Усі новини

Секс + алкоголь. Любов під градусом

Секс + алкоголь. Любов під градусом

У деяких випадках сексологи рекомендують алкоголь в малих дозах для зняття напруги перед сексом. Спиртне «горячит кров», посилюючи статевий потяг
У деяких випадках сексологи рекомендують алкоголь в малих дозах для зняття напруги перед сексом. Спиртне «горячит кров», посилюючи статевий потяг, і оберігає чоловіків від передчасної еякуляції, подовжуючи тим самим статевий акт. Після прийому великих доз починається зворотний процес - гальмування, яке призводить до того, що ніякого сексу не виходить

На жаль, «амораловка» - художній вимисел. Не існує «сексуальних» і «антисексуальних» алкогольних напоїв. Але оскільки кожен з них має свої особливості, спробуємо розібратися, що варто «гаряча кров», а чому не варто.

Пиво (45-6% об.)

Колись пиво було виключно чоловічим напоєм, випивали у ларька або в Півняк після трудового дня. Однак після того як на зміну радянським сортам «Жигулівське» і «Ячмінний колос» прийшли десятки нових, пиво поширилося повсюдно. Тепер його п'ють не тільки чоловіки, але і жінки. З'явилися навіть особливі «чоловічі» ( «Арсенальное», «Піт») і «жіночі» ( «Редс») марки.

Пити пиво в суспільстві дівчата більше не вважається поганим тоном. Більш того, деякі настоівают на те, що його півлітра пива в день навіть корисно для здоров'я. Однак для «розігріву» пиво далеко не кращий вибір.

Надходження великої кількості рідини в кровоносне русло призводить до непередбачуваних змін циркуляції крові, яка може почати циркулювати зовсім не там, де вона іноді найбільше буває потрібна. Крім того, що за рахунок містяться в пиві фітоестрогенів може відбуватися «обман» гормональної системи, що призводить до зменшення вироблення тестостерону і зниження статевого потягу. Є небезпека опинитися в положенні кастрованого кобеля з анекдоту: «наздогнати наздогнав, а що далі робити - не знає».

Більш того, на минулому не так давно в Санкт-Петербурзі конференції «Людина і алкоголь» дослідниками-токсикологами було заявлено, що токсичний вплив на організм деяких марок пива може бути навіть сильніше, ніж низькоякісної горілки.

Резюме: пиво в якості «розігріву» може використовуватися, якщо ви не боїтеся осічки, задишки і проблем з сечовим міхуром.

Гранично допустима доза: 1 літр.

Джин-Тонік (9% об.)

Джин-тоніки, що складаються зі спирту, бензоату натрію, ароматизованих добавок і двоокису вуглецю - швидкі напої. Вони швидко всмоктуються, призводять до швидкого сп'яніння, і швидко виводяться.

Виправдовуючи свою тонізуючу назву, джин-тоніки (згідно з даними петербурзьких медиків) викликають нервозність, дратівливість, відчуття тривоги і занепокоєння у кожного п'ятого споживача, що або призведе до сварки і зіпсує вечір, ну або закінчиться «грубим сексом», наприклад.

Гранично допустима доза: 05 літра.

Ігристі вина (95-12% об.)

Шампанське зранку п'ють аристократи. Шампанське - це відчуття свята і чаклунства.

Ігристе вино родом з Франції. Завдяки вмісту в ньому бульбашок (двоокису вуглецю), воно значно прискорює абсорбцію алкоголю, що призводить до швидкого, але короткочасного сп'яніння.

На просторах рунета шампанське тримає першість серед напоїв, рекомендованим незайманим перед першим статевим актом. Якщо переборщити з шампанським, то на ранок забезпечено дуже важке похмілля, що зробить відчуття особливо незабутніми.

Гранично допустима доза: 300 мл.

Вина (12-15% об.)


Бахус і амур йдуть рука об руку ще з часів Стародавньої Греції. Вино завжди було засобом розпалити пристрасті, що й призводило до оргій і вакханалій. У Росії ці античні традиції підтримувалися не одним поколінням студентів. До речі, інтимні вечори при свічках з'явилися лише в XX столітті завдяки кінематографу.

Вино має приємний смак, містить масу корисних речовин і вітамінів, і при помірному вживанні здатне забезпечити приємний вечір, що перетікає в не менш приємну ніч. Слід сказати, що греки розбавляли вино водою, щоб сп'яніння не було сильним, і вважали, що нерозбавлене вино п'ють тільки відсталі варвари.

Вино протипоказано: при виразці шлунка, діабеті і схильності до алергічних реакцій. Речовини, що містяться в ньому, можуть викликати задишку, слабкість, висип. Не кажучи вже про звичайну печії, яка зустрічається навіть у здорових людей при вживанні червоненького. Який вже тоді секс

Гранично допустима доза: 200 мл червоного вина, 300 мл білого вина.

Горілка (40% об.)

Хоча горілка не вважається романтичним напоєм, з прагматичної точки зору вона є чистим алкоголем. Він не містить сторонніх домішок і не викликає непередбачуваних побічних ефектів.

Сп'яніння від горілки настає повільніше, ніж від газованих напоїв, і повільніше проходить. Треба пам'ятати, що у горілки дуже короткий період між піднесеним станом і середнім і важким сп'янінням. І період цей буває складно зловити.

Гранично допустима доза: 100 грамів.

Коньяк (40-42% об.)

Коньяк - продукт перегонки виноградного вина. Він витримується в дубових бочках з подальшою технологічної доопрацюванням. Коньяк багатий речовинами, сприятливо впливають на серцево-судинну систему, знімають напругу і втому. Його аромат і смак тонізують не тільки в біологічному, а й у психологічному плані. Саме чарку коньяку перед сексом найчастіше рекомендують сексопатологи.

Це напій благородний, і перед ним існують певні зобов'язання. Якщо вже вирішили «розігріватися» коньяком, то на ранок вам слід піти, поки партнер ще спить, прихопивши з собою пляшку з залишками коньяку, зателефонувати після обіду, подякувати за прекрасний вечір, навіть якщо зустрічатися більше ніколи не планується.

Гранично допустима доза: 50-100 грамів.

Ми розглянули найзагальніші аспекти використання алкоголю перед заняттям любов'ю, але не треба забувати, що реакція на спиртне строго індивідуальна. Кому-то краще взагалі не експериментувати, а хтось, навпаки, знайде в такому допінгу додаткове задоволення. Головне, пам'ятати прості слова про «пий, але знай міру».

Олексій Подольський
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю