Усі новини

Про це краще помовчати

Про це краще помовчати

Практично кожен чоловік зможе згадати хоча б одну досить пікантну ситуацію, яка негативно впливала на стан

Напевно, практично кожна людина зможе згадати хоча б одну досить пікантну ситуацію, яка негативно впливала на стан «стояння» буквально за кілька сантиметрів до уподобаної горизонтальній площині і напередодні сексуальних насолод.

Під цю категорію потрапляє абсолютно недоречний і несвоєчасно поставлене запитання, і незграбний, погано сформульований комплімент, і раптове нагадування про те, що рахунки ще не сплачені (а грошей то немає, адже вони витрачені на її нову кофтинку і похід в салон краси).

Тому, ми постараємося влаштувати невеличкий «розбір польотів», тобто тих промахів, які кожен з нас може допустити як напередодні сексуальних задоволень, так і тоді, коли обидва партнери вже повністю оголені.

Розпитати про подібні осічка ми вирішили і чоловіків і жінок. У сильної половини людства різкий спад їх порушення і «бойовій готовності» видно буквально неозброєним оком. Це жінкам під силу приховати зникле сексуальне бажання. Але аж ніяк не чоловікам.

Під час опитування чоловіки спантеличили дослідників, запитавши, чи варто взагалі в ліжку задавати питання ?! На їхню думку рот в ліжку призначений для зовсім інших справ, і розмови в ліжку - це явно зайвий елемент. Вигуки - цілком доречні. Коли з поведінки жінки видно, що вона отримує задоволення від усього процесу, чоловік може просто мовчки перейти до справи.

Жінок дуже сильно ображає і пригнічує питання «Скільки у тебе їх було?».

Більш того, їх просто вводить в ступор, коли чоловік починає придумувати абсолютно неймовірні назви для найбільш інтимних частин тіла (дружок, пломбірчік, дірочка, норка, свій хлопець).

Жінкам дуже не подобається, коли чоловік, дізнавшись, що таке кліторальний оргазм, починає займатися стимуляцією клітора і клиторальной зони з таким завзяттям, наче здійснює дуже жорсткий варіант кастрації.

Крім того, жінкам не подобається, якщо під час сексу їх партнер намагається з ними поговорити ні про що, або намагається жартувати.

Жінки терпіти не можуть, якщо відразу після сексу чоловік відвертається і починає хропіти!

В общем-то, існує величезна кількість всіляких невербальних знаків, які видають жінку і її думки з головою. І для чоловіків подібне питання завжди представляє величезний інтерес. А жінки продовжують викручуватися, і дотримуються правила, проспіваному Алеегровой: «Хто у нас не перший, той у нас другий».

Деякі чоловіки стверджують, що, якщо вірити радам сексологів, то ніколи не варто питати у жінки, чому вона так погано пестить чоловіче тіло. При цьому чоловіки також вважають, що питання про кількість чоловіків - це цілковита дурниця, адже яке це має значення, якщо сам чоловік спить з чужою жінкою не вперше ?! Що від цього може змінитися? Якість сексу? Досконалий абсурд!

При цьому жінки цікавляться, що ж їм робити, якщо їх ставлять до стінки, і починають люто випитувати, чи був у них оральний, груповий або анальний секс ?!

Представники сильної статі стверджують, що подібні питання можуть задавати хіба що хлопчики не старше 20 років, у яких просто немає достатнього досвіду. Їм здається, що з ними партнерці сподобається значно менше, ніж з її попереднім кавалером. Ось вони і починають відчувати численні комплекси.

Один з чоловіків висловив свою думку з даного питання, заявивши, що в ліжку потрібно не з'ясовувати біографію один одного, а працювати. Можна, звичайно, відповісти з гумором. Але питання про те, чи вимкнув чоловік праска, чайник або каструлю, буде абсолютно не до місця.

Ще один чоловік заявив, що він може довго налаштовуватися на сексуальний контакт, в той час як партнерка в самий невідповідний момент скаже щось таке, що моментально викличе дуже неприємні спогади. Наприклад, вона цілком може запитати про інших жінках. В результаті такого, несвоєчасно заданого, питання, чоловік просто замикається в собі, стаючи гранично ввічливим з жінкою. В інших випадках він може стати більш лютим і різким. Причому це зовсім не означає, що у них не буде сексу, просто чоловікові навряд чи вдасться бути досить ніжним і терплячим. Цей же чоловік твердо заявив, що ніколи не призначить друге побачення жінці, здатної викликати в ньому настільки негативні емоції.

Коли чоловік і жінка лежать поруч один з одним, коли вони відчувають тепло і розчиняються в своїх почуттях, навколишній світ для них просто перестає існувати. А в тому випадку, якщо ситуація інакша, то у відносинах можуть виникнути серйозні труднощі.

Тому, постарайтеся запам'ятати наступне:

Ми дійшли згоди щодо того, що постіль не є тим місцем, в якому потрібно вивчати біографію один одного. Подібні розмови краще відкласти на інший час.

До всього іншого, не варто намагатися з'ясувати лежачи в ліжку кількість попередніх партнерів. Чого ви хвилюєтеся і напружуєтеся, якщо вона або зараз тут і з вами, а не з кимось іншим?

Не варто забувати і про дипломатичності, якщо у вас виникло бажання спробувати займатися сексом в позиції «69», або ви хочете втілити деякі зі своїх сексуальних фантазій. Не варто заганяти свого партнера в кут, задаючи йому питання, чи пробував він так чи сяк. Просто запропонуйте йому спробувати щось новеньке разом.

Візьміть до уваги, що ніколи не варто замислюватися про те, як саме ви виглядаєте в самий розпал любовних утіх. Просто розслабтеся, і отримуйте задоволення! Не забуваючи, звичайно ж, про те, щоб зробити приємність і своїй партнерці.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю