Усі новини

Секс на роботі. Плюси і мінуси.

Секс на роботі. Плюси і мінуси.

Напевно думка про флірт з симпатичною співробітницею не раз розбурхувала твій "розум обурений".
Як відомо і підручника анатомії, природа створила дві особини людини розумної - чоловічу і жіночу, які, за твердженням старого Дарвіна стали сьогодні тим, що ми собою представляємо лише тому, що навчилися справно працювати (окремо або в колективі). Удосконалюючи знаряддя праці, ми досягли чималих висот у порівнянні з нашими доісторичними предками, але, як і раніше, як і багато мільйонів років тому, особина чоловічу тягне до особини жіночої (і навпаки), причому як поза трудового дня, так і безпосередньо на робочому місці.

Що поробиш - "основний інстинкт" не дрімає, і де б не розгорталася твоя трудова діяльність, будь то "крута" фірма з іноземними інвестиціями або цех рідного заводу, напевно думка про флірт з симпатичною співробітницею не раз розбурхувала твій "розум обурений". Але перш ніж робити реверанси в бік блондинки за сусіднім комп'ютером (верстатом, прилавком), ти, як справжній чоловік, повинен знати все про службовий роман і про те, чим він зазвичай закінчується. І не говори потім, ми тебе не попереджали

Отже, еротичні "домагання" і сексуальні пригоди на робочому місці можна умовно розділити на 4 групи:
-секс за службовим обов'язком;
-секс заради кар'єри;
-секс заради сексу;
-секс в ім'я створення сім'ї.


Заінтригований? Тоді читай про кожний випадок докладніше. Може, один з них підійде і тобі

1.Секс за службовим обов'язком.

Постійне лідерство в цьому питанні належить, природно, секретарок. (Нехай не ображаються ті сумлінні і цнотливі з них, кому по чистій випадковості попалася на очі ця жахлива стаття.) За даними деяких джерел, в нашій країні майже 80% секретарок ділять зі своїм босом не тільки службові обов'язки, але і ліжко (крісло, диван, стіл, підвіконня), а також супроводжують шефа на "просунуті" презентації, бізнес зустрічі, шоу в якості "ескорт послуг". (Це не те, про що ви подумали. Хоча не далеко від істини. Мається на увазі секретарка як ефектний "акомпанемент" шефа.)

До речі, тому в оголошеннях по найму на роботу в якості секретаря-референта невід'ємним і основоположним вимогою є вік - не старше 27 років і зовнішні дані топ моделі. Лише у 10% начальників наявні секретарки старше 35 років з граціозністю "потворної Ельзи" і то, в основному, якщо секретарку шефа (з усією ретельністю підходу до теми) вибирає його дружина.

Отже, як казав один вельми досвідчений експерт з кадрів, сексуальні послуги давно пора ставити секретарок в посадові обов'язки.

Коли трапляється?

У більшості випадків, коли є шеф і його секретарка.

Де відбувається?

У кабінеті начальника, у неї вдома, в готелі, в приймальні, в кабінеті з буквами WC, в загальному, де начальнику буде зручно

Згадуючи в зв'язку з цим нещасного Білла і підступну Коніку Левінські, і то, як вона зуміла зробити з Президента шанованої країни "козла відпущення" (хоча сама бігала до нього в "оральний" , пардон, овальний кабінет), залишається тільки захоплюватися нашими вітчизняними секретарками , яким ніколи і в голову не прийде оголосити на всю країну, що їх, даруйте, "мають" президенти, хай не держави, а приватної компанії

Які ризики виникають?

Плюси (+). Поки секретарка виконує всі свої обов'язки виглядає відповідно до протоколу, їй нічого не загрожує. Навпаки, можлива добавка до окладу і шанс провести відпустку на Канарах (природно з шефом). До того ж, як показала практика, начальники іноді одружуються саме на своїх секретарок.

Мінуси (-). Як тільки вік секретарки перевалить за згадану планку або спектр її сексуальних фантазій здасться шефу недостатнім, її місце займе інша - молодший і поактивней. Секретарці же в кращому випадку запропонують іншу посаду і в гіршому - просто звільнять, щоб не нагадувала своїм виглядом про "гріхопадіння" боса.

2.Секс заради кар'єри.

Один з найпоширеніших і швидких способів отримати бажану посаду. Причому досить популярний у обох статей. За статистикою, цим шляхом ідуть до захмарних вершин і жінки (32%), і чоловіки (18%), у яких бос в спідниці.
Сексуальної мішенню в цьому випадку може виступати не тільки глава фірми, - "для справи" використовуються і чиновники середньої ланки, від яких може залежати просування по службовій драбині. І тут, як на війні, важлива стратегія і тактика: потрібно вчасно дати зрозуміти шефу, що "любов - не зітхання на лавці", в іншому ж випадку, навіть "добившись" начальника, залишається можливість ні на йоту не наблизитися до заповітної посади

Коли трапляється?

Коли "низи" абсолютно не можуть терпіти зарплату в 05 у.о., а також просто впевнені в тому, що талантом просто зобов'язані займати більш пристойне місце, але поки ще не винайшли спосіб досягнення цієї мети більш звичним шляхом, тобто протиранием штанів і спідниць на трудовій ниві

Де відбувається?

Зароджується "глибоке" почуття кар'єрного зростання за допомогою сексу прямо на роботі: будь-яка мало-мальськи "грамотна" леді (так само як і джентльмен) має стандартний набір "кривлянь і стрибків", стовідсотково діючий на протилежну стать. А там уже справа за малим. У кращому випадку "претенденту" запропонують вечерю в невеликому ресторані, який плавно перейшов на чиюсь ліжко або ж шеф візьме з собою у відрядження (природно в СВ) з подальшим поселенням в одному готельному номері. У гіршому випадку це буде банальний секс на письмовому столі. Це вже хто на що здатний.

Які ризики виникають?

Плюси (+). Отримавши "відпрацьовану натурою" посаду на деякий час можна заспокоїтися. Поки "рухати" протеже шефа без його згоди ніхто не стане. І, можливо, що нова зарплата покриє "моральну шкоду". До того ж, можна зробити перепочинок і не так завзято доводити товстому лисому босові, що Том Круз поруч з ним просто відпочиває

Мінуси (-). Ось тут-то і починається найнеприємніше. Злісне нашіптування колег за спиною і їх натягнуті посмішки в присутності "підшефного (дружиною)" будуть супроводжувати його (її) до тих пір, поки не зміниться весь штат підприємства. А з репутацією хорошого фахівця можна попрощатися назавжди Людина, який отримав підвищення таким способом, буде об'єктом постійних пліток, і перемивати йому кістки будуть все, від прибиральниці до зама. До того ж, неприкрита заздрість товаришів по службі в стані дістати навіть самого завзятого "пофігіста". Так що, на нормальних відносинах з колегами можна поставити жирний хрест. Не виключена можливість, що особливо завзяті "доброзичливці" почнуть шукати прогалини в роботі "сексуального кар'єриста", і, будьте впевнені, знайдуть їх (порада: після захоплюючого сексу на ксероксі, на забувайте забирати копії-шедеври докази Ваших інтимних зв'язків), а там , дивись, і "за власним бажанням" попросять

3.Секс заради сексу.

Цей різновид "розваг" в робочий час практикують всі співробітники, які не мають кар'єрних підгрунтя. Тут все ясно і просто - взаємно цікавлять один одного в сексуальному плані сторони знаходять можливість "злитися в екстазі" прямо на робочому місці (а також поза ним). Причому такий секс відбувається за взаємної згоди підлог, без морального збитку і без претензій на "близьке знайомство".

Коли трапляється?

Коли двоє працюючих разом людей без відриву від виробництва "приборкують" своє лібідо.

Де відбувається?

Де завгодно - від підсобки до кабінету - було б бажання. На це, до речі, не потрібно багато часу. Досить ¼ обідньої перерви.

Між іншим, в деяких американських штатах обідню перерву спеціально продовжений на годину: як показали дослідження, якщо під час перерви працівники встигли позайматися любов'ю, продуктивність їх праці підвищується на 100% А тому секс на роботі заохочується на рівні законодавства Ось так-то!

Які ризики виникають?

Плюси (+). Гострий і спонтанний секс як ніщо інше збуджує обидві сторони. Ефект же від того, що ось-ось відчиняться двері і хтось застукає парочку, надає пікантності ситуації. Ну, а якщо дійсно хтось "вломитися" в невідповідний момент, все інтелігентно зроблять вигляд, що нічого не помітили.

Мінуси (-). Не завжди швидкий секс буває якісним, що надовго може відбити охоту експериментувати на стосі документів з давящим в лікоть діркопробивачем або в тісному гардеробі. До того ж, гострота відчуттів швидко притупляється, і з часом інтерес до партнера сходить нанівець, а його присутність починає дратувати все сильніше. Як то кажуть, ніщо не вічне

4.Секс заради шлюбу.

"Завзято" культивована прекрасною половиною методика створення сім'ї на робочому місці. Тут маються на увазі щирі і ніжні почуття двох сторін (або, хоча б, для початку, однією) або бажання неодмінно (нарешті, знову, в кінці кінців) вийти заміж. Причому обидва варіанти ведуть виключно в ЗАГС.

Коли трапляється?

Коли двоє знаходять один одного саме на роботі. Потім починається поетапне залицяння - від платонічних зітхань до конкретних дій.

Де відбувається?

Плато-фаза виникає на очах "вражених" товаришів по службі, всіляко заохочують чесне "комсомольське" почуття. Інтимна фаза, як правило, має місце як на роботі, так і у вільний від роботи час в будь-якому зручному для цього місці. Завершуються обидві фази дводенним гулянням колег на весіллі і триденним отгулом всього колективу після згаданої події.

Які ризики виникають?

Плюси (+). Службовий роман окрилює обидві сторони і вони з нетерпінням і радістю, нехарактерною для них досі, поспішають на своє робоче місце. Шлюб, тобто створення нової "осередку суспільства" в окремо взятому колективі вітається начальством. До речі, кожен восьмий шлюб укладається саме між колегами по роботі, і, прийнято вважати, що такі союзи існують довше. До того ж, отримавши штамп у паспорті, подружжя переносять свої позапланові сексуальні контакти з робочого місця в спільну постіль.

Мінуси (-). Не завжди довга взаємна симпатія призводить до одруження. Найчастіше флірт на роботі закінчується повним і безповоротним розривом. І тоді проблем не уникнути: кожен день ніс до носа стикаючись зі своїм колишнім і намагаючись зберегти при цьому хорошу міну і зовнішній спокій, коли хочеться розбити об його голову начальницький факс, недовго впасти в депресію або заробити нервовий зрив. Найчастіше в такому випадку однієї зі сторін доводиться ретируватися і підшукувати собі більш "спокійну" роботу.

Загалом, ми тебе попередили. Тепер, будучи підкованим в цьому делікатному питанні, ти вільний чинити так, як тобі заманеться, як втім, ти завжди і чиниш.

P.S. Але якщо ти все-таки вирішив домогтися "близького" знайомства зі своєю колегою і впевнений, що зупинити тебе не зможе навіть стрімке зростання курсу долара, тоді знай: способів зійтися на короткий час з працюючою разом з тобою дамою значно більше, ніж у всіх інших випадках. Отже:

1) У вас спільна справа, і ви завжди можете про нього поговорити: виробнича тема легко переходить в обговорення інтимних питань. Порада: обговори з нею останні новинки на речовому ринку, похвали її смак (так вміло поєднувати всі кольори веселки в діловому костюмі може тільки вона), пообіцяй дізнатися, чим закінчиться черговий бразильський серіал - ти вже в фаворі.

2) Ощаслив її своєю допомогою: виконай за неї квартальний звіт, набери 850 сторінок потрібного тексту, заміни її на 20 хвилин, щоб вона встигла забігти в найближчий парфумерний магазин - і ти вже на півдорозі до успіху.

3) Зроби їй несподіваний сюрприз: мається на увазі не ураганне розорювання двері з криком: "Не чекали ?!", а невеличкий букетик квітів або шоколадка, супроводжувана фразою: "Зроби паузу - з'їж" Твікс "!

4) Проведи з нею обідню перерву , Замість громадського харчування їдальні зайди з нею в кафе неподалік від роботи, замов що-небудь і не забудь при цьому сам розплатитися. Порада: не замовляй екзотичні страви, не те ризикуєш провести залишок робочого дня в кімнаті з буквою "М".

5) Проведи її додому після роботи. Якщо ти на машині, ще краще. Порада: попередньо почистити салон і ліквідуй всі сліди перебування в ньому інших жінок. Відвези її на таксі, якщо своєї машини не маєш. Тільки не треба важко дихати і класти руку їй на стегно. Ввічливо попрощайся до завтра.

6) Напиши їй любовну записку (Бажано без помилок). Повір, всі жінки "ведуться" на це. Так, ти не Байрон, тому не захоплюйся здиранням фраз з любовних романів, можливо, вона їх вже читала. Напиши що-небудь просте і доступне. Навіть клаптик паперу з твоїми кострубатими літерами буде для неї дорожче тримісячного абонемента в клуб "5 елемент", і вона з благоговінням поставиться до твоєї записці, як до вершини епістолярного жанру. Непомітно підсунь їй записку в сумочку і чекай результату, але не занадто довго, а то хіба мало таких розумників з "Твікс" і квіточками
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю