Усі новини

Твоя? Отримай і розпишись

Твоя? Отримай і розпишись

Якби можна було взяти голову від Маші та приставити її до тулуба від Каті Ні, краще від Кетрін Зета-Джонс І щоб готувала, як мама
Якби можна було взяти голову від Маші та приставити її до тулуба від Каті Ні, краще від Кетрін Зета-Джонс І щоб готувала, як мама. Ось з такою можна було проводити щось на кшталт довгих зимових вечорів. Чи головне в подружньому житті - щоб розмови про високе і оральний секс (бажано одночасно)? А тут ще бурхливий роман з Оленою, з якою ви знайомі два тижні.

Може, зупинитися на ній? А раптом наступна буде ще краще

Кипіння пристрастей заважає холоднокровним роздумів. Але нічого. Поки ти насолоджувався своїми душевними поривами, ми з занудним цинізмом сформулювали 10 критеріїв їх оцінки. Використовуючи досвід чоловіків, щасливо прожили в шлюбі, і тих, хто під тиском гормонів зарулив в загс помилково. Можливо, ти і сам ще не розумієш, наскільки серйозно у тебе в цей раз, але деякі нюанси твоєї поведінки можуть служити симптомами. Подивися, чи знайдеш ти у себе хоча б половину з наведених нижче.

1. Ти жертвуєш заради неї просто тому, що тобі це в кайф

Тихий вечір, довгоочікуваний відпочинок. Ти цілком би міг зараз годинку-другу заслужено поколупати в носі. Але замість цього ти дістаєш з кишені два квитки на саме жадане для твоєї дівчини захід. Скажімо, на презентацію антицелюлітного шоколаду. Звичайно, тобі і раніше траплялося бути екстремально романтичним, щоб сподобатися їй, але тепер все по-іншому. В чому різниця? Ти не відчуваєш себе жертвою.

Добровільна відмова від тихих чоловічих радощів зовсім не означає, що ти став млявим овочем під її залізною босоніжки. Це означає всього лише, що в твоїй свідомості альтруїзм починає тіснити егоїзм. Такі тектонічні зрушення трапляються, коли поруч опиняється людина, про яку - увага! - тобі хочеться піклуватися. Відчуваєш, як все запущено? Позиви подбати про жінку - це симптом недуги під назвою "справжнє почуття". Який, якщо пустити його на самоплив, легко може перейти в хронічну фазу під назвою "сімейна ідилія". Правильний вибір!

"Пригадую, я пропустив фінал чемпіонату світу Бразилія-Італія, щоб послухати виступ дитячого хору, яким керувала мама моєї дівчини, - згадує Михайло (34 роки, одружений 7 років). - При моїй тодішньої ненависті до дітей і хоровому співу В Загалом, я подумав, що людина, заради якого я здатний на таке, варто того, щоб пожити з ним десяток-другий років ".

2. Крок вліво - і тебе починає мучити совість

Зберігати вірність - одне з правил гри. Але правила порушують навіть у футболі - чого вже говорити про відносини! Поки ти в них тільки граєш, ні-ні та й порушиш цю саму вірність. Всі ми знаємо, як себе при цьому вести - рвати залишки волосся на голові, благати пробачити цю жахливу помилку і сподіватися, що вона прийме цей драмгурток за чисту монету.

Буває і так. Але коли тебе охоплюють серйозні почуття, все відбувається інакше. Коротенький танець зі сторонньою, легкий флірт, дружній поцілунок раптом викликають в тебе не співставний бурю жалю, докорів сумління і почуття провини. Тобі неприємно від того, що їй було неприємно це бачити. Тебе мучать переживання через її переживань. А вже якщо вона свідомо ніколи не дізнається про твою пустощі (той епізод з глухонімий масажисткою), а тобі все одно не по собі, це вірна ознака того, що ваші друзі скоро ознайомляться з творчістю громадянина Мендельсона.

"Ми зустрічалися з Анею тільки півроку, коли я в нападі ностальгії вирішив побачитися зі своєю колишньою, - згадує Борис (31 рік, одружений 6 років). - Все було дуже невинно: привіт, як справи, поки. Але совість влаштувала такий марш протесту , що в кінці кінців я зізнався Ані в усьому. Думаю, в глибині душі я підозрював, що ми скоро розрахуємося законним шлюбом, і мені не хотілося затьмарювати це зворушлива подія якимись секретами ".

3. З нею ти можеш бути самим собою

Навіть при самому радісному розкладі нам іноді доводиться бути злегка нещирими. (Правда, я смачно готую? Як думаєш, твій друг Вася зраджує дружині?) Але якщо тобі постійно доводиться фільтрувати свої репліки, то швидше за все у вас проблеми з сумісністю.

Коли ж в більшості випадків ти говориш їй все той же, що друзям-знайомим, і робиш все той же, що і наодинці з самим собою, вважай, що ви добре поєднувати в просторі. Ти можеш розслабитися - значить, ти не полисеешь від напруги через пару років. Ти впевнений, що твоя думка з приводу передачі "Я сама" і твоя звичка сьорбати чай з блюдечка - це дрібниці, які не здатні вплинути на її почуття до тебе.

"Всіх дівчат, з якими я хороводи до моєї дружини, чомусь коробило від моїх жартів. І кожен раз мені доводилося зображати принца крові, щоб відповідати їх очікуванням. Від цього перманентного джентльмен-шоу я починав скаженіти і тихо їх ненавидіти, - зізнається тепер уже спокійний Микола (28 років, одружений 6 років). - Своїй дружині я можу розповісти будь-яку з тих жартів, які веселять моїх друзів. І, головне, в тих же термінах. Можливо, вона не помре від сміху, але вона розуміє, що Загалом, не це головне ".

Можна бути тим, ким дівчина хоче тебе бачити, - це як недовга гра з сексуальним призом в кінці. Але бути з нею самим собою - це гра по-крупному. Можеш втратити все, але можеш і виграти дещо важливіше незабутніх вихідних під ковдрою.

4. Вона ладнає з твоїми друзями та родичами

Незалежно від того, як сильно гормони розріджують мозок чоловіка, погляд його близьких залишається ясний і критичний. І якщо ці близькі без кінця ведуть делікатні розмови про змія, пригрівшись на грудях, цей чоловік може образитися і замкнутися в своєму тераріумі.

Тим часом тотальне випадання твоєї жінки з твого основного кола спілкування - це поганий знак. І всі розмови про те, що справжнє почуття, як паросток, проб'ється через асфальт злостивості, - розхожий драматичний прийом. Якщо все - і друзі, і родичі, і навіть сліпі інваліди в метро - в один голос висловлюють сумнів в твоєму виборі, це повинно навести тебе на роздуми.

Все, звичайно, не знають, що вона може за хвилину висмоктати сік з апельсина через маленьку дірочку, але, можливо, вони мислять масштабніше? Все, звичайно, можуть помилятися, тому багато історичних прикладів, але статистика говорить, що більшість частіше буває право. Подивися, чим закінчилося у Ромео і Джульєтта: хто не отруївся, того зарізали - в загальному, всі померли. І навпаки: якщо ти сміливо водиш дівчину на сімейно-дружні заходи, значить, вона - своя, можеш привітати себе з вдалим вибором.

"Побачивши, як мало змінилося в нашій компанії з приходом Олени, я відчув, як ніби вона теж мій старий друг", - радіє Семен (26 років, одружений 3 роки).

Загалом, поки мова не йде про ревнощі неодружених товаришів по чарці, які мріють повернути тебе в лоно свободи, вір думку близьких.

5. Ти хвалишся нею перед іншими жінками

Ось він ти: сидиш на роботі, зображуючи діловитість. І тут входить ця дівчина зі Швеції, надіслана для обміну досвідом, і каже: "Мені було так самотньо всі вихідні, а ти чим займався?" А ти, замість того щоб тут же відвести її показувати пам'ятки в порожній квартирі приятеля, говориш їй: "А моя Клава влаштувала в суботу чудовий вечерю!"

Розповідаючи іншим жінкам про те, як чудово ти проводиш час зі своєю, ти ніби подаєш сигнал: я вже зайнятий. Відбувається це не свідомо, не тому, що ти хочеш позбутися від спокуси або припинити нецікавий флірт. А тому, що твоя єдина і люба дійсно є для тебе такий без жодної іронії. Значить, ти на вірному шляху.

"Я не намагаюся навмисне частіше згадувати ім'я своєї дружини. Якось так виходить, що, про що б веселому і цікавому я не намагався розповісти, всюди фігурує вона", - дивується Володя (31 рік, одружений 4 роки).

Коли у вас прекрасні відносини, починаєш помічати, що все навколо без кінця скаржаться. Друзі плачуться, що всі баби дури, а знайомі жіночої статі резюмують свої звіти оригінальним висновком, що всі мужики сволочі. Якщо ж тобі коштує великих праць пригадати відповідну скарг історію і ти віддаєш перевагу мовчати, щоб не травмувати оточуючих, значить, ти зробив правильний вибір свого часу.

6. Ти кажеш "я люблю тебе" не тільки після орального сексу

Всі ми старі солдати й не знаємо слів любові. Але почуття подяки за приємні відчуття змушує нас якийсь час висловлюватися цитатами з ліричних пісень. Це найпростіший спосіб продовжити задоволення і якось його прокоментувати. Природно, в ці моменти чоловік не відповідає за свої слова і взагалі мислить ледве (добре що дівчата про це не знають). А ось якщо ти зловив себе на пафосних излияниях почуттів в одязі і без ерекції, значить, тебе пройняло по-справжньому.

"Жінки думають, що чоловіки скажуть що завгодно, лише б скоріше в ліжко. Насправді визнання в любові даються чоловікам дуже нелегко, знаю по собі. І якщо вже чоловік ні з того ні з сього видавив з себе ці два-три слова, то цього можна вірити на двісті відсотків ", - ділиться спостереженнями Олег (35 років, одружений 7 років).

Ввічливі відповіді на її визнання в любові теж не береться до уваги. А ти мене? Угу, і я тебе, і я теж, туди ж Істотною є репліка, яка прозвучала першої, по твоїй ініціативи. Або навіть не прозвучала - то, що ти замислюєшся над визначенням своїх почуттів, вже дуже симптоматично.

7. Ти більше не порівнюєш її з іншими жінками

Якщо чоловік, який зробив свій вибір, перестає дивитися на жінок, значить, його пора лікувати. Нормальний чоловік завжди буде розглядати пропливають повз вигини і опуклості. Але якщо ти вже знайшов те, що шукав, ці оптичні вправи набувають суто рефлекторний характер. Око дивиться, але за великим рахунком тобі вже все одно. Ти вже вийшов з гри, хоча сам, можливо, ще не здогадуєшся про це.

"До зустрічі з моєю майбутньою дружиною кожна зустрічна дівчина була для мене потенційним варіантом. Я розглядав їх, як покупець в магазині. Або як ніби я читаю оголошення про здачу квартир і думаю, чи не переїхати пожити туди або сюди", - барвисто описав свої почуття Сергій (36 років, одружений 10 років).

Після того як ти знаходиш варіант, близький до ідеалу, шопінг закінчується. Так, можливо, ти б не відмовився, щоб Девід Копперфільд взяв ноги Клави Шиффер (благо під рукою) і приткнув їх твоєї обраниці. Але те, що ти не порівнюєш її щохвилини з іншими значить, що в загальному і цілому вона тебе влаштовує.

8. Ти не лінуєшся і не боїшся з нею сперечатися

В рядах справжніх мачо є думка, що сперечатися з жінкою - не чоловіча справа. Нехай бухтить в своєму кутку, не відволікаючись від перебирання гречаної крупи. Коли шумовий фон стане занадто настирливим, завжди можна грізно вигукнути "мовчи, жінка!" і стукнути волохатим кулаком по меблях. Або просто сказати "ти права, дорога", не знімаючи навушників. Уникати дискусій з дамою - можливо, в цьому є частка джентльменства. Однак психологи трактують регулярний догляд від суперечок як ознака несумісності.

Суперечка - цілком природне справу для людей, які добре знають один одного і не бояться, що різниця в думках може порушити їхні стосунки. А палкі дебати - явна ознака того, що людина вкладає емоції в спілкування, що йому небайдужа думка партнера. "Раніше я дозволяв моїм жінкам нести всяку нісенітницю і не сперечався, коли мене звинувачували у всіх смертних гріхах. Я знав, що наші відносини не затягнеться, і просто не витрачав нерви. А з дружиною ми сперечаємося часто, тому що мені не все одно, що вона думає про мене ", - каже Євген (27 років, одружений 3 роки).

Цілком можливо, що ти даремно передарував сусідці по дачі ту мочалку в формі серця, яку отримав від своєї дівчини на Валентинів день. Може бути, ти навіть заслуговуєш деякої частки цих сліз і криків, хоча у тебе і були пом'якшувальні обставини. Але якщо при цьому ти покірно киваєш або спокійно пересідаєш ближче до телевізора, значить, ти не сприймаєш цю жінку всерйоз. Вірно і зворотне: якщо ти вкладаєш в суперечку всю душу, значить, тобі важливі перспективи вашого подальшого існування.

9. Це не просто секс

Ніжки ліжка, перемотані скотчем, - вагомий аргумент на користь довічного сексуального партнерства. Шкода тільки, що секс не може нічого гарантувати за межами ліжка (крісла, стіл, підвіконня). Так що подумай, чекаєш ти чергового побачення тільки в передчутті оргії або вам добре навіть на дистанції в метр-півтора один від одного.

"Мій тато якось сказав мені, що вірний спосіб оцінити жінку - це уявити, хотів би ти залишитися з нею, якби тебе кастрували", - ділиться ноу-хау Анатолій (38 років, одружений 14 років).

Щоб зрозуміти, на вірному ти шляху, згадай, кому ти кинувся дзвонити, почувши, що "Рома" зробила "Парму" і взяла-таки скудетто? Якщо ти, щоб обговорити цю животрепетну новина, набрав саме телефон своєї дівчини (яка навіть за багато грошей не вгадає, що таке скудетто), значить, тобі насправді подобається з нею спілкуватися. І не тільки на тему того, скільки разів жінка може пережити оргазм в позі лотоса

10. Ти проводиш з нею більше часу, ніж з друзями

Ні, звичайно, нікому не хочеться розлучатися з милим чарівністю парубоцьких в жіночих гуртожитках і пивними дискусіями про сенс чоловічого життя. Але також не хотів би бути неохайним дядьком, який зі студентським запалом хвалиться, скільки чого він випив на вихідних і як здорово, коли можна вдома струшувати попіл куди попало. Коли жінка займає все більшу частину твого дозвілля, це вірний показник прогресу. Що б там не говорили приятелі, засиділися в дівках. "Раніше, пам'ятається, плануючи з ким провести вихідні і відпустку, я в першу чергу думав про друзів, - ностальгує Діма (41 рік, одружений 9 років). - Тепер, звичайно, коли мова заходить про сходити в кіно, з'їздити на море та інше дозвіллі, я хочу насамперед, щоб зі мною там була дружина. Просто мені з нею подобається ". Тобі важко уявити, що на світі є речі, на які можна проміняти ночі з друзями-покидьками в прокурених кухнях або нічних клубах? Тоді уяви, що твій найкращий кореш до всіх своїх достоїнств наділений до того ж жіночою фізіологією. Вирушай з цим одним назустріч пригодам. Якщо тобі буде так само весело, як і завжди, то тобі дуже пощастило.

Як розпізнати підробку

Навіщо вчитися на своїх помилках, коли на кожному кроці є чоловіки, готові поділитися своїм сумним досвідом.

Що у тверезого на умі

"Перший час я вважав свою колишню дружину чудовим партнером у всіх сенсах. Мені здавалося, що вона мене розуміє, живе зі мною одними інтересами і взагалі дуже близька за своєю природою до ангелів Але коли вона перебирала на тусовках, то як ніби це була вже не вона Починалися якісь злісні наїзди, вульгарні міркування, цинічні зауваження - скаржиться Петро (28 років, розведений після 2-х років щасливого шлюбу). - Коли ж після кризи мій бізнес віддав кінці, вона наговорила мені купу гидот вже в тверезому вигляді, після чого ми розлучилися. Мабуть, найбільше в мені їй подобалася моя зарплата ".

Якщо, випивши зайвого, вона повертається до тебе новим особою, яка не вважай це алкогольним маренням - швидше за все, перед тобою дівчинка з майбутнього. З якихось причин вона зараз прикидається перед тобою, але довго так тривати не буде.

Вона не переносить, коли ти згадуєш своє минуле

"Моя перша дружина не могла змиритися з тим фактом, що я отримував від життя задоволення до того, як вона з'явилася на обрії, - згадує Олександр (34 роки, в розлученні після 8 років геройського шлюбу). - Мені приходиввісь вдавати, що мене взагалі не було на цій планеті з 1984-го по 1992-й рік ". Її хворобливі ревнощі, зокрема до твого минулого, змушує тебе кожен день бути нещирим - надовго тебе не вистачить.

. Не будь шматком пластиліну

"Я був так закоханий, що робив все, що вона скаже, ще до того, як вона встигала договорити. Я міняв звички, інтереси і друзів, тільки щоб відповідати її уявленням, - жахається Марк (32 роки, щасливо розведений після 2-х років шлюбу). - Коли ми нарешті розлучилися, я виявив, що всі мої друзі розбіглися, зате у мене повна шафа шовкових сорочок, і я вмію готувати овочеве рагу ". Якщо вона без кінця намагається змінити твій стиль одягу, зачіску, манери, коротше твою форму, значить , скоро вона почне і за зміст. А ти-то думав, що полонив її красою свого внутрішнього світу.

вона бачить в тобі образ свого батька

"Спочатку я не надав значення тому історичному факту , що її тато пішов з родини, коли вона був маленькою, - розмірковує Гена (33 роки, в розлучення після 5-річного параноїдального шлюбу). - Але незабаром вона стала мене звинувачувати в бажанні змінити їй, кинути її, хоча у мене і в думках такого не було. Вона ж кричала, що все мужики однакові ". Якщо вона ненавидить свого татка за те, як він поводився з її матусею, будь готовий відповісти і за себе, і за того хлопця
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю