Усі новини

Огрядність сексу не перешкода

Огрядність сексу не перешкода

Якщо вірити обивательському думку, секс з товстим партнером - суцільне покарання. Чи так це?

Якщо вірити обивательському думку, секс з товстим партнером - суцільне покарання. Чи так це? Розповідає сексолог Валерій Петровський.

Міф 1. Всі повні чоловіки імпотенти, а жінки холодні в ліжку.

Насправді. Розщеплення жиру сприяє виробленню тестостерону і ендорфіну - гормонів, відповідальних за сексуальне бажання і задоволення. Так що з цим у товстунів все в порядку. Сексуальні ж проблеми носять чисто психологічний характер: комплекс, що виникає через огрядного статури (особливо у жінок), призводить до скутості, придушення емоцій. Якщо ж розкріпачити товстушку, дати їй зрозуміти, що вона бажана, - така дасть фору "Дюймовочка"!

Міф 2. Повні сильно пітніють. Секс з ними - це для тебе, якщо любиш запах поту.

Насправді. Підвищена пітливість (гіпергідроз) виникає на грунті ендокринних, пухлинних, інфекційних захворювань. Це ніяк не пов'язано з надлишком ваги - іноді і худий потіє так, що від нього шарахаються навколишні! Потові залози огрядних людей при дотриманні гігієни нічим не відрізняються від потових залоз худих.

Міф 3. Чим більше пузо, тим коротше член. "Принцип кавуна": живіт росте, а кінчик сохне! А у повних жінок піхву ховається в жирових складках.

Насправді. Повнота не впливає на довжину члена. Міф народився через "ефекту черепахи" - у товстуна член в спокійному стані ховається під шаром лобкового жиру, як під панциром, а видимим залишається лише кінчик. Зате в стані ерекції пеніс вивільняється у всій красі. Піхву ж у повній жінки взагалі нікуди не ховається. Статеві губи, на відміну від субтильних красунь, великі і рельєфні - НЕ промахнешся!

Толстушкіни плюси

- Вона набагато щирою у сексі, ніж манірна й примхлива модель. Дає волю емоціям, відпускає гальма.

- Легко йде на експерименти, оральний або анальний секс сама запропонує!

- Терпляча і витривала. Її можна сильніше притиснути, потискати груди, шльопнути і навіть - вкусити за попу - не образиться!

- Рідко симулює оргазм. Зате якщо вже відчуває його, емоціям немає меж - партнер це відразу відчуває!

Толстушкіни мінуси

- Обережніше з компліментами: жінка, яка має комплекс з приводу своєї повноти, дуже тонко відчуває фальш. Надмірне сюсюкання з приводу її "ніжних сосочків" або "неземної оксамитової шкіри" може запросто збити весь сексуальний настрій. Краще не панькатися, а сказати прямо: "Який кайф на тобі лежати!"

- Толстушки НЕ акробатки. Вишукування Камасутри не для них. Гарантія успіху - проста, але правильно підібрана позиція.

Плюси об'ємного чоловіки

- Усвідомлюючи свою незграбність, він дбайливо ставиться до партнерки, його руху обережні - щоб не роздавити випадково милу!

- Рідко страждає передчасною еякуляцією. Його збудження наростає поступово - у пані є купа часу для смакування задоволення і досягнення оргазму!

- Із задоволенням віддасть дамі ініціативу в ліжку, дозволить "узяти гору" над собою.

Можливі мінуси

- Повільніше порушується, буває, що партнерці треба набратися терпіння.

- Товстун може поступатися худому "Живчик» в рухливості, швидше втомлюватися в деяких положеннях.

- Вибираючи позицію, слід пам'ятати: незручне рух - і жінку накриває лавина в 120 кг живої ваги!

Два товстуни

Якщо ваш загальна вага наближається до 300 кг, не впадайте у відчай. Головне - щоб витримала ліжко, всі інші проблеми можна вирішити.

Плюс. Ви обидва не з чуток знаєте, що таке зайву вагу. І значить, добре знаєте один одного. Психологічна близькість - 50% успіху.

Мінус. Два живота - не один. Це створює додаткові фізичні складності. Але безвихідних ситуацій не буває!

Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю