» » » Трохи про розміри чоловічої гідності
Усі новини

Трохи про розміри чоловічої гідності

Трохи про розміри чоловічої гідності

Від чого залежать розміри? Від приналежності до певної раси або сексуальної орієнтації, від комплекції, віку або індивідуальних особливостей кожного чоловіка? Власне кажучи, від усього
Від чого залежать розміри? Від приналежності до певної раси або сексуальної орієнтації, від комплекції, віку або індивідуальних особливостей кожного чоловіка? Власне кажучи, від усього.

У дослідженні Ричарда Едвардса взяли участь 1768 зовсім не схожих один на одного чоловіків. Розбивши їхні дані на певні групи, а також застосувавши метод точного розрахунку розмірів (довжини і окружності) пеніса, автор відповідає на поставлені питання.

Керуючись системою Едвардса, будь-який бажаючий може не тільки дізнатися точний розмір свого пеніса, але також, віднісши себе до певної групи, зіставити особисті дані з даними майже двох тисяч чоловік.

Середній розмір - 16 сантиметрів

Щоб раз і назавжди вирішити питання про розміри чоловічої гідності, сексолог Річард Едвардс опитав більше 1700 чоловік (з них більше чверті - геї та бісексуали) і провів унікальне дослідження.

Перед опитуванням учасникам було запропоновано оцінити розмір свого пеніса. Довжину менше 14 сантиметрів вони оцінили в середньому як "скромний" розмір, 168 сантиметра - "середній" і більше 178 сантиметра - "видатний".

За усередненими даними у більшості чоловіків довжина зазвичай становить 16 сантиметрів (досягаючи в пікових точках 7 і 26 сантиметрів). Дослідження показало, величина ерегированного члена збільшується аж до 17-річного віку, після чого вже міняється дуже незначно.

У геїв і представників африканських народів не довше

Як з'ясувалося, середні розміри члена у геїв /бісексуалів і гетеросексуалів практично не відрізняються (163 сантиметра у гей /бі і 16 у гетеро). Аналогічно були порівняні розміри у представників різних рас.

Всупереч популярному міфу, в довжинах ерегованому пеніса у чорношкірих чоловіків і європеоїдів статистично показового розходження немає. Однак у латиноамериканців і азіатів (вихідців з Китаю, Японії, Кореї та В'єтнаму) ерегований члени були значно коротше в порівнянні з членами європеоїдів або чорношкірих чоловіків.

При ерекції він збільшується в два рази

Отримані дані свідчать, що при ерекції пеніс в середньому збільшується на 2085%. Сорок вісім відсотків випробовуваних стверджували, що їх пеніси під час ерекції були прямими, 28% повідомили, що був нахил вліво або вправо, і ще 24% заявили, що у них був вигин (ймовірно, стовбура).

Сімдесят два відсотки обрізаних "натуралів" були задоволені станом свого чоловічого достоїнства, в той час як серед геїв і бісексуалів, що піддалися обрізання, того ж думки дотримувалися лише 58% опитаних.

Розмір можна визначити за зовнішнім виглядом

Статистичне відповідність між довжиною збудженого пеніса і розмірами долонь і ступень практично відсутній. Було знайдено слабко виражена відповідність між довжиною ерегированного пеніса і зростанням учасників експерименту.

Чоловіки з великим "достоїнством" за рік мають більше сексуальних партнерів порівняно із власниками середніх або скромних розмірів. Але, наскільки можна судити за отриманими даними, подібна залежність почасти пояснюється тим, що чоловіки з великими пенісами заодно і більш впевнені.

А як щодо мого?

Щоб допомогти Вам більш точно визначитися з тим, як Ваші власні розміри співвідносяться з розмірами 1768 учасників цього дослідження, автор склав табличку. Виміряйте власний пеніс і подивіться на розмір відсотків.

Відсоток чоловіків, у яких довжина ерегований пеніс менше, ніж:
67 сантиметра - 0%
120 сантиметра - 10%
137 сантиметра - 20%
145 сантиметра - 30%
150 сантиметра - 40%
160 сантиметра - 50%
168 сантиметра - 60%
175 сантиметра - 70%
185 сантиметра - 80%
200 сантиметра - 90%
262 сантиметра - 100%

Наприклад, довжина Вашого ерегированного члена - 155 міліметрів, таблиця покаже, що такий розмір виявляється в проміжку між 40% і 50%. Іншими словами, щонайменше, 40% чоловіків не досягають такого рівня.

За матеріалами bestsex, ГейКз
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю