Усі новини

Як стати секс-гігантом?

Як стати секс-гігантом?

У вас є все - потужна мускулатура, "рельєф", силища, як у бика Але давайте поговоримо відверто

У вас є все - потужна мускулатура, "рельєф", силища, як у бика Але давайте поговоримо відверто: при всіх цих видатних зовнішніх якостях, які не ризикуєте ви виявитися неспроможним в ліжку? На жаль, ризикуєте, так як пристрасть до м'язового росту, часом, бере верх над здоровим почуттям міри. А в тренінгу, як і в будь-якій справі, потрібна поміркованість.

З точки зору фізіології, вправи зміцнюють не лише здоров'я, а й потенцію. Більш того, вони омолоджують організм. Вже доведено, що для чоловіків бодібілдинг - це джерело "вічної молодості". Тренінг і здорова дієта зміцнюють кістки і м'язи, спалюють жир, розвивають силу і витривалість, покращують настрій і сон - і все це разом призводить до підвищення сексуальної потенції. У чоловіків середнього і старшого віку вправи можуть навіть "підстьобнути" вироблення "юнацьких" гормонів.

Але щоб все це працювало, потрібна збалансована програма тренінгу: вправи з обтяженнями, аеробні заняття і розвиток гнучкості - в комплексі і в помірних дозах. 3-5 таких тренувань на тиждень по годині в день, і в спальні ви завжди будете на висоті. На то є маса чисто фізіологічних причин. Зокрема, вправи розширюють судини в печеристих тілах члена, тим самим покращуючи доступ крові, а значить, і ерекцію.

Психологія

Самі розумієте, секс - це не тільки фізіологія. Вражаюче багато тут залежить від самооцінки. З психологічної точки зору, самооцінка - один з найважливіших факторів сексуальності. Якщо ви незадоволені своїм тілом або соромитеся його, ви навряд чи зможете отримувати задоволення від сексу.

Наприклад, чоловіки з надмірною вагою часто мучать себе болісними підозрами щодо свого "мікроскопічного члена". Дійсно, на тлі загальної огрядності їх чоловічу гідність якось втрачається і виглядає менше, ніж є насправді. На цьому грунті може навіть розвинутися імпотенція! На щастя, проблема цілком вирішувана: досить посидіти на дієті, зайнятися спортом, скинути зайву вагу - і пропорції повертаються до норми.

Надмірна увага до власної зовнішності, інакше кажучи, нарцисизм, теж може стати серйозною перешкодою в сексуальному житті. Буває, людину так "заклинить", що він постійно думає про те, як виглядає з боку. Особливо часто це відбувається при спілкуванні з новим партнером. А в ліжку з такими думками далеко не заїдеш! Вони, м'яко кажучи, відволікають від основного заняття.

Все добре в міру

Ви ж не хочете перетворитися з чарівною Казанови на жалюгідного постільної "банкрута"? Тоді навчитеся розумно планувати свій тренінг. Все, що для цього потрібно - почуття міри і здоровий глузд.

Вправи - це прекрасно. Але більше - не завжди краще. У тренінгу, як і взагалі в житті, існують "межі розумного". Якщо переступати ці кордону, страждати буде буквально все: здоров'я, самопочуття, ну і, звичайно, секс. Можливо, перетренированность НЕ доведе вас до травми або хвороби. Можливо, ваші м'язи навіть збережуть свою сталеву твердість Але може статися так, що одна - і важлива! - частина тіла "відмовить" в самий невідповідний момент.

Найнебезпечніший, в сенсі сексу, період настає, коли ви намагаєтеся збільшити інтенсивність тренінгу. Саме в цей час ви найбільше ризикуєте "зганьбитися" в ліжку. Справа в тому, що занадто довгі тренування знижують рівень тестостерону. Наприклад, у бігунів і борців він падає іноді на 60-80 відсотків нижче норми. Точно так же знижується і вироблення сперми.

Тренінг в розумних межах, навпаки, підвищує рівень тестостерону. І якщо ви будете діяти з розумом, ваш сексуальний потенціал аніскільки не постраждає. Звичайно, нарощувати інтенсивність необхідно - інакше м'язи не будуть рости. Але робити це треба поступово, а не "наскоком".

Інше питання - чи може перетренированность привести до імпотенції? На думку вчених, все-таки немає. Перетренірованность дійсно знижує рівень тестостерону, але не до ступеня повного статевого безсилля.

Коли нічого не хочеться

Разом з тим, більшість фахівців визнають, що зверхінтенсивний тренінг гнітюче діє на статевий потяг. Як, втім, будь-перевтома або стрес.

На жаль, багато чоловіків вважають, що ерекція повинна у них виникати "на першу вимогу". І це поширена помилка іноді призводить до справжніх трагедій. Ви втомилися, у вас був важкий день, занадто важка тренування, вас щось турбує

Не дивно, що у вас нічого не вийшло! Одна-єдина невдача ще ні про що не говорить. Тим більше що вона виникла не на порожньому місці, а з цілком зрозумілих причин. Деякі чоловіки в такій ситуації впадають у відчай і роблять поспішні висновки про свою імпотенції. Не треба ставати ворогом самому собі. Поставтеся з розумінням до свого організму, і будьте впевнені: наступного разу все буде як завжди!

Ясно, що якщо ви проводите багато часу в залі, у вас залишається менше сил на спілкування з подругою. І тут справа не стільки в гормонах, скільки у звичайній людській втоми.

Не тільки тіло

Як бачите, "залізо" і секс чудово уживаються один з одним: треба тільки знати міру. Вправи з обтяженнями розвивають витривалість, робота над м'язами вчить відчувати своє тіло і володіти ним. Ви сильніше відчуваєте свою сексуальну привабливість і вільніше ведете себе в ліжку. Крім того, вам завжди є що показати!

Але запам'ятайте: не можна ставитися до сексу, як до ще одного виду спорту! Для того щоб бути хорошим коханцем, недостатньо сили, витривалості та потужною потенції. Справжній чоловік завжди думає про свою партнерку, відчуває, що їй потрібно і особливо приємно. Треба не тільки брати, але й віддавати: в це-то і є суть занять любов'ю.

Способи лікування

Якщо у вас виникли проблеми з ерекцією, не займайтеся самолікуванням і не бігайте по екстрасенсів і шарлатанам. Зверніться до лікаря-фахівця. Останнім часом з'явилося багато ефективних способів лікування імпотенції, і вам обов'язково допоможуть.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю