Усі новини

Жіночі пастки

Жіночі пастки

Жінки прикрашають життя. Але вони ж джерело підвищеної небезпеки. Мила посмішка або безневинна репліка можуть на ділі виявитися підступною пасткою
Жінки прикрашають життя. Але вони ж джерело підвищеної небезпеки. Мила посмішка або безневинна репліка можуть на ділі виявитися підступною пасткою. Якщо вже потрапив, ні за що не видряпався. Однак, якщо дотримуватися обережності, пасток можна уникнути.

Деяких. Іноді. Хоча взагалі-то малоймовірно. Імовірність твого виграшу не вище, ніж при грі в покер з несправним автоматом з продажу кока-коли. Зовсім уникнути капканів або вибратися назовні з малими втратами не вдасться, не сподівайся. Але якщо слідувати елементарним правилам безпеки, можливо, тобі все ж вдасться врятуватися з пастки. Щоб потім, природно, догодити в наступну.

ПАСТКА №1

«Будь ласка, не даруй мені нічого на день народження /8 Березня /річницю знайомства /».

Місце встановлення. Там і тоді, коли тобі здається, що все в житті променисто і святково. В ідеалі - на недільній прогулянці навколо озера.

Засоби камуфляжу. Якщо капкан встановлений правильно, жертва приймає його на слові безкорисливої ​​любові. Нібито ти доріг дівчині сам по собі, а не як можливий спонсор.

Сценарії катастрофи. Припустимо, ти приймаєш її слова за чисту монету і йдеш назустріч побажанням дівчата. Це означає, що ти грубо і цинічно поглумився над її почуттями, відмовившись винагородити даму за її безкорисливість невинної дрібничкою. Тепер припустимо, що ти, навпаки, не прийняв її слова всерйоз. Даремно. Тебе звинуватять в тому, що ти взагалі ніколи не прислухаєшся до її побажань.

Як цього уникнути. Така пастка явно виготовлена ​​дівчиною, з дитинства не розпещеної ласкою і увагою дорослих. Тепер вона мстить долі, провокуючи тебе на роль неуважного батька. Або ти (як її тато) взагалі про неї забудеш, або (як мама) будеш купувати її любов дрібничками. Відмовляючись від подарунка, дівчина насправді має на увазі інше: «Будь ласка, доведи мені, що я тобі дійсно небайдужа».

ПАСТКА №2

«По-моєму, твій друг Сергій відноситься до жінок цинічно. Згоден? ».

Місце установки пастки. Біля лотка з порнографічними виданнями або в місцях скупчення жінок найдавнішої професії. Одним словом, там, де твій Серьога проводить свої безтурботні дні і ночі.

Засоби камуфляжу. Вона просто підтримує розмову. Чомусь раптом згадала Сергія. Просто хоче знати твою думку.

Сценарії катастрофи. Чоловіча солідарність вимагає, щоб ти встав на захист Серегиного морального обличчя (який і справді важко витримує критику). З цього моменту мішенню для критики станеш ти сам. У гіршому випадку тобі доведеться нічліг на кухонному дивані. З іншого боку, можеш покривити душею і виступити з беззастережним засудженням в'ялих моральних норм цього дегенерата.

Тільки не кажи їй потім, що хочеш подивитися фінал кубка чемпіонів на Серьогін плоскому екрані.

Як цього уникнути. Заздалегідь потренуйся перед дзеркалом підтискати губи (як в початковій стадії загострення герпесу) і піднімати очі до стелі. А потім вивчи напам'ять наступний пасаж: «Так, ми з Сергієм часто про це говоримо. Мене дуже засмучує його манера тягнути до себе в ліжко всіх без розбору. Мені здається, після розмов зі мною він теж почав замислюватися про те, щоб стати розсудливим і знайти собі гідну поваги подругу ». Результат: ти отримуєш безконфліктні відносини з кращого в світі дівчиною.

ПАСТКА №3

«Тобі не здається, що я трохи розповніла?»

Місце установки пастки. Де і коли завгодно. Особливо уважним треба бути в ті моменти, коли дівчина перевіряє свою боєготовність перед виходом у світ (наприклад, на весілля особливо миловидної подруги).

Засоби камуфляжу. Тобі здається, що дівчина поглинена своєю зовнішністю, а ти тут просто в ролі статиста. Невинне запитання легко прийняти за вираз беззахисності.

Перший сценарій катастрофи. Може, треба чесно їй сказати, що вона злегка поправилася? Низькокалорійна дієта і аеробіка нікому ще не шкодили. Але почувши твої медичні рекомендації, дівчина випрямить спину, відсунеться на відстань прямого в щелепу і почне розпитувати про подробиці: «Де? Ось ці складочки? ».

Другий сценарій катастрофи. Можна недбало процідити: «Кинь, ти прекрасно виглядаєш». Або ти взагалі перестав її помічати, або очевидно і явно брешеш. З метою задоволення свого ницого лібідо. За всяку ціну і з ким завгодно. Навіть з такої гладкої коровою, якою бачить себе твоя люба подруга.

Як цього уникнути. Змалюй на обличчі образу в найкращих почуттях. Приголомшені і сум'яття. Неможливо уявити, як в голову твоєї подруги прийшла така нісенітниця.

Взагалі незрозуміло, як настільки крихке і субтильное істота знайшло в собі сили, щоб вимовити цю репліку.

ПАСТКА №4

«Яка позиція в сексі тобі більше подобається?»

Місце установки пастки. В ліжку. Відразу після запаморочливого тілесного єднання, на хвилі гормонально-ендорфінів блаженства. Що ж тут може бути загрозливого?

Засоби камуфляжу. Борошно вимовляє це з неповторною сексуальної грайливістю. Тобі здається, що вона викликає тебе на відвертість.

Сценарій катастрофи. Якщо подумати, тобі подобаються всякі пози Але якби тебе запитали про останнє бажання, це був би шашлик по-Карський і секс догги-стайл Попався. Слухай: «Я для тебе значу не більш, ніж шашлик по-Карський. Ти навіть не хочеш бачити моє обличчя під час сексу - напевно, уявляєш на моєму місці цю кобилу з секретаріату ».

Як цього уникнути. Задумайся надовго. Спогад про багатьох хвилюючих кров позиціях, пережитих разом з твоєю ненаглядної обраницею. «Знаєш, напевно мені найбільше до душі, коли ти зверху я можу бачити тебе цілком - і очі, і ключиці, і такий зворушливий беззахисний живіт ». Подіяло?

Дмитро Дем'яненко
за матеріалами інтернет-видань
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю