» » » Які зміни відбудуться в організмі, якщо людина перестане займатися сексом?
Усі новини

Які зміни відбудуться в організмі, якщо людина перестане займатися сексом?

Які зміни відбудуться в організмі, якщо людина перестане займатися сексом?

Секс приносить не тільки багато позитивних емоцій, а й користь для здоров'я: знижує рівень кортизолу (гормон стресу), приводить в норму тиск, покращує продуктивність. Але що станеться з тілом, якщо воно не буде отримувати сексуальне задоволення?
Секс приносить не тільки багато позитивних емоцій, а й користь для здоров'я: знижує рівень кортизолу (гормон стресу), приводить в норму тиск, покращує продуктивність. Але що станеться з тілом, якщо воно не буде отримувати сексуальне задоволення? Саме про це ми розповімо в сьогоднішній статті.

Чому виникає нестача сексу?

Найчастіше, в житті людини сексу стає менше, коду роботи стає більше. Часто інтенсивний робочий темп не залишає часу відпочити, не кажучи вже про секс. Розставання з партнером і поява в будинку маленьких дітей також часто стають причинами відсутності в житті сексу.

Незважаючи на те, що причини бувають різними, наслідки підстерігають однакові. Навколишні, та й сама людина, якій не вистачає сексу, помічають як психологічні, так і фізіологічні зміни.

Погіршується стан імунної системи

Деякі експерти стверджують, що у людей, які не займаються сексом, погіршується стан імунної системи - вони частіше і довше хворіють, їх не проходять стороною сезонні епідемії. Згідно з дослідженнями, у людей з насиченою статевим життям імунітет краще на 33% в порівнянні з тими, у кого секс відсутній.

Зростає рівень стресів

Секс сприяє виробленню серотоніну (гормон щастя). Коли з інтимним життям справи йдуть погано, кількість гормону щастя знижується, а рівень гормону стресу (кортизол) зростає. В результаті людина стає схильним до стресових ситуацій і болісно на них реагує.

Дослідження показали, що після сексу люди швидше і легше справляються зі стресовими ситуаціями.

З'являються проблеми з порушенням

Коли секс трапляється рідко і нерегулярно, у чоловіків з'являються проблеми з ерекцією. Вона буде відсутній в потрібний момент або ж завчасно може статися еякуляція.

Змінюються сюжети сновидінь

В період відсутності сексу люди часто бачать сни сексуального характеру. Іноді вони бувають настільки реалістичними, що сновидець може випробувати самий справжній оргазм.

Як говорив Зигмунд Фрейд: «Сни - це здійснення бажань». Коли людина не може задовольнити свої сексуальні та інші бажання в реальності, його підсвідомість задовольняє їх уві сні.

Погіршується сексуальний потяг

Фахівці стверджують, що тривале утримання від сексу призводить до зниження лібідо. Мозок думає, що раз сексу немає, то і не потрібно мучити тіло бажаннями, якщо їх не можна задовольнити. Це природна реакція організму.

Між партнерами виникає відчуження

Тривала пауза в сексі негативно позначається на відносинах. Між партнерами пробігає холодок і виникає відчуження. Психологи стверджують, що по людині видно, коли йому не вистачає сексу. Більш того, це відчувають і інші люди. Протилежна стать підсвідомо відчуває це. Якщо людина, який уловив такий сигнал, проявляє до вас інтерес, то це змусить перейти його до більш активних кроків.

Погіршується самооцінка

Без сексу люди починають відчувати себе менш привабливими для себе та інших. Нерідко пропадає впевненість в собі.

Є думка, що недолік сперми може привести до погіршення емоційного стану. Це стосується і тих, хто займається сексом з презервативом. Безумовно, презервативи потрібні. Але якщо є постійний статевий партнер, можна випробувати інші способи контрацепції.

Підвищується ймовірність онкологічних процесів в простаті

Представники науки з Америки в сфері урології вважають, що тривала відсутність сексу підвищує ймовірність появи злоякісних утворень в простаті.

У жінок слабшають стінки піхви і виникають гінекологічні хвороби

Якщо у жінок секс постійний, м'язи піхви пружні і в хорошій формі. В іншому випадку вони слабшають.

Через тривалу відсутність сексу, в області тазу може застоюватися кров, що в свою чергу загрожує появою неприємних гінекологічних захворювань - фіброми, кісти, аднексит.

Гормональний дисбаланс

Дисбаланс гормонів з'являється і у чоловіків, і у жінок.

Коли не вистачає сексу і з'являється гормональний збій, у чоловіків починаються шкірні висипання, прояви агресії і синдром нав'язливих станів.

У жінок починає менше вироблятися колагену, як результат - настає передчасне старіння організму, що, звичайно ж, відбивається на зовнішності.

Крім усього іншого, через відсутність сексу є ризик набрати зайві кілограми (спроби заїсти незадоволені сексуальні бажання), заробити безсоння і помітити за собою схильність до вживання спиртного. У жінок можуть почати активно рости волосся в небажаних зонах.


Єдиний плюс у відсутності сексу - це неможливість заразитися венеричними захворюваннями, а також це найнадійніший захист від небажаної вагітності. Але погодься, на шальках терезів цього Плюс не переважити негативні наслідки утримання від сексу. Тим більше, якщо у тебе є постійна партнерка.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю