» » » Сім конфузів під час сексу, які можуть трапитися з кожним
Усі новини

Сім конфузів під час сексу, які можуть трапитися з кожним

Сім конфузів під час сексу, які можуть трапитися з кожним

У сьогоднішній статті ми перерахуємо список основних незручних ситуацій під час сексу і дамо поради щодо їх вирішення так, щоб ці конфузи не змогли перешкодити сексуальної близькості
У реальному житті секс мало схожий на порнографію. Не завжди він схожий і на кінематографічні еротичні сцени. Більш того, під час сексу можуть трапитися конфузи, і не завжди буває другий дубль, щоб зробити епізод ідеальним.

У сьогоднішній статті ми перерахуємо список основних незручних ситуацій під час сексу і дамо поради щодо їх вирішення.

Складнощі з оргазмом

Іноді з оргазмом трапляються проблеми - він може наступити дуже рано, занадто пізно або взагалі не наступити. Але головне, щоб оргазм не був головною метою сексу, так як є ризик зіпсувати відносини з партнеркою.

Якщо є систематичні проблеми з оргазмом, краще звернутися до сексолога. Але якщо це випадковість, тактовно розкажи партнерці, як зробити краще, і проблема буде вирішена.

Випадково назвати партнерку ім'ям колишньої

Така ситуація - не рідкість, і з великою ймовірністю це партнера образить або змусить його зануритися в непотрібні вашим відносинам думки.


Щоб згладити ситуацію, потрібно щиро вибачитися перед другою половинкою, розповісти про свої почуття і бажання бути разом, а також нагадати, що минулі стосунки закінчені і вичерпані. Але найкраще, такого конфузу уникати, так як осад буде неприємним.

Міміка під час оргазму

Напередодні оргазму і під час нього практично все люди перестають себе контролювати, зокрема свою міміку. Тому особа може перетворитися не на саму милу гримасу.

Пам'ятай, це добра ознака - він означає, що ти максимально віддався сексуальної насолоди. Але якщо ти помітив, що твоє обличчя бентежить партнерку, краще обговорити цю ситуацію і розповісти, в якому ти захваті, коли займаєшся з нею сексом.

Несвіжий запах з ротової порожнини

Неприємний запах з рота вранці або після прийому специфічної їжі погано позначається на сексуальному бажанні.

Не дозволяй таким дрібницям псувати сексуальний настрій. Не за бувай своєчасно чистити зуби, а якщо проблема в партнерці, м'яко натякни їй про це.

Несексуальні рідини

У жінок в період менопаузи може статися незначне і мимовільне виділення сечі під час статевого акту, у годуючих матерів може виділитися з грудей трохи молока. Деякі чоловіки після перенесеного раку простати також схильні до мимовільного виділення невеликої кількості сечі.

Люди звикли вважати одні рідини сексуальними, а інші - ні. Однак секс - це порив нестримної і навіть непередбачуваною пристрасті.

Якщо стався такий конфуз, не дозволяйте непотрібної рідини псувати сексуальний настрій. Це всього лише ознака непідробного збудження.

Гази

Все в світі люди випускають гази, це природний для організму процес. Однак в чиємусь суспільстві, а особливо під час інтиму, вивільнення газів - один з найбільших конфузів. Так як під час сексу хочеться відчувати себе вільним і розслабленим, незручна ситуація може статися в самий невідповідний момент.

Якщо так трапилося, не панікуй, і замість збентеження посмійтеся з партнеркою разом над сталася ситуацією. Якщо є необхідність, зроби короткочасну паузу в сексі, і не забувай, що ти людина, якій властиві природні реакції організму.

У спальню зайшов дитина

Ніхто не хоче, щоб під час сексу в спальню зайшов дитина. Але такі ситуації не рідкість.

Перш за все - не потрібно акцентувати увагу на ситуації, що сталася і драматизувати. Відведи дитину до кімнати і відповідай на всі його запитання. Дітям дошкільного віку та молодших класів потрібно пояснити, що нічого поганого не сталося, ніхто не постраждав. Можна сказати, що батьки займалися любовної боротьбою.


Якщо дитина постарше, значить, з великою ймовірністю він здогадується, що відбувається. Тоді йому можна пояснити конкретніше: дорослі, коли люблять один одного, виявляють почуття на фізичному рівні. Але краще за все не ризикувати, а встановити на двері спальні замок.

Сексуальне життя у одного і того ж людини буває різною - можуть відбуватися і злети, і падіння. Але якщо ти відчуваєш, що партнерка тебе любить, довіряє і хоче розвивати відносини, конфузів в сексі буде небагато, а якщо щось і станеться, разом ви обов'язково вирішите проблему.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю