Усі новини

Що може розповісти про дівчину колір її очей?

Що може розповісти про дівчину колір її очей?

Про дівчину можуть розповісти її поведінку, стиль одягу, хода, а також манера говорити. Але найточнішим джерелом інформації є очі
Можливість дізнатися ближче людини, його внутрішній світ, звичаї і характер полягає в багатьох факторах як фізіологічних, так і психологічних. Про дівчину можуть розповісти її поведінку, стиль одягу, хода, а також манера говорити. Але найточнішим джерелом інформації є очі.

Відомо, що саме очі - це дзеркало душі. Ще древні філософи радили починати вивчати людини з очей. Вони говорили, що варто берегти свої очі від погляду злого людини. Роль очей в пізнанні характеру підтверджується і сучасними науковими дослідженнями. Саме про це і піде мова в нашій статті.

1. Чорні очі

Власниці темних очей відрізняються наполегливою, ініціативним і неспокійним характером. Вони дуже енергійні і працездатні. Такі люди будуть наполегливо йти до поставленої мети. Часом навіть поразки не можуть вплинути на їх одержимість перемогою. Такі дівчата точно знають чого хочуть.

Що може розповісти про дівчину колір її очей?

Джессіка Альба

2. Карі очі

Кароокі дівчата від природи дуже привабливі, дотепні і володіють великою чуттєвістю. Цей тип жінок надзвичайно темпераментний і дуже запальний. Однак вони з легкістю забувають образи. Їх недолік це примхливий характер. На думку астрологів, люди з карими очима мають товариський характер і легко сходяться з іншими людьми. Вони закохуються і непостійні. Так що будь напоготові, якщо твоя обраниця має карі очі.

Пенелопа Крус

3. Світло-карі очі

Власниці такого кольору очей відрізняються мрійливим характером, люблять усамітнення і дуже сором'язливі. По своїй натурі вони прагматики. Також вони не здатні підвести кого-небудь і на них завжди можна покластися. При цьому не терплять ніякого тиску на себе. На думку астрологів, люди з таким кольором очей дуже вразливі і можуть близько приймати до серця нанесені їм образи.

Джулія Робертс

4. Сині очі

Синьоокі дівчата романтичні і дуже емоційні. Вони можуть не тільки закохатися самі, але і захопити своїм поривом людини поруч з собою. У таких людей розвинене почуття справедливості. Вони можуть відстоювати права іноді на шкоду собі. Головний їх недолік - це зарозумілість і зарозумілість. Також у них конфліктний характер і вони здатні взяти участь у будь-якій суперечці.

Лів Тайлер

5. Сіро-блакитні очі

Власницям сіро-блакитних очей властива наполегливість. Однак вони схильні до сентиментальності. Характер у них непередбачуваний, і вони з легкістю піддаються своїм примхам. Натури з сіро-блакитними очима злопам'ятні і можуть пам'ятати образи, навіть якщо все про них давно вже забули. Тому не дивуйся, якщо вона буде згадувати тобі твої "косяки" ще дуже довго.


Даутцен Крез

6. Блакитні очі

Блакитноокі дівчата цілеспрямовані і не сентиментальні. Вони не реагує на сльози і їх важко розжалобити. Іноді їм притаманні напади гніву і без причини депресії. Але подібні перепади настрою бувають нечасто. Найчастіше вони мають спокійний характер, проте зовсім не прихильники одноманітного і пасивного способу життя. З такою дівчиною нудьгувати не доведеться.


Камерон Діаз

7. Тигрові очі з жовтим відтінком

Цей рідкісний колір очей притаманний дівчатам з незвичайними талантами. Вони дуже артистичні і творчі. Ще вони здатні читати думки інших людей, але, швидше за все, їм підказує їх добре розвинена інтуїція. Якщо на думці у тебе немає нічого поганого, то з такою дівчиною буде приємно мати відносини.

Міла Куніс

8. Зелені очі

Зелені очі - це ознака ніжності і відданості. Дівчата з такими очима люблять щиро й безкорисливо. Основні риси характеру - це доброта і вірність. Друзі їх цінують за відданість і надійність. Вони хороші співрозмовники і вміють слухати інших людей. На думку фахівців - це найбільш сприятлива категорія людей. Також вони добре справляються з керівними посадами.

Емма Стоун

9. Сірі очі

Власниці сірих очей рішучі і розумні. Якщо виникають якісь проблеми, вони не намагаються від них піти, а відразу ж приймаються вирішувати. Сіроокі дівчата здатні приймати рішення в ситуаціях, де необхідно використовувати розум і характер, а також силу волі. Сірі очі - це ознака допитливості. Їм щастить у коханні і кар'єрі.


Меган Фокс

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю