» » » Вісім помилок, які чоловіки можуть допустити в ліжку
Усі новини

Вісім помилок, які чоловіки можуть допустити в ліжку

Вісім помилок, які чоловіки можуть допустити в ліжку

Багато чоловіків помилково вважають, що повністю задовольняють своїх жінок. Але так як прекрасна стать в інтимному питанні більш потайний, чоловіки не завжди можуть зрозуміти, що вони зробили правильно, а що - ні
Незважаючи на поширені міфи і стереотипи жінкам подобається секс не менше, а може і більше, ніж чоловікам. Але це за умови, що чоловік робить все правильно, щоб доставити своїй дамі задоволення.

Багато чоловіків помилково вважають, що повністю задовольняють своїх жінок. Але так як прекрасна стать в інтимному питанні більш потайний, чоловіки не завжди можуть зрозуміти, що вони зробили правильно, а що - ні. У сьогоднішній статті ми розповімо про восьми розповсюджені помилки, які можуть допустити чоловіки під час сексу.

Незграбні ласки грудей

Чоловіки балдеют від жіночих грудей і люблять її пестити. Але, на жаль, не всі це роблять правильно. Непотрібно звертатися з жіночим бюстом, як з футбольним м'ячем. Незграбні ласки грудей, а особливо сосків, знижують збудження і стають для жінок неприємними.

Недоречні фрази

Безумовно, ніжні слова і шепіт улюблених губ вважаються важливою складовою сексу. Але все повинно бути в міру і доречно. Непотрібно в розпал сексу питати партнерку «Тобі добре?», «Так нормально?». Такі фрази збивають сексуальний настрій. Якщо партнерці щось не сподобалося, ти обов'язково це відчуєш.

Відсутність ніжності в пікантний момент

Під час сексу клітор жінки стає особливо чутливим, навіть більше, ніж пеніс. Тому не потрібно бути з цим органом грубим. Важливо навчитися правильно його пестити.

Деякі чоловіки іноді занадто різко до нього тягнуться, в результаті чого статеве збудження починає так само різко знижуватися.

Кількість важливіше, ніж якість

Є серед сильної статі думку, що чим більше разів за ніч, тим краще. Але часто при цьому якість сексу погіршується.

Прагнення отримати за ніч якомога більше оргазмів, на думку чоловіків, вважається ознакою сексуальності, молодості і навіть мужності. Однак частим і не зовсім якісним сексом жінку не вразиш. Тому важливо акцентувати не так на кількості, а на якості.

Відсутність прелюдії

Секс не полягає лише в безпосередньому статевому контакті. Жінкам важливо добре розігрітися до проникнення. Крім того, прелюдія - це відмінна можливість проявити свої ласки, ніжність і пристрасть.

На жіночому тілі є багато чутливих зон, пестячи які можна доставити їй неймовірне задоволення. Якщо ерогенні зони не стимулювати і швидко переходити до статевого акту, партнерка з великою ймовірністю буде незадоволеною.

Надмірні шльопанці

Доречні і легкі шльопанці додадуть в секс пристрасть і родзинку. Але якщо вони стають сильними і нав'язливими, жінці це перестане подобатися, і в повній мірі сексуальне задоволення вона може не отримати.

Облизування пальців ніг

Деякі чоловіки вважають, що такий фетиш нормальний. Однак у жінок зовсім інша думка - такі ласки не тільки сексуальних, а й неприємні. Тому утримайся від таких заздалегідь провальних ласк.

Невміле поводження з жіночими вухами

Вуха для багатьох - сильна ерогенна зона. Але це не означає, що їх потрібно жувати і наповнювати слиною. В цьому немає нічого збудливого. Досить легкого дотику мовою до вух, щоб доставити їй задоволення.

Це основні моменти, які жінки не люблять під час сексу. А чи траплялося з тобою, коли партнерка була чимось незадоволена під час інтимної близькості? Якщо так, то поділися з іншими своїм досвідом в коментарях.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю