Усі новини

Розвінчуємо міфи про жінок

Розвінчуємо міфи про жінок

Багато чоловіків продовжують залишатися в полоні у застарілих міфів про жіночі рисах і сексуальності

Незважаючи на сексуальну революцію і жіночу емансипацію, багато чоловіків продовжують залишатися в полоні у застарілих міфів про жіночі рисах і сексуальності. Ось лише кілька міфів, які потребують розвінчанні.

1. Жінка повинна відчувати емоції до партнера, щоб отримати задоволення від сексу

Звичайно, багатьом жінкам важлива романтика і емоційна близькість з партнером. Але час від часу жінка хоче сексу. Просто сексу з привабливим чоловіком. І багато хто з них іноді піддаються тілесним спокусам, які не мають ніякого відношення до любові, і не відчувають з цього приводу ніяких докорів сумління.

2. Жінка не хоче сексу на одну ніч. Вона завжди хоче більшого

У суспільстві побутує думка, що жінки завжди розраховують на довгострокову зв'язок. Але далеко не кожна жінка хоче побудувати відносини з чоловіком, з яким виявилася в ліжку. Багато хто може отримати сексуальне задоволення, не бажаючи нічого більшого від побачення.

3. Жінку важко довести до оргазму

Це не є загальним правилом. Дійсно, представницям слабкої статі потрібен час і увагу з боку чоловіки, щоб досягти оргазму. Але якщо жінка ладнає зі своїм тілом і здатна розслабитися в ліжку, вона може прийти до кульмінації протягом короткого часу.

4. У кожної жінки є точка G

Це правда, однак, далеко не у всіх жінок точка G є ерогенною зоною. Так що якщо ваші зусилля по її пошуку не увінчалися успіхом, краще перейти на пошук інших ерогенних зон, у великій кількості розсипаних по всьому тілу.

5. Жінки рідше хочуть сексу, ніж чоловіки

Так склалося історично, що ініціатива зайнятися сексом виходить від чоловіка. З цим пов'язано існування цього міфу. Але якщо протягом століть жінки не вимагали сексу, це абсолютно не означає, що він потрібен їм менше. Бувають ситуації, коли жінка дуже хоче сексу, тому не зволікайте з пропозицією.

6. Якщо жінка фантазує про інших, вона не любить свого чоловіка

Жінки часто представляють в фантазіях своїх колишніх партнерів, популярних акторів і співробітників по роботі. Сексологи навіть вважають, що фантазії допомагають жінці зберігати вірність чоловікові. Це невід'ємна частина жіночої сексуальності, яка, звичайно ж, не може вважатися ознакою проблем у відносинах.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю