Усі новини

Влаштуй своїй дівчині фотосесію

Влаштуй своїй дівчині фотосесію

Хочеш зробити приємно своїй Дамі? Легко! Не кожна дівчина готова роздягтися перед чужим фотографом, і в цьому твоя перевага!
Хочеш зробити приємно своїй Дамі? Легко! Тим більше, ми готові посперечатися, що твоя друга половинка довіриться тільки тобі для фотосесії «ню». Не кожна дівчина готова роздягтися перед фотографом, і в цьому твоя перевага!

Тобі допоможе фотоапарат і твоя уява. Адже можливості фотографа при зйомці обмежені лише його уявою! Звичайно, набагато швидше і простіше відвести свою благовірну за ручку до професіонала, але невже ти не хочеш влаштувати незабутній вечір, повний задоволення для обох? Ти можеш все придумати сам, ми впевнені, що для тебе це буде нескладно. Однак дамо тобі кілька порад з приводу організації даного заходу і технічних моментів процесу.

Для початку, чітко уяви, що хочеш отримати, а далі - наближайся до цього образу. Твоя подруга може перетворитися в Шахерезаду з «1000 і однієї ночі», стрімку Амазонку, Ангела, що спустився з небес, чи наївну Школярку з бантиками!

Вибери вдалий час і місце для процесу. Вам ніхто не повинен заважати. Врахуй, що захід триватиме кілька годин і віддача буде потрібно від обох.
Попередь свою дівчину попередньо, що макіяж повинен бути яскравіше звичайного, знадобиться красиве нижню білизну, аксесуари. Нехай це все їй подобається. До речі, ще більшим подарунком для неї буде ваш спільний похід по магазинах за цими компонентами;).

Підготуй фон-інтер'єр заздалегідь. Ретельно продумай колірну гамму. Для гнучкої Кішки і шкодливого бісеням вона буде різною. До речі, не зневажай природним освітленням. Використовуючи його, можна знімати дуже емоційні, характерних портрети.

Правильно розподіли предмети композиції. Мистецтво полягає в тому, щоб гармонійно розташувати в кадрі об'єкт зйомки, його оточення і задній план.
Звівши до мінімуму кількість квітів в інтер'єрі. Яскраві кольори і текстури можуть відволікати увагу від головного шедевра. Дотримуйся принципу «чим менше, тим краще».

Пограй трохи в партизана: тримай все в найсуворішому секреті!
Приведи свою улюблену в уже готову «фотостудію», але не хапайся відразу за фотоапарат! Її улюблений напій з невеликим вмістом алкоголю, тематична музика, ароматичні свічки підійдуть для потрібного настрою. Надай їй впевненість в собі, не скупися на компліменти. Отже, твоя подруга готова. Тепер справа за тобою, але не забувай про нюанси.

Найважче для будь-якої дівчини (звичайно, якщо вона не профі) подолати психологічний бар'єр. Протягом зйомок не забувай наповнювати улюбленої келих. Даруй компліменти, жартуй і поступово роздягай

Підбери музику під кожен образ. Міняй її специфіку під настрій своєї другої половинки.

У портретній зйомці - головне очі. Саме вони є дзеркалом душі, показують всю красу і справжню сутність жінки. На них і повинен бути спрямований фокус фотоапарата.

У захаращених об'єктами кадрах оглянь кожну деталь. Все повинно бути бездоганно.

Роби перерви кожні півгодини. Вам обом слід відпочивати, але постарайтеся довести фотосесію до кінця!

Після закінчення подякуй її за вдалу зйомку. Похвали. До речі, будь готовий «до пристрасного продовження банкету»;).

Відбирайте фотографії разом. Чи не чини опір, якщо твоя подруга захоче видалити той чи інший твій шедевр. Дівчині важливо виглядати саме так, як їй хочеться.

Вона буде тобі безмежно вдячна, благо кожна дівчина в глибині душі мріє стати хоч на хвилину моделлю.

І не дивуйся тому, що на наступний день все її подруги будуть звати, як про самому романтичному людині і ставити в приклад своїм кавалерам. Ти це заслужив!

Автор: Войнова Катерина
(С) Євгенія Тамазіна, модель - Чужа
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю