Усі новини

Поради як вибрати дружину

Поради як вибрати дружину

Як вибрати дружину? Питання не новий, але завжди актуальний. Багато-багато років все чоловіче населення мучиться цим питанням
Як вибрати дружину? Питання не новий, але завжди актуальний. Багато-багато років все чоловіче населення мучиться цим питанням. Рішення були різні й часом несподівані. Наприклад, колишній лідер Іраку радив, як вибирати дружину: "Вона не повинна бути ні занадто розумною, ні занадто дурною", - вважає Саддам Хусейн. Так в одній дуже популярною в Інтернеті статті невідомого автора були виведені кілька основних тез вибору супутниці життя. Ми спробували розібратися

Вибрати дружину - завдання дуже відповідальне і вимагає довгої кропіткої роботи. Тому що мова піде про вибір дружини, дорогоцінної дружини, матері ваших майбутніх діточок, бабусі ваших чарівних внучат.

У даній ситуації емоції не просто недоречні, вони злочинні. Ну не станете ж ви, скажімо, прийшовши в автосалон, щоб купити собі автомобіль, носитися від одного блискучого авто до іншого із захопленими вигуками: "Ой, я візьму цю! Вона така містка! Або краще цю - у неї так виблискують фари! А який обтічний зад! Чудо! Чудо! "

Дурниці, правда? При виборі автомобіля важливо зовсім інше - безпека, економічність, дизайн і, нарешті, ціна. Саме за цими критеріями - вдумливо, неквапливо, так, як добра господиня купує на ринку парне м'ясо і свіжі овочі до обіду, - ми і будемо купувати, тобто вибирати собі дружину.

Так ось, автор цього твору радить:

Для початку познайомитися з батьками і найближчими родичами.

"Якщо збори присутніх не занадто нагадує вам кунсткамеру і ви морально цілком готові до того, що ваш первісток буде плямкати, як дідусь вашої обраниці, шепелявити, як її тато, хихикати в долоньку, як вона сама, і при цьому успадкує ваш власний ніс картоплею і качину ходу, вважайте, що перший тест ви пройшли успішно. і цілком готові з'єднати свій власний дорогоцінний хромосомний набір з хромосомами вашої майбутньої рідні ".

Потім слід звернути погляд і на її друзів. "Прищаві молодики з розхитаною ходою й обсипані лупою дівиці з дивовижними стегнами, з якими дружить вподобана вам дівчинка, після весілля не розтануть, як нічний кошмар при перших променях світанку. Тому або посваріть наречену з цією зграєю прямо зараз, або вибирайте собі дівчину з пристойної компанії ".

Ознайомившись з оточенням вашої обраниці, автор рекомендує звернути увагу на її особисті якості. А почати варто було б з шопінгу. "Якщо обраниця ще в дівоцтві цілком втрачає над собою контроль, побачивши різнокольорового шмаття і розвалив заморської живності, хапає все підряд, не дивлячись на цінники, або, навпаки, гугняво повідомляє гарненьким продавщиць, що такого жалюгідного відстою не бачила ніколи в своїй знаменній життя. Що ж, під слушним приводом (покурити, зателефонувати ) залишіть цей магазин, цю дівчину, це місто, континент і цю планету назавжди ".

Якщо ж після цієї страшної перевірки Ви все-таки не втекли, тоді варто відпочити разом. "Хороша дружина ніколи не втомлюється. Вона весела, доброзичлива, активна в будь-який час доби і від будь-якої пропозиції прилягти і витягнути ніжки відмовляється навідріз".

А тепер пора задуматися і про спільне проживання. Чи готові ви бачити її 24 години на добу? Чи впишеться вона у ваш інтер'єр - питання теж важливі. "Без цього найважливішого тесту (довжиною мінімум шість місяців) можуть вступати в шлюб тільки відверті безумці.

Даєте дівчині десять хвилин на збори, після чого перевозите її до себе. Далі панянці варто вручити скромну суму грошей на домашні витрати і зникнути куди -небудь днів на п'ять. Якщо, повернувшись, ви виявите свою квартиру відремонтованої і чистої, як в перший день творіння, кухню - набитою свеженаготовленной смакотою, дівчину - нафарбованої, свіженької і готовою негайно віддатися плотської любові, а на з оле в центрі кімнати при цьому буде лежати, як мінімум, половина залишеної їй суми Так, мабуть, нарешті настав час придивитися до цієї крихітки уважніше ".

Ну, якщо ж ви пройшли і цей іспит, тоді не заважало б глянути і на зовнішнє оформлення вашої коханої. "Чесно кажучи, це абсолютно не принципово. Але якщо вам з якоїсь причини захочеться використовувати дружину не тільки за прямим призначенням, але і для виходу в світ, керуйтеся тим, що у жінок з прямим акуратним носом рідше буває нежить, великі, ясні очі з незамутненим кришталиком - як правило, ознака гарного зору, а здорові, міцні, білі зуби - запорука того, що їжа буде добре і ретельно пережована (а це значить, що і шлунок буде довго працювати нормально), а стоматолог ще не скоро добереться до вмісту вашого гаманця ".

Дівчина, яка успішно пройшла всі чотири групи запропонованих тестів, не має ціни. "Якщо ви знайшли такий скарб, негайно кидайте холостяцьке життя, безмозких подружок, вічні пиятики - і мчимо разом з дівчиною своєї мрії в бік найближчого Палацу одружень. Тільки по дорозі все-таки постарайтеся особисто переконатися в тому, що ваша наречена не гумова".

Це чудове веселе твір давно завоювало уми багатьох жителів Інтернету, багато хто сприйняв його як керівництво до дії. Насправді ж все зовсім не так.

Найчастіше молодий палкий юнак, закохавшись і прийнявши рішення назавжди подарувати себе своїй обраниці, просто не чує розумних доводів друзів і знайомих.

Є й інша крайність. Психологи стверджують, що шлюби за розрахунком - найнадійніші.

Зрозуміло, що ідеальних дівчат не буває. Але ось самому вибрати набір жіночих закидони, з якими тобі доведеться потім дуже довго миритися, щиро раджу.

Якщо дружина потрібна як домогосподарки, то можна купити побутову техніку і проблема вирішується сама собою. Мікрохвильовка, пральна машинка-автомат та інші агрегати сильно полегшили багатьом госп-побут. проблеми по дому. Зрештою, можна взяти домробітницю з села.

Дружина -постійний сексуальний партнер і партнер для "поплакатися в хусточку"? Цілком можуть влаштувати постійні стосунки з жінкою (декількома жінками), досить близькі, щоб душа відпочила, коли їй (душі) треба, і досить відсторонені, коли душі хочеться самотності.

ДРУЖИНА - це стан душі, а не особа, яка має штамп в паспорті.

Напевно, в першу чергу треба усвідомлювати, чи зможеш ти бачити її 24 години на добу? Я розумію, є почуття, сексуальне бажання, але одружуватися не завжди слід виходячи тільки з цього. Сімейне життя складається з багатьох моментів.

І потім все-таки напружує вираз: вибирати дружину Вона що - річ? Як це вибрати дружину? Ви що, редиску на ринку вибираєте?

Є ще одна категорія подруг життя - ті, хто потрапляють під визначення "з кимось гуляють, а на комусь одружуються". Скільки нещасних оплакували свою долю під відомий хіт Апіної "Суперниця": "На таких, як я, напевно, одружуються, а тобі вірші та пісні присвячують".

Цей тип жінок цілком міг стати ідеальною дружиною, але Тут не все так просто. Чоловіки бояться розумних, сильних, самостійних жінок. Чоловікові необхідно, щоб ним захоплювалися і "дивилися в рот".

Так що "думайте самі, вирішуйте самі".

Дружину треба вибирати не за правилами, а серцем. А взагалі, є така класична річ - якщо вам через три місяці є про що поговорити з людиною і він вам не набрид, подумайте про серйозні стосунки.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю