Усі новини

Інструктаж для справжнього мачо

Інструктаж для справжнього мачо

Пропонуємо 29 ні на що не схожих спецприйомів, проти яких дівчина не зможе оборонятися навіть за допомогою спецлома. Це не жарт. Інструкції дивись нижче

Все допомоги по флірту закликають тебе бути елегантним. Але іноді краще засунути свою цивілізованість подалі. А замість неї застосувати 29 ні на що не схожих спецприйомів, проти яких дівчина не зможе оборонятися навіть за допомогою спецлома. Це не жарт. Інструкції дивись нижче.

Знайомство

1. Покажи їй нижні різці та взагалі будь максимально привітний. Коли вона побачить, як ти посміхаєшся, то неодмінно захоче розглянути твої білосніжні зуби ближче.

2. Поділися з нею їжею. Для цього запроси дівчину на сніданок. Спільний вечеря - це занадто стандартний прийом, який не потребує особливої ​​фантазії. А насправді вона відчуває себе в більшій безпеці при денному світлі. За жіночим уявленням, під покровом темряви чоловіки можуть думати тільки про секс. Це не правда. Вдень вони теж про нього думають.

3. Застав її потрудитися. Але не перестарайся. Для початку попроси дівчину допомогти тобі принести напої з холодильника і сервірувати стіл. Якщо ти розбудиш в ній інстинкт господині і помічниці, не виключено, що вона автоматично продовжить грати цю роль. І так, поступово, ви дістанетесь до найголовнішого.

4. Використовуй іменний змову. Це старий перевірений трюк. Частіше повторюй її ім'я. Виглядає це приблизно так: «Ще чаю, Катя? Ні? Ну що ж ти, Катя Ти мене ображаєш, Катя. Чай-то, Катя, цейлонський, справжній »У дівчата швидко створюється враження, що всі твої думки повністю сконцентровані на ній.

5. Покатай її на коні. В принципі, це дуже нестандартний хід. Якщо ж дівчина живить незрозуміле відраза до грив, підковам і, що важливо, вуздечки, засмутити особою і запропонуй покататися на мотоциклі. Спосіб тупий, але ефективний. Під час катання вона буде охоплювати тебе за талію і голосно сміятися, відкинувши голову. Крикнув їй, що вона молодчина, або просто схвально кивай шоломом.

6. Заспівай їй. Бажано укласти в ритмічний і мелодійний малюнки пояснення в симпатії. Тобто поясни, чому ти звернув на неї увагу. Тільки, зрозуміло, уникай банальних і вульгарних фраз про попку, ніжки і очі кольору сріблястий металік.

7. Поговори з нею про секс. Тільки знов-таки без вульгарностей і паскудних анекдотів. Перерахуйте кілька цікавих фактів з статевого життя котячих. Або пернатих. Розкажи історію про твоє приятеля, який ніколи не користувався презервативами і в результаті мало не помер від дизентерії. Покажи дівчині, що ти не ханжа. У тебе має бути крапля притягальною порочності. Легкий наліт розпусти під час розмови трохи збентежить дівчину, зате їй стане цікаво, як ти в справі.

8. Не Трепов про своїх колишніх подвиги. Навіть якщо про тебе щодня твердять федеральні телеканали. Вона повинна бачити, що ти не марнославний. Сучасні дівчата люблять не тих, хто багато говорить, а тих, хто вважає за краще діяти. Якщо вона раптом запитає тебе про твою минулому житті, сумно усмехнісь і скажи, що це було давно.

9. Не намагайся розжалобити її байками про своє нелюдське самоті. Нехай дівчина перебуває в невіданні і уявить натовп суперниць. Почуття конкуренції не дозволить їй сидіти, склавши руки.

10. Прояви індіанську хитрість - роби компліменти її подружкам. Вона докладе всіх зусиль, щоб звернути твою увагу на себе.

11. Іди на зближення повільно і обережно, наче підкрадається до козулі. Під час розмови торкайся до її руки, а здійснюючи обхідний маневр, пріобнімі за талію.

Прелюдія

12. Став капкани: дай зрозуміти, що готовий почекати з сексом, поки ви не дізнаєтеся один одного краще. Клюнувши на цю приманку, вона сама постарається наблизити інтимний момент. Хоча тут головне не переборщити: є ще на світі дівчини, для яких опівнічний розмова здатний повністю замінити фізичну близькість.

13. Випробуй її на міцність промацування м'язів на руках, плечах і шиї. Інакше кажучи, зроби розслабляючий масаж. По-перше, це дійсно непогано знімає втому, а по-друге, масаж - самий еротичний з усіх способів висловити свою турботу.

14. Потанцуй її. Пора запросити дівчину на танець. Не намагайся здивувати її складними па котильйон або кадрилі. Навпаки, не соромся показати, що ти поганий танцюрист. А поганий ти тому, що тобі постійно заважають не тільки тестікули, але і надлишок тестостерону. У танці головне не вміння, а старанність і натиск. Пам'ятай про те, що під час спільного кружляння по кімнаті вона попередньо оцінює твій сексуальний темперамент.

15. Будь грайливий. Є, правда, ризик, що дівчина вважатиме тебе інфантильним, але насправді більшість жінок обожнюють подуріти. Азартне бій диванними подушками може плавно перейти в не менше азартний секс. Під час гри ти даєш зрозуміти, що повністю відкритий перед нею, і вона це оцінить.

16. Прикуси її за загривок. У сучасних умовах це робиться так: 1) підходиш до неї ззаду; 2) обережно прибираєш волосся з шиї; 3) злегка торкаєшся губами. А потім і зубами. Якщо вона і не розтане від задоволення, то, по крайней мере, подумає про те, що таке ніжне початок заслуговує грунтовного продовження.

Ближче до ночі

17. Зверни увагу на її білизну. Швидше за все, вона купувала його спеціально для тебе і навіть, можливо, забракувала кілька десятків пар, перш ніж вибрати напівпрозорі трусики в синій і жовтий огірочок. Було б просто неввічливо не звернути на них уваги. Скажи, наприклад, що огірок - твій улюблений овоч, а синій і жовтий - найяскравіші кольори дитинства.

18. Змалюй неуважність - коли почнеш пестити її груди. Дій не поспішаючи, як ніби тобі до цих грудей і справи немає. Після цього знову перейди на кілька сантиметрів вище або нижче. Повертайся до грудей час від часу, кожен раз раптово. Несподіванка загострює відчуття.

19. Не поспішай вниз. Уявна недбалість, неквапливість - основні принципи початківця Казанови.

20. Чи не вспугні свою здобич різкими рухами. Якщо звичайно, вона сама не прокричить, щоб ти поквапився.

21. Більше різноманітності в маршрутах. Чим краще ти себе покажеш в жаркому справі, тим з більшим нетерпінням вона чекатиме наступного разу. Можна міняти позиції і кути атаки. Тільки не перестарайтеся. Регулярна зміна місць і доданків хороша тоді, коли дівчина вже зрозуміла, що ти - бог місіонерської позиції.

Як мінімум

22. Найактивніше використовуй зуби. Якщо подруга вважає за краще тварини пристрасті спільного перегляду телепередач, які не сумнівайся: чутливі покусування тільки загострять ситуацію.

23. Убий в собі дорожнього робітника. Одноманітними фрикціями (навіть в темпі відбійного молотка) ти навряд чи зможеш вразити її уяву. Вона - не асфальтове покриття. І не надувна лялька Лена (артикул 025БП). Їй хочеться різноманітності.

24. Чи не завмирає, як статуя, коли її наздожене оргазм. Продовжуй руху і ласки. Всі зупинки - на вимогу.

Епілог

25. Вивчи привабливі слова. Подивися їй в очі і скажи що-небудь життєстверджуюче і комплементарне. Наприклад: «Ти богиня, в натурі». Або: «Я взагалі в шоці!» Якщо цей завершальний акорд їй сподобається, обов'язково повтори на біс.

26. Помилуйся її граціозністю та екстер'єром перед відходом на роботу. Обов'язково кинь на неї палкий прощальний погляд, перш ніж зачинити двері.

27. Застав її харчуватися лежачи. Жодна жінка не відмовиться від сніданку в ліжку і до того ж неодмінно розповість про нього своїм найкращим подругам. Нагодуй її гарненько, нехай не голодує. Тоді вона буде відчувати до тебе ще й подяку. Чесне слово, розпалити в дівчині це почуття набагато складніше, ніж пристрасть.

28. Застав її нудьгувати. Почекай з наступним побаченням, якщо ви тільки почали зустрічатися. Візьми тайм-аут дня на два. Після цього подзвони і покайся: ти думав тільки про неї всі ці дні, але зателефонувати чомусь не наважувався. Може, вона тебе забула? У всякому разі, зараз вже вечір, ти один сидиш в кухні і не можеш нічого з собою вдіяти. Не обов'язково повторювати всю цю єресь дослівно, але тон можеш вибрати саме такий: нейтрально-напружений, що переходить в полум'яні визнання і готовність побачитися хоч зараз.

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю