Усі новини

Що таке Камасутра?

Що таке Камасутра?

Сенс Камасутри - в культивуванні почуттів любові і поваги між подружжям. Секс - це «божественне єднання», найвища точка любові
Що ми знаємо про Камасутрі? Багато хто відповість, що це древнеиндийский трактат, в якому описується велика кількість поз для сексуальної близькості. Однак Камасутра є основоположним працею про кохання, в якому опис сексуальних позицій займає лише невелику частину.

Сенс Камасутри - в культивуванні почуттів любові і поваги між подружжям. Секс - це «божественне єднання», найвища точка любові.

Скільки поз в Камасутрі?

У класичній Камасутрі описано 64 пози. Її автор стверджував, що існує вісім способів займатися любов'ю, і кожен спосіб урізноманітнюється вісьмома позиціями.

Прогрес не стоїть на місці, і в наші дні 64 пози Камасутри були доповнені ще кількома десятками. В даний час відомі «Камасутра для гомосексуалістів», «Камасутра для автомобілістів» і навіть «Камасутра в офісі».

Кому варто вивчити Камасутру докладніше?

Проте, варто пам'ятати про те, що різноманітність поз корисно, перш за все, подружжю, кілька років перебуває у шлюбі. Нові відчуття здатні не тільки доставити чимало приємних хвилин, а й сколихнути почуття і, таким чином, зміцнити подружню любов.

Чим може бути небезпечна Камасутра?

Багато пози, описані в трактаті, під силу лише добре тренованим людям, які мають хорошу фізичну підготовку. В результаті нещодавно проведеного дослідження з'ясувалося, що лише сорок поз можуть бути використані непідготовленими коханцями.

Намагаючись повторити головоломну позу, Ви і Ваш партнер ризикуєте отримати серйозну травму: вивихи кінцівок, пошкодження шиї і хребта, а також травми статевих органів.

Які пози з Камасутри найбільш популярні?

Соціологічне опитування показало, що найчастіше пари пробують пози, що дають можливість так званого «глибокого проникнення». Це пов'язано з існуванням вічного «проблеми розміру». У тому випадку, якщо статевий орган чоловіка не дуже великий, певні позиції, описані в Камасутрі, допоможуть чоловікові глибше проникнути в жінку і доставити і собі, і їй значне задоволення.

Наведемо п'ять таких поз:

1. Що лежить на спині жінка піднімає вгору ноги, тримаючи їх випрямленими. Чоловік, що стоїть на колінах, розміщується між ніг партнерки і вводить член. Плюс цієї позиції ще і в тому, що чоловік треться об ноги жінки, що сприяє гарній ерекції.

2. Жінка лежить на спині, чоловік на ній. Після того, як партнер увійшов в неї, жінка зрушує ноги, міцно стискаючи ними член.

3. Чоловік лежить на спині. Жінка сідає на його член, після чого лягає спиною на його ноги, спираючись на лікті. Таким чином, партнери повернені особами один до одного. Плюс цієї пози: жінка сама регулює ритм статевих зносин і глибину проникнення. Крім того, саме в такій позиції найлегше відшукати жадану точку G, стимуляція якої дає жінці величезну насолоду.

4. Чоловік сидить, зігнувши одне коліно, жінка розташовується зверху, обхопивши чоловіка за плечі. Чоловік прогинається якнайдалі назад, вводячи член на максимальну глибину.

5. Жінка знаходиться на підлозі на четвереньках. Її лоб впирається в складені руки. Після того, як чоловік ввів член, він піднімає ноги партнерки і приймає вертикальне положення. При цьому він утримує ноги жінки, яка продовжує спиратися головою в руки. Плюс цієї пози: відбувається відчутна стимуляція клітора. Мінус: сама по собі поза небезпечна для жінки, оскільки при необережному русі може статися зсув шийних хребців.

Без сумніву, Камасутра - надзвичайно корисна книга для пар зі стажем. Однак не варто ганятися за технікою виконання і кількістю випробуваних поз. Пам'ятайте, що центр збудження знаходиться в мозку, а техніка ніколи не замінить почуття.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю