» » » П'ять причин, чому в житті стає мало сексу
Усі новини

П'ять причин, чому в житті стає мало сексу

П'ять причин, чому в житті стає мало сексу

Задоволення від сексу часто витісняють багато проблем і обставини в житті сучасних людей. У сьогоднішній статті ми вирішили розібратися, чому так відбувається
У житті сучасної молодої людини з'явилося набагато більше доступних задоволень, ніж у старшого покоління. Однак психологи все частіше і частіше почали діагностувати ті або інші психічні розлади у людей. Також нерідко виявляються випадки, коли в житті стає мало сексу.

У сьогоднішній статті ми вирішили розібратися, чому так відбувається.

Робота

Перевтома, напруга і навантаження на роботі знижують сексуальний потяг. Особливо негативно позначається на сексуальному житті ненависна робота. Крім того, робота не в задоволення погіршує емоційне самопочуття.

Стресові ситуації

Наслідки стресових ситуацій не змушують себе довго чекати. Вони стають причиною не тільки поганого настрою, але і погіршення лібідо.


Стреси наносять відразу кілька ударів - вони викликають гормональний дисбаланс, негативно впливають на чоловічу потенцію, ставлять під сумнів сенс відносин з коханою людиною, формують негативну думку про власне тіло. Також стресові ситуації пробуджують бажання вживати алкоголь і транквілізатори. Все це в сукупності відсуває сексуальне життя на дальній план.

Порнографія

Зараз порнографія стала набагато доступніше, ніж, наприклад, кілька десятків років тому. Соціальні мережі тільки розширюють коло її шанувальників.

Вчені вважають, що залежність від інтернет-порнографії - це психічний розлад. Крім того, порно в інтернеті витісняє секс з реального життя і знижує сексуальне бажання по відношенню до «живому» статевого партнера. Також, вчені припускають, що захоплення порно зменшує ймовірність зустріти постійного партнера для інтимної близькості.

Соціальні мережі

Соціальні мережі затягують в віртуальний світ, віддаляючи від реального життя. Раніше експерти встановили, що телевізор у спальні знижує сексуальну активність партнерів. Тепер же до телевізора приєднався Фейсбук, Контакт, Інстаграм і т. Д.

Сучасний життєвий ритм

Сучасний життєвий ритм безпосередньо впливає на психологічний стан і сексуальне життя.

Експерти в психології все частіше і частіше діагностують у людей підвищену тривожність і депресивні стани. Крім цього, у таких людей спостерігається зниження сексуального потягу.

Як то кажуть, не можна осягнути неосяжне. У житті сучасної людини з'явилося так багато різних захоплень і факторів, що основним потребам стало в ній мало місця.

Якщо ти помітив у своєму житті дисбаланс, саме час зробити переоцінку цінностей. Погодься, якими б не були привабливими соціальні мережі і перспективи на роботі, вони не замінять живе спілкування і хороший секс.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю