» » » Утримання від сексу - шкода чи користь?
Усі новини

Утримання від сексу - шкода чи користь?

Утримання від сексу - шкода чи користь?

Про це багато мовчать, червоніючи, пошепки відкриваються в цій проблемі своєму найближчій людині, через це люди замикаються в собі, стають дратівливими і ненавидять все навколо.
Про це багато мовчать, червоніючи, пошепки відкриваються в цій проблемі своєму найближчій людині, через це люди замикаються в собі, стають дратівливими і ненавидять все навколо. З цієї причини розпадаються пари.

Що ж так може зіпсувати життя?

Неважко здогадатися, що мова йде про статевій стриманості.

Стриманість - це процес перетворень сексуальності. У його розвитку зазвичай відзначається певна динаміка: спочатку, після припинення сексуальних контактів, людина може відчувати спокій і полегшення, потім відбувається підвищення статевого потягу і виникає дискомфорт від неможливості його задовольнити.

Далі, по Фрейду, всі ці «муки» і «страждання» сублімує в інші сфери життєдіяльності.

Так лібідо і робить над людиною свою несексуальних роботу, зберігаючи свій якийсь «базисний» рівень, щоб на його основі при сприятливих обставинах знову розвернутися у всій своїй повноті. Тимчасові рамки стадій перетворень сексуальності при утриманні можуть істотно варіювати.

Цікаво, що, розуміючи деякі закономірності, пов'язані з ритмами сексуальної активності, можна свідомо впливати на стан організму і досягати певних цілей.

Так, існує такий факт як - утримання протягом трьох місяців у парнерів відбувається зачаття плоду жіночої статі.

Так давайте ж з'ясуємо в чому шкода чи користь утримання від сексу?

Перше, що можна точно сказати - люди ми всі різні і якщо хтось переносить стриманість легко і не думає про це, то не можна однозначно вирішити, що для них це шкода, але ті, хто не уявляє своє життя без сексу, страждають від відсутності статевих відносин.

Хтось вважає, що утримання - це термін від місяця до кількох років, хтось думає, що, якщо хоч одна ніч проведена без сексу, то все! Життя скінчилося!

Щоб внести деяку ясність в актуальну тему, необхідно мати на увазі, що ефект утримання (до речі, як і «частого» ритму статевого життя), необхідно розглядати в зв'язку з рівнем статевого потягу, особливостями особистості (в сенсі схильності до невротизації) і станом сексуального здоров'я.

Зазвичай якщо рівень статевого потягу «низький», то утримання переноситься легше, і навпаки.

Якщо людина схильна до невротичних реакцій, то і стриманість, і «частий» ритм викликають невротичний стан - підвищується дратівливість, знижується настрій, виникає запальність, і може навіть агресивний стан.

Отже, шкода від статевої стриманості для чоловіків:

В принципі, тут багато що залежить від віку: чим старше, тим небезпечніше утримуватися. Може взагалі припинитися функціонування сексуальності, тому що на вікове зниження статевого потягу накладається падіння лібідо від утримання. Це - песимістична точка зору. Але, знову ж таки, сучасні препарати індукують у чоловіків сексуальні реакції навіть у випадках, коли статевого потягу взагалі немає. Як би це смішно звучить, але після енної кількості часу можна, як ні в чому не бувало повернутися до нормальних статевих стосунків.

Пам'ятайте, як-то ми розповідали про відомому сексології Джон Грей, який провівши сім років у Тибеті в обличчя ченця, зрозумів, що таке життя не для нього і вирішив повернутися до звичайної «людського життя». Причому, це тільки послужило йому на користь. Справа в тому, що він краще за всіх розумів жіночу психологію. Кожен раз, кажучи жінці, що після семирічного утримання він не пам'ятає або не знає, що до чого і як краще в інтимному плані, а особливо його хвилювало питання - як правильно себе вести, щоб жінка отримала необхідний для неї результат.

Так що, пані охоче розповідали хитрому і розумному непорочного колишньому ченцеві, як доставити їм задоволення.

Що ж стосується жінок, то тут такий момент, якщо чоловік, кажуть, стає недосвідченим імпотентом, то жінка - фригідною. Насправді, все не так просто. Тут ситуація така, що людина як би тече або рухається в цьому ритмі по життю, тобто «Рух по життю».

Існують три взаємопов'язані форми гетеросексуальних відносин вільне кохання, шлюб, і проституція.

Від тривалого утримання (як, втім, і від частих сексуальних контактів) жінка може просуватися, перебуваючи в одній формі відносин, до іншої і назад.

Втім, те ж саме має відношення і до чоловіків.

Шкода статевої стриманості в загальному випадку визначається тим змістом сексуальних відносин, який чоловік і жінка вкладають в статевий акт.

На початку відносин статева активність зазвичай підвищена, по крайней мере, немає двостороннього зниження сексуальної активності, тобто або хтось «не хоче», або «не дає». І це призводить до статевої стриманості, яке в свою чергу призводить до розпаду пари.

На противагу такій песимістичній позиції правомірна і інша. Якщо припинилися сексуальні відносини, це привід, щоб обговорити і зрозуміти, що відбувається. Цей шлях - до зміцнення і розвитку відносин.

Якщо говорити про користь утримання від сексу, то тут такі плюси: для чоловіків - це збереження себе, гідність називатися вірним чоловіком, а для жінки - підготовка до кращого, не розтрачання себе на непотрібні статеві зв'язки.

Нерідко, а, навіть, в основному, при поновленні статевих відносин виникають деякі проблеми, наприклад, тривалість статевого акту скорочується, але не на всіх це діє і, в принципі, буває, що активність відновлюється.

Ось такий науковий факт

Наявність або відсутність обтяжливих відчуттів при вимушеному статевій стриманості у чоловіків і жінок залежить від вираженості статевого потягу, індивідуальних особливостей статевої конституції, особистісних рис, темпераменту, соціально-побутових і багатьох інших факторів.

При слабовираженном потяг статеве утримання можливо протягом декількох місяців і навіть років без особливої ​​шкоди для організму; при сільновираженние статевий потяг можливі негативний вплив на розумову і фізичну діяльність, настрій, працездатність, виникнення підвищеної нервово-психічної збудливості з почуттям незадоволеності. Існуючі у чоловіка механізми саморегуляції статевої функції здатні змінювати інтенсивність статевого потягу на періоди вимушеного статевої стриманості.

В принципі, як з'ясувалося, не особливо-то шкідливо стримання, як їм лякають недосвідчені уми. Головне, це грамотне відновлення, тому що може утримання вплинути і на психіку людини, тоді відновитися буде набагато складніше.

Але, якщо з психікою у людини все в порядку, то частіше думайте ще й про фізичне здоров'я, адже утримання, часто прирівнюють до частих статевих стосунків, аж до безладних зв'язків. Тому, вибирайте самі, що краще, що гірше: зберігати себе (але є небезпека так все життя провести), або страждати від тих чи інших проблем, пов'язаних з хворобами, інфекціями і розбитими серцями.

Найкраще з усього цього - це регулярність і налагоджена особисте життя.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю