» » » Топ-7 застарілих міфів про презервативи
Усі новини

Топ-7 застарілих міфів про презервативи

Топ-7 застарілих міфів про презервативи

Про презервативи ходить безліч міфів і вигадок. І деякі люди, продовжуючи в них вірити, часом піддають своє здоров'я і здоров'я партнера чималим загрозам. Тому ми хочемо розвінчати найпопулярніші на сьогоднішній день міфи про презервативи
Напевно ти чув про важливість контрацепції, але також ходить безліч чуток і міфів про неї. Найпопулярніший спосіб запобігання - презерватив - лідирує і за кількістю помилкових суджень навколо себе.

Сьогодні ми розповімо тобі 7 таких міфів, в які давно соромно вірити.

1. Задоволення від сексу в презервативі менше

Все ще вважаєш, що кондоми знижують чутливість? Може колись так і було, але сучасні презервативи настільки тонкі, що вплинути на відчуття під час сексу ніяк не можуть. Доктор Рейгана МакДональд-Моузлі, провідний фахівець з Американської федерації планування сім'ї стверджує, що, за даними досліджень, люди і з презервативом, і без нього, оцінюють свій секс однаково.

2. Презерватив не надійний

На сьогоднішній день ще не винайдено більш надійного засобу контрацепції. Гарантія становить цілих 98%.

3. Презерватив надійний на 100%

Повністю надійного засобу, на жаль, не існує. Але 98% - це і так дуже багато. Тому нехтувати презервативом точно не варто, так ти завжди будеш захищений від будь-яких небажаних наслідків.

4. При оральному сексі кондоми не потрібні

Крім вагітності це засіб захищає ще від всіляких захворювань, а багато, такі як герпес або вірус папіломи людини, можуть передаватися при будь-якому тілесному контакті. Тому експерти радять використовувати кондоми навіть при оральному сексі.

5. Два презерватива надійніше, ніж один

Надмірна помисливість може зіграти з тобою злий жарт. Якщо надіти відразу два презерватива, в процесі вони будуть тертися один об одного, тоді ризик прориву лише зросте. Одного якісного кондому завжди достатньо.

6. На деякі пеніси презерватив не налізе

Пеніс не може бути занадто великим для презерватива, може бути невірно підібраний розмір. Це засіб контрацепції дуже еластично, і кондоми великих розмірів можуть розтягнутися аж до 45 см за даними National Health Services.

7. Розмір презерватива не має значення

Насправді - величезна. Занадто великий буде сповзати, а маленький може порватися. Визначається розмір не стільки довжиною, скільки шириною пеніса. Продаються презервативи різних розмірів: від найменшого S (3-4 см в ширину), до найбільшого XXXL (більше 62 см в області головки і 5 см біля основи).

А що ти думаєш про це? Які ще дурні міфи про презервативи ти чув? Поділися в коментарях!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю