І знаходячи свою довгоочікувану половинку, разом з тим щастям, яке нам несе любов, чоловік отримує і страх
У світі є і хороше і погане - так уже він улаштований. І знаходячи свою довгоочікувану половинку, разом з тим щастям, яке нам несе любов, чоловік отримує і страх. Страх все втратити. Часто це почуття починає переважати, висмоктуючи з нього сили і здоров'я.

Йому без кінця здається, що все скоро скінчиться. Не вміючи насолоджуватися тим даром, який ниспослала йому життя, він починає приміряти на себе різні ситуації, головною темою яких є зрада. Чи зможе він пробачити зраду? Більшість чоловіків відповідають на це твердим "ні".

Насправді життя настільки різноманітна і багатогранна, що визначати в ній якісь раз і назавжди визначене шляху нерозумно. Нерозумно і безглуздо. У більшості випадків людина ніколи не може знати до кінця, як він поведе себе в стресовій ситуації. Відкинувши всі доводи, в основі яких лежить порівняння жінки і чоловіки з самцем і самкою (все-таки ми люди, що володіють інтелектом, а не тварини), можна виділити кілька основних відповідей на питання «Чи можна пробачити зраду?».

1 - Зраду пробачити можна на самому початку відносин. Тоді, коли твоя половинка ще не визначилася, що їй потрібно і з ким вона хоче залишитися. Зрештою, треба дати їй деякий час на те, щоб зробити вибір. Але якщо ми живемо вже кілька років - немає! Працюючи і приносячи в будинок гроші, я бажаю мати душевний комфорт - впевненість, що саме я - той єдиний, який їй потрібен. В цьому випадку зрада - це зрада. Значить, вона не оцінила моїх старань, мою любов, забула ті хвилини, коли ми були щасливі. Таку зраду я не можу пробачити.

2 - Зраду пробачити неможливо. Це обмежує моє чоловіче самолюбство. Чому вона віддає перевагу іншому? Чим я гірше за нього? Адже саме, живучи зі мною, вона змінилася в кращу сторону! Я дав їй можливість розвиватися, оплачував її курси і заняття у фітнес-клубі, купував дорогі наряди, возив до моря. Зрештою, вона змінилася за мій рахунок! Чому зараз цим користується інший?

3 - Зраду можна прощати, тому що це упускає моє чоловіче достоїнство в очах інших людей. Але в принципі, перебуваючи в тривалій закордонному відрядженні, я допускаю, що моя дружина може відчувати потребу в сексі і подобатися комусь іншому. В цьому випадку я сподіваюся, що їй вистачить розуму зробити так, щоб я нічого не дізнався.

4 - Жіночу зраду прощати не можна. Вона не має нічого спільного з тим, коли змінює чоловік. Для чоловіка - потреба в сексі часто дуже спонтанна річ, і, змінивши, ми не надаємо цьому ніякого значення. Улюблена жінка не перестає бути для нас найдорожчим істотою. Жінка ж змінює душею. Жіноча зрада рідко має випадковий характер. Як правило, вона виростає просто з дружніх відносин з чоловіком, а значить, жінка йде на це свідомо, цілком розуміючи факт своєї зради.

Прощати чи не прощати зраду - питання дуже особистий. Є натури, які відносяться до цього філософськи, вважаючи, що важливий сам поточний момент: ось тут і зараз я щасливий, а що було - не так уже й важливо. Але в більшості своїй чоловіки, як і жінки, дуже важко переживають те, що трапилося. Як відразу забути ту, без якої ти не міг уявити своє подальше життя?

Як викреслити з пам'яті цей локон, рух вій, вигин стегна? Зрада ранить, залишає шрами на серці, калічить душу і довго не дає можливості розкритися для нової любові. І тут тільки один лікар - час. Час все розставить на свої місця, і саме вкаже шлях, як вчинити. Просто ніколи не треба поспішати робити дурниці.

Сергій Василенко, www.goroskopi.ru
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю