Усі новини

Жіночі маніпуляції: знайти і знешкодити

Жіночі маніпуляції: знайти і знешкодити

Як показує практика, багато дівчат - справжнісінькі бійці на психологічному фронті. Тому потрібно бути обачним, щоб не злягти на, можливо, невидимому для тебе поле бою
Рідко коли можна почути від чоловіка в бік дами: «Ти несправжня жінка». Зате в сторону чоловіків фрази: «Будь мужиком!», «Ну що ти за чоловік такий?» Летять постійно. Все це не що інше, як маніпуляції.

Навіть якщо дівчина з увазі не нагадує стерву, це не означає, що вона не займеться твоїм перевихованням та маніпуляціями.

Багато жінок використовують всілякі маніпуляції, коли відчувають, що чоловік не збирається підкорятися їй. Тому дамам і доводиться користуватися забороненими методами, щоб досягти бажаної мети.

У сьогоднішній статті ми розповімо про основні жіночих маніпуляціях, щоб ти їх зміг вчасно розпізнати і протидіяти.

Формування почуття провини

Це одна з найпідступніших маніпуляцій, якої практично неможливо протистояти. Така зброя дозволяє звинуватити тебе мало не в усіх смертних гріхах так, що ти і сам почнеш думати, що винен. При цьому вона буде виглядати білою і пухнастою.

Свою вину дівчини визнають вкрай рідко, а іноді вони роблять це з вигодою для себе, щоб сказати потім «Ну я ж, коли не права, визнаю».


Протидія:

Стався до ситуації з почуттям гумору. Не бери її звинувачення близько до серця. Дівчина не повинна відчути, що якась із її кількостей тебе зачепила. Тоді з великою ймовірністю вона зрозуміє, що такий трюк на тебе не діє.

Маніпуляції з образом чоловіка

Часто від дівчат можна почути: «Ти ж справжній чоловік, так поведи мене в ресторан» або «Будь чоловіком і вплинути на ситуацію». Найчастіше такі висловлювання не мають об'єктивних підстав. Вони говоряться тобі, щоб ти діяв так, як вона хоче.

Складність протистояння в тому, що кожен представник сильної статі бажає, щоб його вважали справжнім чоловіком. У ситуації, що склалася під час дискусії твоя самооцінка може падати, а це тільки вигідно їй для маніпулювання.


Протидія:

Постарайся вселити і собі, і їй переконання: «Я, як справжній чоловік, чиню правильно». Так, ти можеш прислухатися до своєї коханої, але роби так, як порахуєш за потрібне. По-перше, ти сам відчуєш себе справжнім чоловіком і станеш діяти впевненіше, а по-друге, вона, нехай навіть з часом, теж відчує твою чоловічу силу.

Поряд з перерахованими прийомами є ще і більш явні, які ти напевно розпізнаєш: образи, демонстрація жіночих слабкостей, відмова зайнятися коханням. Ми ж розповіли про найпідступніших хитрощах, які важко розпізнати.

Маніпуляції далеко не нова зброя в арсеналі прекрасної статі. Питання в тому, щоб їх вчасно розпізнавати і протидіяти. Сподіваємося, що наші підказки тобі в цьому допоможуть.

Поділися з нами в коментарях своїм досвідом, з якими жіночими хитрощами і маніпуляціями тобі доводилося стикатися?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю