» » » 5 поз для чоловіків, які зроблять секс яскравим і приємним
Усі новини

5 поз для чоловіків, які зроблять секс яскравим і приємним

5 поз для чоловіків, які зроблять секс яскравим і приємним

Кожен чоловік має свої улюблені пози в сексі. Але є 5 позицій, які доставлять максимум задоволення. Про них ми сьогодні і розповімо
Чимало статей присвячено позам для жінок або обох партнерів. Набагато менше говориться про те, що краще для чоловіків. У сьогоднішній статті ми спробуємо вирівняти інформаційний дисбаланс.

У кожного чоловіка є свої переваги в сексі в плані позицій. Але є 5 поз, які дозволять відчути максимум задоволення.

Важливий нюанс

У сексі чоловікам важлива не тільки стимуляція ерогенних зон, але візуальне задоволення. Важливо бачити тіло партнерки з ефектних ракурсів, спостерігати за її рухами і емоційним станом.

Жінка зверху

Чоловіки, як правило, вважають за краще бути головними в сексі. Однак більшості з них подобається поза, коли жінка зверху. Сильна стать збуджує, коли дама бере ініціативу в свої руки і рухається під час статевого акту сама. При цьому чоловік спостерігає за її грудьми (або ж спиною) і рухами тіла.


Принцип пози простий - він лягає на ліжко, а вона сідає на нього зверху. Темп рухів вона задає сама, а чоловік може їй допомагати рухами своїх стегон.

Трапеція

Чи не найлегша поза, але дуже збудлива для чоловіків. Партнерка лягає на спину, а чоловік притискає її до себе і входить всередину. Ритм статевого акту повністю під його контролем. Це відмінний вибір для тих, хто любить домінувати.

Дракон

Ця поза наповнить тіло феєричними відчуттями. Чоловік домінує і контролює ритм рухів.


Партнерці потрібно лягти на живіт, підклавши під стегна подушку. Партнер наближається до неї ззаду, приймає таке ж положення і проникає в неї.

Ноги на плечах

Поза забезпечує глибоке проникнення і візуальний контакт, що особливо подобається чоловікам.

Жінка лягає на спину, піднімає ноги і кладе їх на чоловічі плечі. Під час інтиму чоловік злегка нахиляється вперед, щоб торкатися її стегнах і спостерігати за рухами тіла.

Поза лотоса

Позиція так називається недарма. Чоловік сідає в позу лотоса, схрестивши ноги, а жінка сідає на нього зверху, обіймаючи ногами чоловіче тіло. Темп задає жінка, рухаючи тазом.


Для чоловіка ця поза хороша тим, що груди партнерки контактує з його тілом. При цьому жінку можна притримувати за сідниці.

Перераховані пози подарують нові емоції і відчуття. Не бійся експериментувати, і секс відкриється для тебе з новою незвіданою боку.

А які пози в сексі тобі найбільше приносять задоволення?
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю