Усі новини

Міфи про дівочу незайманість

Міфи про дівочу незайманість

З невинністю пов'язано стільки міфів і легенд, що дивно було б заплутатися. Ми спробуємо підтвердити або спростувати найпоширеніші з них
З невинністю пов'язано стільки міфів і легенд, що дивно було б заплутатися. Ми спробуємо підтвердити або спростувати найпоширеніші з них.

Міф N1. Все стартують років в 13-14

Хто це "все"? Підлітки просто багато про ЦЕ говорять, через брак іншого способу довести свою "дорослість" і незалежність. Середній вік початку статевого життя у росіян - 162 років (в середньому в світі - 174). Причому вік сексуального дебюту безпосередньо залежить від благополуччя в родині, від інтелекту і рівня освіти і, звичайно, від рівня самооцінки. Так, до 16 років стартував 1 з 4 школярів; серед учнів ПТУ - кожен другий.

Міф N2. Дівоча пліва з роками товщає - і чим пізніше втрачаєш цноту, тим це важче

Насправді анатомічна будова дівочої пліви, величина її отворів і щільність дуже індивідуальні і залежать не від віку, а від особливостей вашого організму. Якщо вона була еластичною в 18 років, то і до 28 не «задубіє".

Міф N 3. Ранній початок статевого життя шкідливо для здоров'я

Чи не міф. Дівоча пліва - це бар'єр для інфекцій на той період, поки до кінця не сформувалася захисна мікрофлора (в середньому - до 18-19 років). У дівчаток до того ж дуже тонкий епітелій стінок піхви (його формування закінчується до 17-18 років) - він легко травмується під час статевого акту. Все це часто призводить до розвитку запальних процесів, що згодом може привести до спайок і безпліддя.

Міф N 4. Пізніше початок статевого життя шкідливо для здоров'я

Раніше навіть серед лікарів існувала думка, що мігрені, дисфункції яєчників і навіть прищі - результат тривалої невинності. Деякі з цих захворювань дійсно можуть бути гормонально обумовлені і залежати від регулярності статевого життя (і регулярності оргазмів!), Але ніяк не від наявності дівочої пліви. Відомо багато випадків, коли жінки, вперше "пізнали" чоловіка в 282935 років, благополучно вагітніли і народжували. Гінекологічні проблеми "старих дів" пов'язані не з невинністю як такий, а з ще одним міфом.

Міф N 5. Тим, хто не живе статевим життям, до гінеколога ходити не обов'язково

Найкраще, щоб мама показала вас дитячому гінекологу ще років в 6-7. Але якщо такого лікаря у вашому місті немає, то після першої менструації ви повинні самі дбати про себе і відвідувати жіночу консультацію хоча б 1 раз на рік: в юному віці, на початковому етапі лікуванню піддаються майже всі хвороби.

Міф N 6. Дефлорація - процес болючий і кривавий

Буває, звичайно, що зачіпається якийсь великий посудину і втілюється мрія середньовічних лицарів - закривавлене простирадло. Якщо після першого сексуального контакту біль довго не проходить, якщо більше 2 днів не припиняється кровотеча, то слід звернутися до лікаря, щоб виключити надриви стінок піхви.

Але в нормальній ситуації, особливо якщо дівчина сильно збуджена (і, отже, в її піхву багато природного мастила), крові і болю може взагалі не бути.

Міф N 7.Первий статевий партнер повинен бути старший і досвідченіший

По крайней мере, бажано. Досвідченому партнерові вистачить терпіння і вміння, щоб довести "новачка" до високого ступеня збудження.

Міф N 8. Найкраще втрачати цноту у ванні

Дійсно тепла вода розслаблює м'язи і нерви, запобігає спазми - і відповідно зменшує больові відчуття. Але вода змиває природне змащення піхви. До того ж в типових вітчизняних ваннах займатися сексом без травматичних наслідків можуть тільки досвідчені коханці. Тому ванну можна використовувати для прелюдії, а потім перебратися в ліжко.

Міф N 9. З презервативом болючіше

Навпаки! Презервативи рятують від болю, оскільки майже всі сучасні гумові вироби покриті спеціальним мастилом, що полегшує ковзання. Дефлорації вони не можуть перешкоджати, оскільки в даному процесі, вибачте, важливий не презерватив, а орган, в нього одягнений.

Міф N 10.З першого разу не можна завагітніти

Можна, можливо!!! Тому почніть прийом комбінованих гормональних контрацептивів заздалегідь, ще на стадії залицяння і спільних прогулянок.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите его и нажимите Ctrl+Enter
Лучшее за неделю