Усі новини

Уроки інтиму з блакитного екрану

Уроки інтиму з блакитного екрану

Створіть будинку обстановку "як у кіно", радять сексологи
Згадайте кадри еротичних сцен якогось фільму. Напівтемрява, жадібні тіні свічок на оголених тілах коханців Створіть будинку обстановку "як у кіно", радять сексологи, і ви отримаєте зовсім нові відчуття від вашого інтимного спілкування!

Геть ковдру!

У реальному житті: 40% пар займаються сексом виключно під простирадлом або ковдрою. На екрані: актори ніколи нічим не накриваються. І це не випадково! Вдаючись любові під ковдрою, ви позбавляєте себе можливості бачити тіла один одного, в той час як сексологами доведено; для 95% чоловіків і майже третини жінок зорові образи є найважливішим еротичним стимулятором. Спробуй! Заздалегідь подбайте про електрообігрівачах - вас не буде бити озноб, чи не з'явиться нееротичний "гусяча шкіра", і ви зможете постати один перед одним оголеними без сорому і дискомфорту.

Цур, сережки не знімати!

У реальному житті: 89% чоловіків і 74% жінок лягають в ліжко оголеними, 93% жінок попередньо знімають з себе всі прикраси.

На екрані: актори майже ніколи не бувають повністю голі; плюс до того у жінок обов'язково мерехтять у вухах сережки, у чоловіків - ланцюжок на шиї.

Тіла виглядають набагато еротичніше, якщо на них залишається хоча б одна деталь туалету. А сексологи навіть рекомендують починати прелюдію ще в одязі і обов'язково залишати прикраси! Яскраві, блискучі предмети на голому тілі заворожують, їх мірне позвяківаніе здатне порушити навіть пересиченого коханця. До того ж, торкнувшись випадково розпаленілої шкіри, вони подіють як секс-стимулятори, даючи контрастне відчуття прохолоди. На першому місці серед таких збудників стоять довгі сережки. (Недарма східні жінки для зустрічі з коханим надягали великі сережки.) Що ви залишите - мереживну білизну на жінці або ланцюжок на шиї чоловіка, - вирішуйте самі. Втім, можна не замислюватися над цим заздалегідь: просто почніть прелюдію в одязі, знімаючи деталі туалету поступово.

Де цим займатися?

У реальному житті: 96% пар займаються любов'ю виключно в своєму подружньому ліжку.
На екрані: кіношні сексомана люблять один одного в найнеймовірніших місцях - на більярдному столі, на підвіконні і навіть на килимку в передпокою!

І це не випадково! Коли до фахівців звертаються пари, що втратили інтерес до сексу, то перша порада, який вони отримують, - змінити обстановку. Збуджує сильніше віагри! Чому? З роками подружня спальня втрачає ореол пристрасті та перетворюється на місце для сну і відпочинку. Спробуй! У наших квартирах, якими б маленькими вони не були, можна знайти незліченну безліч зручних і нестандартних містечок. Наприклад пральна машина! Жінка сідає на працюючу пральну машину і обвиває стегна чоловіка ногами, він встає поруч (якщо не вистачає росту - підставляє табуреточку) Ви отримаєте незвичайні відчуття від потужного зовнішнього вібратора! Можна покласти на кришку машини рушник або простирадло, але не занадто товсті (це зменшує ефект від вібрації).

Говори, говори

У реальному житті: лише 35% чоловіків і 18% жінок під час близькості кажуть інтимні компліменти один одному або висловлюють своє задоволення.
На екрані: під час еротичних сцен актори безперестанку захоплюються один одним.

І це не випадково! Слова, які партнери вимовляють в момент любові, психологи називають "міткою" - вони як би позначають ті відчуття, які ви в цей час відчуваєте. Наступного разу ці слова викликають ті ж самі відчуття. Спробуй! Не мовчіть! Перебирайте всі відомі вам ласкаві прикметники, а також зменшувальні назви тварин і квітів. Коментуйте свої відчуття - не важливо, що саме ви будете говорити, головне - за допомогою слів постійно підтримується додатковий контакт з коханцем.

На світло і смак товариш не всяк

У реальному житті: у 12% пар дійство, як правило, відбувається в напівтемряві; 21% займається любов'ю при включеному каганці, зрідка - при свічках; 7% - вважають за краще яскраве освітлення і денний секс.
На екрані: тіла коханців майже завжди підсвічено незвичайним синім або червоним світлом. І це не випадково! Спеціальна підсвічування візуально усуває дефекти шкіри. Тіла та обличчя в світлі синьої (або червоною) лампи набувають екзотичний вид. Ви можете навіть не впізнати партнера або себе в дзеркалі - настільки зміниться ваш вигляд! Може навіть здатися, що ви обидва наділи маски. Це відчуття знімає всі психологічні заборони (раз це не я, то не варто турбуватися про те, "що дозволено, а що ні") - До речі, на Сході вважають, що фіолетовий - колір сексуальної жіночої енергії, тому саме таке освітлення має висвітлювати ритуальне злягання.

Спробуй! Обладнайте любовний куточок синьою лампою! Розташовуватися вона повинна нагорі - коли світло падає зверху, освітлені обличчя і тіло здаються набагато красивіше. А промені, що йдуть знизу, навпаки, можуть спотворити кого завгодно. Для тих, хто хоче додати в ліжку вогнику, рекомендуються лампи червоного кольору. Падаючи на сітківку ока, червоні промені надають сильну стимулюючу дію на нервові волокна. Недарма в різних країнах райони, де можна зняти дівчину для заняття сексом, висвітлюються саме червоними ( "Вулиця червоних ліхтарів" в Голландії).

Наслідуючи всім вищевикладеним радам, повірте, вашим любовним сценам зможе позаздрити навіть самий пікантний момент будь-якого фільму!
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю