» » » Чому секс не складається, або складається не дуже?
Усі новини

Чому секс не складається, або складається не дуже?

Чому секс не складається, або складається не дуже?

7 основних причини масових сексуальних проблем
На початку минулого століття Зигмунд Фрейд зробив свого роду революцію, змусивши суспільство визнати існування очевидного - сексу і сексуальності, що пронизує всю людське життя.

Далі - більше: вільна вдач, зняття сексуальних табу, визнання жіночого оргазму і права жінки отримувати задоволення в ліжку Але минуло лише кілька десятків років, і Віктор Франкл, екзистенціальний психолог і логотерапевт, зауважив в своїх роботах, що масові сексуальні проблеми - статева холодність, складності з досягненням оргазму і імпотенція - з'явилися у чоловіків. У чому ж справа? Чому секс не складається, або складається не дуже?

1. ГОНКА ЗА оргазму

У «щасливі» вікторіанські часи чоловік не замислювався про те, яке його дружині в ліжку, адже ladies do not move (тобто, вважалося, що «справжня леді» має залишатися абсолютно безпристрасно і не має права будь-яким чином продемонструвати задоволення, яке вона отримує від сексу - якщо, звичайно, отримує, що при такому підході дуже сумнівно).

Він відвідував дружину тоді, коли йому це було потрібно, вона майже постійно ходила вагітною або годувала і поралася з дітьми, а світи чоловіків і жінок були далі один від одного, ніж Марс і Венера.

Зараз же цивілізований чоловік переконаний: він неповноцінний, якщо його жінка не відчула оргазму. А вона, в свою чергу, зосереджено «працює» (часом навіть і без лапок) на його оргазм. В результаті відбувається зміщення мотиву з процесу на мету: замість того щоб любити один одного, люди поводяться в ліжку так, ніби біжать чи то стометрівку, чи то марафон. В результаті обидва так вимотуються, що їм уже не до задоволення - секс перетворюється на конвеєр і стахановський рудник.

2. «НЕ ТРЕБА ГРЯЗІ!»

Хоча сам термін «психологічна кастрація» досить молодий, явище, яке він позначає, дуже старе, навіть давніші. А піддати психологічної кастрації можна і чоловіків, і жінок. Справа тут ось у чому: досить часто батьки, намагаючись протистояти засиллю оголеної натури і розмов «про це», намагаються виростити дітей в неприйнятті подібної «гидоти». В результаті і через роки, намагаючись почати особисте життя, діти не можуть позбутися думки про те, що секс - брудний. Огидний. Однак якщо раніше подібне стосувалося тільки жінок, то зараз цим же страждають і чоловіки. В результаті люди не можуть займатися любов'ю не тому, що у них проблеми з потенцією, а просто тому що «запрограмовані» не надто мудрими батьками на огиду до сексуальності і її проявів.

3. ЖЕРТВИ РЕКЛАМИ

Зараз навіть реклами йогурту, і ті рясніють напівоголеною натурою, причому натурою кукольно-целулоїдною, вигладженою годинами, проведеними в фітнес-клубах і салонах краси, а також професійної зйомкою і обробкою у фотошопі. Якщо простіше - насправді цих рекламних красунь і красенів не існує. Однак вони цілуються і обіймаються всюди - на екранах телевізорів, на глянцевих сторінках модних журналів і на рекламних стікерах в метро. І люди починають вірити, що той, хто хоче любові і сексу, повинен виглядати і рухатися відповідне, і вимагають того ж від партнерів.

4. «НЕ ПРИВІД ДЛЯ ЗНАЙОМСТВА»

«Секс - відмінна фізична навантаження!», «Секс допоможе вам зберегти молодість!», «Секс дозволяє вироблятися гормонів задоволення!», «Тобі нудно? - Заведи роман! », І так далі. Знайомі слогани? Ними рясніють і чоловічі, і жіночі журнали. Секс при такому підході бачиться певним засобом з арсеналу чи то медицини, чи то фітнесу і spa-салонів, процедурою. Але чи багато емоцій викликає партнер, з яким займаєшся коханням, щоб схуднути? Та й не партнер він зовсім виходить, а тренажер, не більше того.

5. КІЛЬКІСТЬ ЗАМІСТЬ ЯКОСТІ

Апогеєм сексуальної революції стало те, що такого числа сексуальних партнерів, за яким буде явно «занадто» і «занадто», не існує. Ну людина просто вибирав. Пару раз напився в гуртожитку. Якось не в міру романтично поспілкувався з компаньйонку на пікніку. Ну попросив симпатичну викладачку про незаслуженому заліку. Ну, і взагалі Зрештою інтерес до неповторної індивідуальності партнерки падає, іноді до нуля. Адже «це просто ще одна». Якщо вона скаже чи зробить що-небудь не те, завжди можна знайти заміну. А то і дві. І поступово починає здаватися, що «всі вони» на одну особу, і не тільки особа, і ніхто вже не збуджує.

6. ФЕТИШ

Якщо раніше явище дами в панчохах і корсеті можна було спостерігати хіба що в борделі або стриптиз-барі, то тепер тільки ледачий не радить всім підряд «урізноманітнити відчуття» наручниками, вібраторами hi-tech і рожевими костюмами кролика, причому все це можна купити буквально за кутом, благо секс-шопи і «інтими» зараз є всюди. Іноді здається, що «просто секс» без додаткових елементів в найближчому майбутньому стане швидше винятком, ніж правилом.

Але не варто забувати, що фетиш потихеньку може зайняти місце партнера. Так що якщо той постійно просить вбиратися в костюм кролика, то це, швидше за все, означає, що вміст костюма йому не дуже цікаво. В общем-то, він спить з кроликом

7. «СТАНЬ КРУТІШЕ!»

Ще одна ідея, що вбиває секс на корені - успішність. Сучасні люди схожі на демонологов, які витрачають життя на те, щоб викликати сексуального суккуба, а коли їм це нарешті вдається, поняття не мають, що з ним робити. Те ж саме відбувається з хлопцями, які намагаються заробити грошей на «круту тачку», і з дівчатами, які вбиваються в фітнес-клубах і салонах краси, щоб виглядати як Кейт Мосс. Поступово вони забувають, для чого, власне, все це затівалося, і їх сексуальним партнером стає що завгодно - робота, ідеальні груди, звання академіка - але тільки не людина.

Висновок банальна і проста: щоб успішно займатися любов'ю, не потрібно думати про те, як ви виглядаєте в ліжку, скільки разів ви довели один одного до оргазму, чи є у вас кубики на пресі і скільки грошей в гаманці. Потрібно просто хотіти партнера, любити його тіло і бути з ним тут і зараз, ні про що інше не думаючи. Це-то, зрозуміло, і є найскладніше.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю