Усі новини

Що подарувати дівчині ?!

Що подарувати дівчині ?!

Пам'ятайте розумну думку: "Хочете довести жінку до оргазму - заведіть Її в ювелірний магазин". А що робити якщо на це поки немає грошей, або ще гірше вже подаровано ?!
Дівчина гідно оцінить, якщо Ви подарували їй рожевий спортивний мерседес, або ще краще Хаммер - маленька тендітна дівчина за кермом такої машини виглядає дуже мило. Добре дарувати золото (браслетик, кулончик, колечко). Пам'ятайте розумну думку: "Хочете довести жінку до оргазму - заведіть Її в ювелірний магазин". А що робити якщо на це поки немає грошей, або ще гірше вже подаровано ?! Існує ряд інших подарунків. До того ж їх можна дарувати не тільки на празники - але і в звичайні дні. Ваша дівчина повинна це оцінити

Можна просто подарувати прикольну чашку. Але якщо хочеш, щоб Вона пам'ятала тебе завжди, немає нічого кращого, ніж подарувати їй чашку зі своєю фоткою

Наручники. Цей предмет може бути придатний для використання обома сторонами;). Найкраще дарувати на 8 Березня - розташовані вертикально, наручники нагадують цифру "8".

Що, думаєте, простий букет квітів? Ну, квіти, звичайно, добре. Однак схема складніше. Просіть одного віднести Їй букет квітів і, в кращих традиціях Голівуду, пришпилюють до них записку: "Від невідомого коханця". Через два дні приходьте до Неї в футболці з написом "Невідомий коханець".

Схема така: заходите, і, нахабно посміхаючись, штовхаєте мова про те, що Їй потрібен символ, до якого Вона буде прагнути, ідеал, на якого вона буде дорівнювати, і потім говорити, що всім, чого Вона змогла домогтися в житті, Вона зобов'язана йому. І даруєте портрет Брежнєва. Тільки він повинен бути справжнім, писаний маслом, з підписом художника. Такі ще залишилися.

Це ще що таке? А! Це ж NaCl! Сіль! Виходячи з прислів'я "Пуд солі разом з'їли", даруєш Їй 16 кг солі. Але це мало. Крутіше, якщо, прихопивши з собою трьох друзів, вручити їй 64 кг, як це зробили ми. Ефект приголомшливий. Приколи починаються вже в магазині, при покупці. А вже є Вона їх буде - і ніколи тебе не забуде! ;))

А ще була ідея подарувати їй гантелі. Не обов'язково здорові, можна навіть хоча б зовсім маленькі. Нехай пріощается до спортивного способу життя.

Їй просто необхідний шматок землі в приватне володіння. Тому прекрасним подарунком може стати здорова діжка з землею (якщо дотягнути). Обов'язково БЕЗ квітів та інших рослин. Просто гола діжка з голою землею. Нехай Сама розробляє. До речі, можете написати навіть дарчу на цю землю ;)))

Puzzle (Пазл) теж непоганий. На перший погляд, він не так вже й прикол. Однак, уявіть, що він складається тисяч так з п'яти шматочків. І пообіцяйте Їй що-небудь хороше (а - гуляти з її болонкою, б - штопати білизна, в - дарувати жуйки і далі за списком) тільки після того, як Вона все збере

Ще є думка. Подарувати величезний (шалено величезний) олівець і ма-а-аленький блокнотик. Великі думки записувати.

Подаруйте їй барабан. Їй його бракує. Тільки уявіть, як Вона буде довгими зимовими ночами сидіти біля вікна і самотньо стукати в нього, згадуючи Вас

Ще є кльова річ - словник якогось екзотичного іноземної мови. Поленезійского. Або монгольського. Або словник ісламських термінів.

А це ласти. Одне слово чого варто - ЛАСТИ! Особливо вдало дарувати, якщо Вона не вміє плавати

Непогана, на наш погляд ідея - подарувати велосипед. Не обов'язково нормальний, наворочений або просто дорослий. Можна дитячий. Ведмедик, наприклад - був, пам'ятається, свого часу такий Головне - правильно його піднести. Завести розмову про те, як зараз незручно стало їздити по місту, в транспорті - тиснява, на вулицях - пробки, тощо. І під цю справу і вручити. До речі, в цю саму думку входять і роликові ковзани, і скейтборд, і навіть

лижі! Подаруйте їй лижі, це 100% оригінальний подарунок. Звичайно, прикольно подарувати влітку. Але і взимку теж потягне цілком - мотивируйте знову-таки проблемами з транспортом і порадьте так добиратися до інституту.

Банально, звичайно, дарувати рамки для фотографій, але, може, комусь ще цікаво? Для різноманітності перед врученням туди можна вставити фотографію своєї колишньої дівчини;)).

Чим далі, тим маячні З еротичних подарунків можна придумати дарувати подушки. На ній можна переводки зробити стильну з яким-небудь неголеним рокером, або, на худий кінець, свою фотку перевести;)). Причому в повний зріст;)). Або вишити що-небудь. Уявляєте, як на такий спати?

Годинник із зворотним ходом - там стрілки йдуть у зворотний бік! Це до дня народження. А взагалі прикольно дарувати будильники, особливо здорові, гучні, або маленькі, але які тихо-тихо і ДУЖЕ огидно попискивают вранці - злорадно уявляти собі, як Вона матюкається і намагається його вимкнути.

На Її день народження. Це не просто коробка. Для подарунка потрібно ще і СОСКА - звичайна дитяча І ще - _огромная_ коробка, з-під самого великого телевізора, а краще холодильника Стинол з двома морозильними камерами. Предмети комбінуються: соска на чотирьох гумових стрічках розтягується по центру всередині коробки. Далі, самі можете уявити що відбувається при врученні: Кілька людей, пихкаючи і хриплячи, витягають ЦЕ в Її квартиру (на дно можна дійсно покласти щось важке). Коробка вручається, вітаємо об'єкт сповнений здивування і надій "Ніколи не взрослей, дорога!", - говорите Ви з легкою посмішкою - поки Вона розгортає кришку - "Я так люблю тебе маленькою!"

Продовжуючи тему "Ніколи не взрослей, дорога, я так люблю тебе маленькою!". Подарувати старий добрий шкільний ранець (якщо ще є такі). Туди можна цукерок напхати або ще чого А можна, особливо перекрутити, купити справжню шкільну форму Таку, напевно, вже взагалі не знайти

Особливо актуальний в період епідемії грипу, Хусточки. Упаковка штук в 10 а то і в 20 або 30. На них ще всякий різний малюнок може бути прикольний. Квіточки, злісні мотоциклісти, пр. Пр. Пр. Ніколи не хворій, дорога!

Хороший, якщо дівчина любить копатися на дачі в городі, або під цим приводом постійно кудись умативает. Купується МЕШОК добрив (30-60 кг), таких порошкоподібних, розчинних, типу селітри або ще чого-небудь. Також купується один (!) Маленький пакетик насіння якого-небудь абсолютно лівого рослини. Пакетик з пафосом вручається, Ви заповідає, щоб "цей скромний квітка" завжди зростав на самому видному місці, а щоб він не загинув, ось трохи добрив

Була вже ідея подарувати випендрежний купальник Проте вона трансформувалася в щось більш садистско-перекручене: подарувати купальник на два розміри менше;)). Типу, такий легкий стьоб над Її фігурою ( "Ну-у-у А я думав, ти якраз така ")

Подарунок може перебувати в різних станах. По-перше, це може бути проста пара батарейок (і в господарстві Її згодиться) - ні, не натякати Їй, що " у любові нашої села батарейка ", а - "Energizer - Міць 8 девуек в одній! ". А може, "Щоб у любові нашої НЕ сідала батарейка " Можна ще акумулятор подарувати. Для більшої солідності.

Ну, ще прикольно Їй дарувати пояс або ремінь який-небудь Можна чоловічий, широкий;)). А можна нормальний, жіночий. Обов'язково з натуральної шкіри. З красивою пряжкою. Можна з натяком на садо /мазо;)). Або ще до чого-небудь прив'язати ( "Будеш не слухати - ").

Подаруйте їй метрів 50 якогось кабелю /проводу. У господарстві завжди знадобиться, та й батьки будуть задоволені.

А подаруйте праска. 8-[]. Ну що такого - нормальний хороший подарунок. Вона буде Вам штани відпарювати. І білизна гладити. Забувати його вимкнути, і постійно бігати додому. Упускати його періодично, він періодично не працюватиме, а Ви будете його періодично лагодити, ніж заслужите Її любов і повагу.

Знову-таки, якщо Вона курить - можете заради стьобу подарувати їй трубку для куріння, здоровущій таку. А можна не для стьобу - витончену жіночу. Або мундштук (здається, так пишеться ) довгий дамський (хто не знає - це така фіча, туди сигарети вставляють, коли курять, і вдають із себе богемних).

"Зоре моя!" Подарунок, звичайно, бредоватий, проте Як щодо того, щоб подарувати їй військових зірочок з погонів. Продаються в Воєнторг якомусь. Зробіть Її, ну, скажімо, сержантом

Протигаз - прикольно, та й у господарстві знадобиться (фарбувати). Слова приблизно такі: "Дорога, це що б приховати твою красу". До речі, Ви знаєте, що протигази буваю двох типів - з хоботом таким і з коробочкою, яка відразу на морду накручується. Перший, на наш погляд, еротичною. До речі, ніхто на пробував займатися сексом в протигазах? Теж романтично

Чоловіча фланелева сорочка великого розміру - шалений еротично на Неї виглядає! Просто отпад! Особливо на голе тіло. Як, у вашої дівчини ще немає такої ?! Ви, право, дивний суб'єкт ;))

Якщо Ваша дівчина часто залишається вдома одна і Їй нічого робити, або Ви чомусь приділяєте Їй мало уваги (або Вона скаржиться, що Ви так робите) Відмінна книга є в подарунок - "В'язання без секретів", а до неї спиці і моток вовни, щоб не було нудно вечорами. Була реалізована (хотіли знайти "В'язання для чайників" - не знайшли: (().

Купити кілька шматків Господарського мила. Можна красиво оформити. При врученні вимовити типу: "Мій своє" господарство "на здоров'я!" ;-) (Наявність чуства гумору - обов'язково. :-) Так, і взагалі приємно мило дарувати, всякі там пінки для душа. до речі, класний подарунок - пінка для ванни, з різними ароматами типу хвої і різними добавками типу морської солі Проходить 100% , завжди популярна. А заодно і привід умовити Її пріянть спільну ванну

"Я подарую тобі весь світ ! "- цю фразу слід супроводжувати даруванням, звичайно ж, глобуса. Величезного глобуса з підсвічуванням зсередини. Якщо немає грошей на глобус - подаруйте Їй стопку світових карт. Як, на барвисті світові карти теж грошей немає? Ну, на худий кінець, подаруйте Їй контурні карти і один червоний олівець для розмальовки.

Можна купити маленький золотий кулончик, заморозити його в кубику льоду і подарувати скривдженою або ображатися подрузі зі словами типу: "З нетерпінням чекаю, коли твоє серце відтане" або самі придумайте щось .

Є непоганий подарунок - дверний дзвінок. Підбирається на звук. Є такі, які навіть щось говорять в разі необхідності зливу. Нехай Ваш подарунок лається. Або в любові зізнається. Або гавкає. Або пищить. Або ще що-небудь.

Можна подарувати чайник електричний автоматичний - Ви ж так любите до Неї "на чай" заходити;)). А якщо його у Неї немає - то Ви обидва страждаєте, напевно: тільки що-небудь веселе затіє, він відразу свистіти починає, або не починати, а просто згоряє потихеньку

Дмитро Дем'яненко
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю