Усі новини

Шкідливі сексуальні звички

Шкідливі сексуальні звички

Кажуть, в ліжку можна робити все, що заманеться, аби це радувало обох партнерів. Виняток із правила - так звані, шкідливі звички
Чого не потрібно робити в ліжку, бо ця дія може негативним чином позначитися на ваших відносинах.

Кажуть, в ліжку можна робити все, що заманеться, аби це радувало обох партнерів. Виняток із правила - так звані, шкідливі звички. Вони не радують нікого. Або майже нікого.

Займатися сексом в шкарпетках

Як і багато чоловіків, я не розумію, чому ж ця звичка шкідлива. Проте, в деяких країнах світу, в тому числі в Україні, не зняті носки є страшною образою. Ризикну припустити, що ця звичка в більшій мірі властива чоловікам з пивними (і не тільки пивними) животами, що заважають розгледіти на ногах ці самі нещасні забуті носки. Може бути, коли жінка ображається - це натяк на те, що фігура сексуального партнера стала недостатньо спортивної?

Ставити засоси

"Тут була Катя" ( "Тут був Вася"), - каже поставлене на шию клеймо. Напевно, Катя з Васею думають, що нас ощасливили - такі ось вони пристрасні коханці. На ділі від засосов одні неприємності. Дружини-чоловіки починають здогадуватися про адюльтер і влаштовують сцени ревнощів. Начальство перестає вірити, що ми запізнилися на роботу, тому що переводили через дорогу стареньку і застрягли в ліфті. Друзі-приятелі не пропускають нагоди з'єхидничав: "Знову собака покусав? Або на цей раз праскою обпікся?"
І, нарешті, шия з синявою - це просто неестетично!

Сміятися під час занять сексом

Ну, дійсно, кому приємно, коли в найвідповідальніший момент партнерка починає реготати? Видовище сміється голої жінки взагалі не для людей зі слабкими нервами, а тут
Однак ж бувають і винятки, коли можна і потерпіти. Припустимо, ваша дама - убита КВНщіца або, не дай бог, Олена Воробей. Хто знає, як у цих жінок мізки влаштовані? Може бути, для них гумор - стиль життя? Може бути, вони звикли під час сексу розповідати анекдоти? Або навіть розігрувати смішні еротичні етюди або жартівливі сценки. Як же це, напевно, цікаво. Ось люди живуть!

Викидати у вікно використані презервативи

А що у нас під будинками? Зелені насадження. І ось він висить на гілці А ти виходиш вранці з під'їзду і його виявляєш. І відразу стає якось не по собі, і думаєш: "Бабусі вийдуть, діти а він бовтається прямо перед вікном другого поверху, білий такий " Але з іншого боку, що з ним ще робити? Хоча там щось має бути написано в інструкції, візьму китайсько-російський словник і подивлюся.

Відволікатися під час сексу

Як варіант, дивитися телевізор. Деякі дівчата досягають справжніх вершин мистецтва і примудряються робити це під час минета. Боротися можна тільки, прочитавши лекцію про перенапруженні кругових м'язів очей і, як наслідок, погіршення зору.

Відволікатися можна і на розмови. Якщо вони ведуться на абстрактні теми - ще півбіди. Набагато гірше, коли це виглядає так: "Вася робить по-іншому" або "Дай мені телефон. Катруся, привіт! Ну, як ти? (А ти продовжуй, продовжуй )". Безумовно, є пари, для яких розмови під час сексу є звичайною справою. А іншим скажу, що в секс-шопах продаються відмінні кляпи.

Приймати секс-стимулятори

Віагра і Сіаліс продаються в будь-якому аптечному кіоску, але багато чоловіків користуються цими препаратами і при відсутності проблем з ерекцією. Так, про всяк випадок. До чого це призводить? По-перше, "про всяк випадок" вони практично марні. По-друге, навантаження на серце під час сексу і так зростає в кілька разів, в порівнянні зі станом спокою, а побічна дія препаратів-стимуляторів викликає підвищення тиску. Таким чином, на кровоносну систему людини, що прийняв віагру, доводиться вже подвійне навантаження, а якщо ще поверх залакувати горілочкою, то оргазм може стати останнім

Секс під градусом

Щоб зняти напругу, ми іноді випиваємо. І не обмежуємося келихом вина, широка українська душа вимагає розмаху. А потім нас тягне на всілякі подвиги, сексуальні в тому числі. Звичка така. Жінкам-то що? Лежи собі і отримуй задоволення, а от чоловікам в стані алкопередоза доводиться вирішувати три архіскладні завдання: як почати, як закінчити і як потрапити туди куди треба.

Крім того, в стані "дранка" ( "в мотлох", тобто) головними ворогами стають речі, з якими треба проводити дії: презервативи, тюбики з мастилом. Лубрикант норовить повністю видавитися на свіже простирадло, презервативи рвуться і розкидаються в різні боки. Згоден, на рідкість шкідлива звичка

Куріння в ліжку

Може це звичайно і шкідливість, але я від неї не відмовлюся ніколи. Як і від безлічі інших шкідливих звичок. Що означають шкідливі звички, коли ви любите людину з усім його з усіма його недоліками? Любити - значить прощати.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю