Усі новини

Стривай, я сам!

Стривай, я сам!

Дуже приємно роздягати жінку самому, і це скоріше прийшло в процесі еволюції, що протікає тисячоліттями

Думаю, ніхто не проти, коли жінка роздягається сама з таким азартом, що паморочиться голова. Але це окремий епізод. Дуже приємно роздягати самому, і це скоріше прийшло в процесі еволюції, що протікає тисячоліттями.

Чоловік - годувальник, мисливець, завойовник, в деякому плані агресор і підкорювач. І відповідно до такого поданням і розвивався його менталітет. Тактика, використовувана під час полювання і ведення війни, практично однакова - захоплення окремих територій і локальні битви з ворогом, взяття генштабу і власна смерть у фінальній битві чи капітуляція супротивника.

Перенесемо цю тактику в ліжко. Окремі території і локальні битви - це одяг, при цьому, чим ближче ганчірка до тіла, тим більше дух захоплює. Генштаб - повне володіння жінкою. Так ось, роздягаючи жінку, повністю керуєш процесом і розумієш, наскільки противник готовий до підняття білого прапора. Знімаєш сукню, костюм, брюки, видаляєш перший образ: легковажної дівчата, пихатої кокетки, ділової бізнес-вумен.

Перший рівень пройдений, перемикається увагу на оцінку нижньої білизни. Червоний бюстгальтер або чорне бікіні відкриває настрій жінки. Якби вона швидше зняла зі свого тіла трусики, до речі, зазвичай це робиться разом з верхнім одягом, хіба можна було б побачити її настрій. Біле мереживну білизну додає якоїсь чистоти, наївності, червоне - пристрасті, чорне - таємничості, жовте, зелене Жінки часом неприборкані в своїй фантазії на вибір кольорів і відтінків, а також складності конструкцій. Повернемося до роздягання. Побачивши прекрасне жіноче тіло в трусиках, злегка прикривають інтимні ділянки, прокидається уяву і виникає план дій. І зривається все одним рухом або повільно надається допомога в сповзання шлейки з плеча. Часу на нижню частину може катастрофічно не вистачити, так як розмір штанів підбирається в стані шопінгу, а не інтиму. Об'єкт володіння роздягнений - території завойовані. Якщо опору не було протягом усього минулого часу (приблизно 2-3 хвилини), то проблем з взяттям "генштабу" не буде. Ну, а далі головне - не облажався. Потрібно зауважити, що навіть, якщо не було опору, то почуття захоплення було присутнє. Роздягання людини - це якесь зняття легкої захисту і обеззброєння. І жінка задоволена (вона ж таки не загарбниця, любить, щоб її підкорювали), і чоловіча природа не постраждала.

Хоча не будемо приховувати, що все під настрій. Потім, все починається і закінчується не так, як було намальовано. Все це красиво і правильно на папері. Насправді, головне - взаємне задоволення і вогонь в очах, а процедура роздягання пройде сама собою, як по маслу.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю